320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ja ole pigem uhke, et Liverpool ja Klopp pole selle arulageda kulutamisega kaasa läinud, mida väga paljud PL-i klubid hetkel teevad.
    jep, näha et need Suareze ja Sterlingu rahad olid kõik hästi investeeritud.

    Kommentaar


      arstlikus.

      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ja Klavan ongi hospidalis juba.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ja ole pigem uhke, et Liverpool ja Klopp pole selle arulageda kulutamisega kaasa läinud, mida väga paljud PL-i klubid hetkel teevad. Targelt tegutsedes ja ostes annab ka väga korraliku ja konkurentsivõimelise meeskknna üles ehitada. Liverpoolil ju pole ka hetkel CL-i pakkuda, mis tähendab, et tipp-tipp meeste ostmiseks tuleks ilmselt ikkagi räigelt üle maksta (palk+üleminekusumma) nagu ühed teised seda hetkel teevad, kes uuel hooajal samuti CL-is ei palli.
          Pole kunagi soovinud arulagedat kulutamist. Aga näiteks Kante eest maksaks küll 30-40 miljonit. Sanchezi eest oleks ka maksnud 40-50 miljont või mis see summa oli see aeg. See pole arulage kulutamine minu arvates.

          PL-is on ilmselgelt ringlemas väga palju raha praegusel hetkel, mis tähendab, et isegi Watfordi ja Burnley jaoks 20 miljonit pole enam mingi näitaja.

          Jalgpalli raha inflatsioon on teinud lihtsalt oma töö - näiteks Downing kes maksis aastal 2010? Liverpooli jaoks 20 miljonit oleks praeguses rahas maksnud kuskil 40 miljonit.

          Isegi Arsenal on kulutama hakkanud

          Kommentaar


            Oot alexise eest või ? 35 milli oli raha. ja Liverpool ladus ka selle välja. Tundub et mängija iseeelistas Londonit lihtsalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              jep, näha et need Suareze ja Sterlingu rahad olid kõik hästi investeeritud.
              Loe korra veel - Liverpool ja Klopp pole arulageda kulutusega kaasa läinud. Ehk siis eelmistest suvedest, kui Rodgers pukis oli, pole tänases kontekstis enam mõtet rääkida. Minu jaoks on sümpaatne see, et Kloppil tundub tõepoolest olevat tugev sõnaõigus üleminekute osas. Rodgers poleks never Klavani poole vaadanud, vaid oleks pigem Swanseast mingi 20 milkuga näiteks Williamsi toonud.

              Kommentaar


                Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                Pole kunagi soovinud arulagedat kulutamist. Aga näiteks Kante eest maksaks küll 30-40 miljonit. Sanchezi eest oleks ka maksnud 40-50 miljont või mis see summa oli see aeg. See pole arulage kulutamine minu arvates.

                PL-is on ilmselgelt ringlemas väga palju raha praegusel hetkel, mis tähendab, et isegi Watfordi ja Burnley jaoks 20 miljonit pole enam mingi näitaja.

                Jalgpalli raha inflatsioon on teinud lihtsalt oma töö - näiteks Downing kes maksis aastal 2010? Liverpooli jaoks 20 miljonit oleks praeguses rahas maksnud kuskil 40 miljonit.

                Isegi Arsenal on kulutama hakkanud
                Üks asi on üleminekusumma, teine palk. Ma arvan, et see teenitav palk Chelseas kaalub Kante puhul üleminekusumma üle. Alexise teemat ma ei oska kommenteerida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas check Vaata postitust
                  Loe korra veel - Liverpool ja Klopp pole arulageda kulutusega kaasa läinud. Ehk siis eelmistest suvedest, kui Rodgers pukis oli, pole tänases kontekstis enam mõtet rääkida. Minu jaoks on sümpaatne see, et Kloppil tundub tõepoolest olevat tugev sõnaõigus üleminekute osas. Rodgers poleks never Klavani poole vaadanud, vaid oleks pigem Swanseast mingi 20 milkuga näiteks Williamsi toonud.
                  Me oleme hetkel kulutanud 48m 2 mehe peale. Üle kuu aja on aken veel lahti. Jõuame.

