Lehekülg 2029, kokku 2033 EsimeneEsimene ... 10291529192919792019202520262027202820292030203120322033 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 40 561 kuni 40 580, kokku 40641

Teema: Liverpool FC

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    https://www.independent.co.uk/sport/...-a9124051.html

Mingi teema? Äkki keegi teab rohkem.
    Rumal viga, ei tea kuidas selline apsakas saab üldse läbi minna. Aga eeldatavasti tuleb siit rahatrahv, sest pretsedent on loodud 2014 aastal, kui Sunderland tegi sama vea. Toona trahviti Sunderlandi mingi x summaga.
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Algupärane

Imelik on see, et ta transfer ei läinud läbi, aga samas läks ka läbi, et uuesti oli vaja international clearence saada?

On 31 January 2019, he signed for Spanish club Extremadura UD on loan.[20] On 13 February, however, the club announced he could not play for the first team during the remainder of the season, as his transfer documentations arrived after the time limit.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Vitor Matos has officially joined the Liverpool FC staff as elite development coach.

He moves to the Reds from FC Porto, where he served as assistant coach of the Portuguese club’s B Team, who play in the country’s second tier, in 2018-19.

Ühtlasi teatati, et Matip sai pisivigastuse ja osalemine Salzburgi vastu pole kindel.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

200000 naela trahvi, pool sellest tingimisi. Liigakapist õnneks välja ei visatud.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    200000 naela trahvi, pool sellest tingimisi. Liigakapist õnneks välja ei visatud.
    Stok praegu

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Salzburgi mängu koosseisus muid uuendusi pole peale selle et Gomez vigase Matipi asemel.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Korraks vaatasin et Brendan Rodgers ja Crystal Palace on tagasi, kuid suudeti siiski võtta siit minimaalne võit. Kuigi võimalusi ju oli mäng varem lõpetada. Salzburg üllatas positiivselt, eriti see väle japs.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Nagu Brendan Rodgersi vaim oleks end Anfieldil sisse seadnud laupäevase mängu ootuses. 3-0 pealt mõtlesin, kas minna magama ära, aga õnneks tehti mäng põnevaks. Loodetavasti õpitakse ka sellest midagi. Nüüd on selline huvitav seis tabelis, kus kõik on oma kodus punkte saanud, nii et Napoli ja Liverpool ei ole veel sugugi playoffi pääsenud.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Klopp rääkis peale mängu, et energiajoojad tegid esimesel poolajal 0:3 seisul taktikamuutuse, pannes ühe mehe ründesse juurde. Iseasi, miks ta ise poolajal vastukäiku ei teinud. Võib-olla lootis, et Fabinho ja Hendo veavad välja, aga neil polnud kaitses üldse hea päev. Nagu polnud ka vaesel Joe Gomezel, kelle lootus põhikoosseisu saamisest lükkus vist selle esitusega taas edasi.
    Aga ilusad kombod olid meie väravad kõik. Eriti meeldis mulle Robbo koll kesktormajana, söötjaks loomulikult TAA. Tõeline Axis of Love. Ja närvi ka ei mindud, löödi juhtvärav ära ja enam austerlasi oma värava ette vabalt toimetama ei lubatud.
    Meenutab eelmist aastat. Siis saadi ka esimeses kodumängus väga raske võit ja võõrsil pähe. Pole hullu lahti midagi. Nüüd Genti kallale.
    Viimati muudetud mcnamara poolt : 04.10.19 at 15:56 Põhjus: Kusjuures ma olengi Genki asemel Gent kirjutanud. Algaja.
    blow it all away

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Minuarust ehe mäng, kus lasti lihtsalt jalad sirgeks ja unustati ära et vastane pole päris lambitiim. Väga kergelt lasti 2 väravat, aga hoolimata kõigest, viigivärav äratas mehed ellu ja mul isiklikult polnud kahtlust et oma ära võtame lõpuks.
    A noh jah, nii lohakaks ei saa minna, olgugi et sa oled mängudest väsinud (juba).
    Tuleb raske talv ja City pink on pikkkkkk
    Proven Kings of Europe!

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Klopp andis teada, et Matip on jätkuvalt audis, nii et tõenäoliselt Gomez saab veel ühe võimaluse. Alisson seevastu osaleb juba meeskonnatreeningutel ning põhimõtteliselt võiks homme mängida. Kahtlane siiski.
    blow it all away

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Stok praegu
    6000 inimest reisid Milton Keynes'i, et Pedro Chinchillat näha. Aa ja need jumbud, kes omale Arsenali välja võitlesid, väärivad seda mängu. Anfieldil, täistulede ja kodupubliku ees. Ma olen üpris kindel, et Liverpool-Arsenal reservide mängu vaatavad isegi mõned foorumlased.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Nojah, ongi tore et jumbud mängida saavad. Loodetavasti finaalini välja.

Lovren on ka variant kui gomezt ei usaldata.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ja nii ongi. Lovren. Muidu üllatusteta, Alisson pole veel koosseisus.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Mane paremal, Salah tipus ja Firmino vasakul, proovitakse uut asja või ei saaks lihtsalt Salah Chilwelliga hakkama kaitses?

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Mane paremal, Salah tipus ja Firmino vasakul, proovitakse uut asja või ei saaks lihtsalt Salah Chilwelliga hakkama kaitses?
    Ma pead ei anna, kuid nad vahetavadki viimastes mängudes kohti.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Liverpool vääris võitu, kuigi lester oli päris hea. Peale selle värava neil polnudki eriti võimalusi(100%). Naisele veel ütlesin hommikul, et kui kuskil esimest korda punkte kaotada, siis Brendan Rodgers ja co on selleks ideaalne mäng. Õnneks läks kõik hästi

Kas ma vaatasin valesti või on Rodgersil abiks see legend:

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Üsna lame mäng meie poolt. Enne Mane väravat polnud sisuliselt võimalusi, aga see Milneri sööt oli muidugi geniaalne. Ja pärast veel otsustav pennal ka kindlalt võrku - igal juhul MOTM. Muidu oleks palju paremini saanud - kuigi mulle teine poolaeg meeldis rohkem. Kahju, et Adrian selle plönni sisse lasi, eks Alisson võtab peale pausi üle ja kehv tunne niimoodi lõpetada.
    Aga kolm punkti ja jätkame jõhkralt.
    blow it all away

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oot, kas Mane sukeldus siis või ei?

Aus küss. Täitsa lõppu ei näinud, kuidagi ei suuda ka olukorrast videot leida, kuna muidugi on kõik maha võetud.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud