320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Ma sain küll ise neid pilte vahetada, ses suhtes täiesti õige link. Jasper, cannu, ostke endale uus arvuti siis vms. Viga on teis.
    FF flash crashib selle peale. Chrome töötab. Tänane mäng polnud väärt kell 5 ärkamist. Õnneks ma seda ei teinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
      Nii masendav see mäng ka polnud.
      Ei, ei olnud. Ja ega ma kirjutanud, et mäng masendav oli, vaid praaki oli üle mõistuse palju.

      Origi oli hea! Isiklikult arvan, et temast tuleb meile väga-väga kõva vend. Parem kui Fir.
      Ja tegelikult on meie noored ka väga lootustandvad.


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      FF flash crashib selle peale. Chrome töötab.
      Na vat siis, kuhu koer maetud on. Mul jookseb tõesti C arvutis.


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Tänane mäng polnud väärt kell 5 ärkamist. Õnneks ma seda ei teinud.
      Itsita-itsita rsk
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Jürgen Klopp ruulib

        Kommentaar


          "So if you are born as a.. I don't know.. I suppose a Dortmund fan, it's quite difficult to say 'Come on, come to us, Liverpool is a better club'"

          Tea kas mõni dortmundi fänn nüüd solvub ta peale ?

          Kommentaar


            Vana hea Kloppi huumor. Ja niimoodi Liverpool siis mu sümpaatiat tasapisi võidabki, Klopp, nüüd Ragnar järgi, vähemalt on kellele pöialt hoida uduse saare võistlustel.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              "So if you are born as a.. I don't know.. I suppose a Dortmund fan, it's quite difficult to say 'Come on, come to us, Liverpool is a better club'"

              Tea kas mõni dortmundi fänn nüüd solvub ta peale ?
              Tegelt on asjalood teised. Ta on siiski oma sünnilinna klubi fänn - VfB Stuttgart.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Tegelt on asjalood teised. Ta on siiski oma sünnilinna klubi fänn - VfB Stuttgart.
                What would you say to convince an American to make Liverpool FC their EPL team?

                It's the best club in the world. If you have no idea about football you can convince them. If you are born as a Dortmund fan then it's difficult to say come to us.

                If you are young and open, and start loving football and really think about it then there are not a lot of alternatives to LFC. If you are a fan of another club it's okay too. But if you want to be a fan of 'the' club then it's Liverpool FC.


                Ja veel ...
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    What would you say to convince an American to make Liverpool FC their EPL team?

                    It's the best club in the world. If you have no idea about football you can convince them. If you are born as a Dortmund fan then it's difficult to say come to us.

                    If you are young and open, and start loving football and really think about it then there are not a lot of alternatives to LFC. If you are a fan of another club it's okay too. But if you want to be a fan of 'the' club then it's Liverpool FC.


                    Ja veel ...

                    Ma ei tahaks küll noore inimese illusioone purustada või nii aga ta on sama juttu ka Dortmundi kohta ajanud. Ma usun, et ka Stuttgardi ja Mainzi kohta. See on see, mida peab rääkima, et noortel fännidel tekiks tunne nagu nende klubi oleks maailma tähtsaim.

                    P.S. Jõuluvana ei ole olemas.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Rääkige asjatundjad, kas on mõtet täna öösel ennast üles ajada või pigem Raku ei saa lühikese aja jooksul teist mängu mängida?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Rääkige asjatundjad, kas on mõtet täna öösel ennast üles ajada või pigem Raku ei saa lühikese aja jooksul teist mängu mängida?
                        Tegelikult saab näiteks siit väga lihtsalt mänge järelvaadata. Mäng(ud) aetakse üles pea kohe peale live lõppemist ja pildi kvaliteet on ka pea alati korralik.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Ma ei tahaks küll noore inimese illusioone purustada või nii aga ta on sama juttu ka Dortmundi kohta ajanud. Ma usun, et ka Stuttgardi ja Mainzi kohta. See on see, mida peab rääkima, et noortel fännidel tekiks tunne nagu nende klubi oleks maailma tähtsaim.

                            P.S. Jõuluvana ei ole olemas.
                            Ta on mingis intekas öelnud,et noorus aja lemmik oli Stutt. Arusaadav ka kui sünndis sellises linnas. Ise ta ei mängija ega treeneriga antud klubiga seotud pole olnud.

                            Kommentaar


                              WOW.... LiveScore näitab et AS Roma eest alustab Kevin Strootman
                              Kui mees terve püsib, siis Roma saab endale väärt mehe... tagasi (Wengeri stiilis signing juba)

                              Kommentaar


                                Tänane mäng oli täpselt selline nagu 'pool eelmisel hooajal. Palju praaki, ees ei löö sisse ja endale imetakse 2 suvakat. Loodame, et lihtsalt ajutine tagasilöök.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X