                  Kommentaar


                    Kas Mane eest miski 35 milkut või palju ta oligi pole arulage kulutamine?

                    Ja need downingud, carrollid, hendersonid jms olid tolle aja kohta ikka väga arulagedad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                      Kas Mane eest miski 35 milkut või palju ta oligi pole arulage kulutamine?

                      Ja need downingud, carrollid, hendersonid jms olid tolle aja kohta ikka väga arulagedad.
                      Praeguse turu seisuga ei ole 35 miljonit Mane eest palju.

                      120 miljonit Pogba eest on arulage.

                      Nõus sellega, et Downing ja seltskond oli tol ajal ülekeskmise suur

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                        Praeguse turu seisuga ei ole 35 miljonit Mane eest palju.
                        Kuidas? Miks? Ma tean, et hinnad on üle mõistuse kõrged, aga tema eest see küll end ära ei õigusta minu arust. Muidugi võrreldes Ibe diiliga vb küll, aga see veel jaburam.
                        Pmts 2a tagasi maksid Diego Costa ja Alexis sama palju.

                        Ja Pogba on jah so-so. Mane'ga võrdlust ei kannata skilli poolest, aga seal on juba ka teema, et top-top mängija meelitamine koduklubist ja Reali suguse klubi üle trumpamine jms. Kui see muidugi sellise summa eest tehakse ka. Aga ega Bale ja Ronaldo ja Messi ja Neymar oleks praegu 120-stki kallimad kõik

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ei ole. Kui see Mourinho-Jumal-Pogba kamp peaks Premmi võitma ja edu jätkub ka järgnevatel aastatel, siis on see investeering tulevikku. Arulage on järjest osta suhteliselt kõrge hinnaga keskpäraseid tolguseid, et finišeerida väljaspool top4, nagu igal aastal. See 120m toodab end nii kiiresti tagasi, et ei saa arugi.
                          Las nad võidavad kõigepealt selle premmi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                            Kuidas? Miks? Ma tean, et hinnad on üle mõistuse kõrged, aga tema eest see küll end ära ei õigusta minu arust. Muidugi võrreldes Ibe diiliga vb küll, aga see veel jaburam.
                            Pmts 2a tagasi maksid Diego Costa ja Alexis sama palju.
                            Dziisas. 2a tagasi ei suutnud WHU ja Crystal Palace 30m eest mehi ostaga, aga täna pmst suudaksid.

                            It was a figure unheard of in 2001 but this year it has arrived as the new barometer, albeit for good – but arguably not exceptional – players

                            Kommentaar


                              Ei no eks ma saan aru, et need hinnad inglise klubide jaoks on üldiselt seal kandis, aga mu point oli pigem see, et Mané ise pole päris seda väärt. Oleks siis vähemalt inglanegi. Välismaalt oleks kindlasti parema hinnaga samaväärse mängija saanud. Isegi Miki maksis vist mingi 26 miljoni kanti?

                              Aga twitteris ringles fakt, et ainult Matip tegi rohkem blokke eelmisel hooajal Bundesligas kui Klavan

                              edit:

                              Btw, tänased uudised räägivad Manu tõsisest lähenemisest Pogbale ja hetkel alates 86 miljonilisest summast.

                              Kommentaar


                                Davai, kui asi ametlik, siis Eesti kaubandusvõrk palun sebige Klavani särgid siia ka müüki.

                                Kõik natuke alahindavad Klavanit. Vend ikka väga raudse tervisega ja olnud Bundesligas siiski juba teatud nimi. Klopp kindlasti teab, mida teeb ja usun, et tema all saab Klavan kindlasti sammu edasi teha.

                                Kurat, kõva värk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X