320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wijnaldum on ametlik.
    Särginumber 5.
    Mark Wright, Steve Staunton and Milan Baros are some of the other players to have donned the No.5 in the Premier League era.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Old school nõjatus

      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Päris hea signing minu arust, üks vähestest, kes seal Njuukas midagi korda suutis saata vaatamata sellele, et ümberringi oli ainult kumm.

        Kommentaar


          Miks siin foorumis 2 liverpooli teemat nüüd on ja kumba ma kasutama peaksin? #absurd

          Kommentaar


            No Evertonikad tahavad ka juttu ajada.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Irish Mirror? See on vaese mehe Daily Mirror? Vaata ka, mida Sa lingid siia. :P
              Ei, pigem meie delfi.

              Ja tegelikult võtsin ma lihtsalt esimese kättejuhtuva lingi. See et Benteke enam krõbistada ei kõlba, oli ju juba ammu selge.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar




                Ei näe, et see oleks siit läbi käinud
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Mis kuradi neljas valik?

                  Klopp: "People say Klavan is 4th choice, wait and see him play then tell me he should wait until the others are injured or something"

                  Kommentaar


                    Sky Sources understand Bournemouth have had a bid for Liverpool defender Brad Smith accepted.

                    They’ve been given permission to discuss personal terms with the player.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Sky Sources understand Bournemouth have had a bid for Liverpool defender Brad Smith accepted.

                      They’ve been given permission to discuss personal terms with the player.
                      Tähendab, et vasakkaitsesse on keegi tulemas?
                      Transfer U-Turn: Liverpool given hope of signing young talent
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Tähendab, et vasakkaitsesse on keegi tulemas?
                        Mingid sahinad

                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Kõik Amavid, Willemsid, Chilwellid ka kes asjad on pm sama vanad ja noored ja uljad nagu Moreno. Mingit kogenumat tüünet venda oleks vaja, kes ka kaitsta mõistaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                            Tere ka minu poolt - kommentaar on minu oma RAWK foorumis.

                            Ainuke asi, mis kõlas natuke valesti oli tõesti lause: "For the national team he has been complete liabilty." - seda võiks kõigi kohta öelda meie koondises viimase tsükli puhul. Võib-olla ehk ootame oma koondiselt natuke palju, kuid fakt on tõesti, et Ragnar siiski on meie parim mängija, kuigi minu arust on ta klubi jalgpallis rohkem õnnestunud, kui koondise eest.

                            "peorikkuja" - ausa arvamuse avaldamine on peo rikkumine? RAWKis arvas enamus inimesi, et me saame omale LB/CB, kes tuleb otse põhisse, päris nii see ka ikka ilmselt ei lähe.

                            Väga raske on näha, kuidas Klavan mängib üle Lovreni, Sakho ja Matipi. Õnneks minu mäletamist mööda on Ragnaril pigem vähe vigastusi olnud, mis annab talle lootust ehk oma võimaluse kiiremini saada, kui keegi peaks eest purunema.

                            Kas Klavan on parem kui Caulker, Skrtel, Gomez ja Toure? Ma arvan, et ta on Caulkeri ja Toure tasemel, kuid liidriomaduste poolest paneks Toure temast kindlasti ettepoole. Skrteli paneks mina kindlast Klavanist ette.
                            Gomez on noor ja andekas, kes võib ka mängida keskkaitses. Eelmise aasta põhjal ütleks, et potensiaali on temas kõvasti, kuid ta on väga injury prone.

                            Seega 4-5 valik on reaalsus Klavanil praegu...


                            Klavani üle olen siiralt õnnelik ja see on tõesti tema eluvõimalus - nüüd tuleb ise vaid mees olla ja tõestada ennast. Mentaalselt on ta kõva mees ja loodan väga, et temast ei saa ainult League Cupi mees.
                            Kuidas kommenteerite Kloppi viimast sõnavõttu @ http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...rpool-11655814

                            Sa vist oled ikka üks venelane ma arvan!
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Jurgen Klopp talks about his summer transfer targets

                              Origi on pre-season return and falling in love with LFC

                              Jurgen Klopp will crack the top four with two more Liverpool signings, says ex-Red Ronnie Whelan
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Liverpooli kodulehelt on võimalik vaadata trenni live's. Reklaamib, et näeb tasuta aga ometi kui peale klikin, viskab ette kirja, et ma pean registreerima ennast LFCTV GO-sse. Mis värk sellega on?
                                Ning 1AM BST on meie aja järgi 20:00?
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X