320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea ju - nüüd vähemalt on kindel, et tegemist on siiski inimestega.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Väga hea ju - nüüd vähemalt on kindel, et tegemist on siiski inimestega.
      Klassikaline liverpool, mängida viitsitakse ainult siis kui vastasel äge nimi. Matip vähemalt kindlustas ära et Raku arse vastu põhis .

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Klassikaline liverpool, mängida viitsitakse ainult siis kui vastasel äge nimi.
        Täiesti nõus.

        Tänast mängu vaadates tuli deja vu tunne peale. Eelmine hooaeg sai suuri* taotud, aga näiteks Sunderlandilt imesime me mängu viimase 15. minuti jooksul 2 kolli omale sisse. Ja loomulikult polnud see ainus taoline mäng ...

        Õnneks paistis täna, et Klopp pole kuidagi antud teemaga rahul ja loodetavasti silitab ta oma peaga meeste ninaluud üle, ehk aitab. Kuidagi on see haigus vaja välja ravida!
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Tuletaks siin inimestele meelde, et vähem kui päev varem mängiti ühes teises riigis Barcelona vastu, kes teatavasti väsitab vastased päris hästi ära oma söödumäguga. Et asi kindlasti ei ole ainult viitsimises. Ses suhtes jumala suva see tulemus, mehed on valmis ja mõtetega juba Arsenali mängus.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Ja lisaks, et tegu oli ikka väga eksperimentaalse koosseisuga. Fitness building ja värki. Mitte et seda nüüd vaadata oleks tasunud.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Lisatud failid

              Kommentaar


                Kaks kontrastset mängu. Esimeses õnnestus kõik kenasti ja teisest mitte midagi. 4:4.

                Kommentaar


                  On ikka võimas lugeda küll kuidas Ragnarit neti avarustes ülistatakse. Ja elades ise juba pikki aastaid välismaal, oli mu telefon eile punane - kohalikud Live fännid helistasid ja küsisid mu käest: "kus krt te seda venda küll peitsite".

                  Samas Matip saab päris korralikult kaigast, kuigi mu enda arvates on see sutsu liiast. Ikkagi äsjane vigastus ja pole mees ju veel õieti mängida saanud. Küll ta "jalad alla võtab".

                  Suht s1tad lood on aga Sturriga, kelle peale isegi vihased ollakse. Eile oli twitteris päris palju neid, kes lausa nõudsid mehe maha müümist ...

                  Kas Milnerist on miskit kuulda? Ma ei leia mingit infot ta kohta.

                  Lisa: Arne Riise arvamused
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                    Tere ka minu poolt - kommentaar on minu oma RAWK foorumis.




                    Väga raske on näha, kuidas Klavan mängib üle Lovreni, Sakho ja Matipi.



                    Seega 4-5 valik on reaalsus Klavanil praegu...

                    Jüri?

                    Kommentaar


                      Hetkel on ju pigem meeldiv üllatus, et mängi(b)s... Kui kiita taevani ja siis heleda leegiga põlemist vaadata pealt...

                      Kommentaar


                        Uus hooaeg lävel ja algab korraliku Normandia dessant'iga meiejaoks, sest 3 away mängu on vaja üle elada ehk punkte tuua ja siis kohe tiitlikaitsjad + Conte Chelsea otsa. Varuge vaoshoitud meelt ütleks, sest raske uskuda, et siin palju õnnestub. Punt on kirjum ja vaatamata tihedale pre-seasonile, on 'päris' mängud ikka midagi muud.

                        Olen so far rahul uute lisandunud jõudude näol: Klavan, Matip, Wijnaldum, Gruijc, Mane, kuna neid kõiki on meile suuremas pildis vaja + nagu ennist kirjutatud, vägevamaid nimesid mingi Premmi 8-nda koha tiim ilma igasuguse Euroopata ei tõmbagi. Moreno asemele/juurde võiks muidugi veel kellegi osta.

                        Ings'ilt, Gomeze'lt ootan korralikku comeback'i sel hooajal ja pole aimduskti, kas isegi Markovic saab nüüd kodus Klopp'i all veits proovida. Ojo võiks ka sel hooajal saada võimalusi, vaatamata vähenenud mängukavale - midagi erilist selles noormehes on igatahes olemas.

                        Benteke ei paistagi ära minevat, no okei...tihe konkurents ees on ehk kellelegi hea siis. Annaks jumal või keegi, et Sturridge ja Coutinho oma maagia kohe tööle saaks ja tervena püsiks, sest nii vast ei hakka mängu loov pool kohe kiratsema.

                        Loodan et Klopp'il on nüüd juba peas välja kujunenud oma selge põhi 11 ja 2-3 variatsiooni sellest koos vastavate asetuste-muudatustega. Saame kohelda igat liigamängu nagu finaali, saab klišeelikult öelda ning ega ausalt muud üle jää ka, kuna me ei ole sugugi ainsad, kellel sama 'privileeg' see hooaeg nii rallit sõita on.

                        Arvestades. et Klopp sai seekord oma pre-seasoni, omad ostud ja tuleb terve hooaeg Eurotrippideta, siis hooaja lõppedes alla CL kvalifikatsioonita oleks minul küll kuidagi jube raske rahulduda.

                        ...ja lõppeks, kunas Anfield saab vahepeal uue lihvi valmis, siis tuleks sel hooajal ka oma poissi kohapeale kannustama sõita. Usun nii mõnelgi siinsel veel mittekäinud toetajal samad plaanid tekkinud/tekkimas, eriti lisandunud Eesti seose tõttu.

                        Kommentaar


                          Minumeelest on märgid näidanud algusest saati, et pelgalt varumeheks teda ei ostetud. Klopp teadis väga hästi, kui olulist rolli Klavan Augsburgi edus mänginud on. Teades, et klavan oli Augsburgis üks kindlamaid algkoosseisu mehi ja viimasel ajal head vormi kogunud (statistika poolest Bundesliga kaitsjate tipus), pakkus kogenud kaitsjale 4 aastast lepingut, et ta pingile jätta? Vaevalt. Samuti tegi ta Liverpooli vastu Euroopa liigas hea esituse.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            1 mees vasak kaitsesse ja 1 korralik kaitsev poolik on meeskonnast puudu. Samuti pole näinud plaan B ja C (kurat vajadusel isegi D) kuidas kaitsest lähtuvate meeskondade vastu midagi rohkem teha kui 90 min palli veeretada.

                            Kommentaar


                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Benteke paistab siiski £32m naela eest Crystal Palace'sse suunduvat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X