320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Debüüt!
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Standardid paistavad hetkel Liverpoolil üsna nadid olema, lasid üsna kergelt Cahillil peaga kastist ära lüüa..

      Kommentaar


        Sellel Ejarial on päris hea konks arsenalis.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          lasid lihtsalt lüüa jah kurat, aga vähemalt on Klavan siiani väga kindlalt mänginud.

          Kommentaar


            Klavan teeb tegusi, mehe vastu teenitud punane.

            Kommentaar


              Vaatasin küll ainult esimese poolaja aga tundus suhteliselt okei debüüt "sõprusmängu" kohta. Mõned rumalad vead tulid sisse, mida sellel tasemel võiks vältida ja tundub et kiirusest võib puudu jääda aga muidu korralik. 5/7

              Kommentaar


                Söödu tugevus ja täpsus jätsid Klavanil soovida ning jalad tundusid (trennist?) rasked. Liikumised ja positsioonivalik hea nagu ikka. Tubli.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  kust soccernet 0635 võtab?

                  meenub, justkui need tramuriclased on varem ka ilusat mängu oma spordi kultuuritusetusega solkinud ...
                  Ei oska öelda. Soccerway äkki andis ülekande alguse aja? Nüüdseks on ära parandatud. Sorry kui keegi varem üles ärkas.

                  Esimene värav mis meile pre-seasonil löödud ja see tuleb standardist. Kokkusattumus? I don't think so! Grujic kes peaks Cahilliga sama kasvu olema jääb hätta
                  Selliste parkivate meeskondade vastu on vaja mäng oluliselt kiiremaks ajada. Muidu tulemust ei tule.

                  Kommentaar


                    Ei tasu unustada, et hetkel laotakse füüsilist põhja ja kui sa teed päevas gazillion trenni, siis liigutused ei saagi väga kiired olla.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        väga hea debüüt ju. ja see et veidi rabe... ülejäänud tiim paistis veel rabedam. tiimi ründav liin oli vähe aeglane ja suhtkoht peata kuidas vastase kaitseliin lahti harutada. aga noh esimese treeningmängu kohta arusaadav.

                        keegi on kindlasti vaadanud mida fännid mehest nüüd arvavad?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          väga hea debüüt ju. ja see et veidi rabe... ülejäänud tiim paistis veel rabedam. tiimi ründav liin oli vähe aeglane ja suhtkoht peata kuidas vastase kaitseliin lahti harutada. aga noh esimese treeningmängu kohta arusaadav.

                          keegi on kindlasti vaadanud mida fännid mehest nüüd arvavad?
                          Siit saab (positiivseid) arvamusi lugeda: http://www.redandwhitekop.com/forum/...pic=329069.120

                          Liverpoolechos sai paremuselt teise hinde noore Ejaria järel: http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...tings-11673479

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Söödu tugevus ja täpsus jätsid Klavanil soovida ...
                            Mitu valesöötu Ragnar tegi?
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Kas tegi?

                              Söödud aga peavad olema tugevamad - esimesest neljast söödust kolm või isegi neli olid liiga pehmed ja tuli neid pehmosid ka hiljem veel juurde - sest pehme sööt ei anna eelist, lubab vastasel kaitseasendi sisse võtta, palli saajat ebameeldivalt segada või sootuks palli vahelt lõigata. Lisaks peab sööt minema liikuja liikumise suunas - jällegi päris mitmes olukorras läks sööt n.ö selja taha ja see annab taaskord vastasele eelise ja tekitab tarbetut pinget.

                              Aga ma arvan, et see kõik oli tingitud treeningutega kohanemisest, sest Klavan oskab sööta, kuigi taolist pehmotamist olen varemgi täheldanud.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X