Lehekülg 2045, kokku 2050 EsimeneEsimene ... 10451545194519952035204120422043204420452046204720482049 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 40 881 kuni 40 900, kokku 40991

Teema: Liverpool FC

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Vaatasin MOTD2 ära ja seal öeldi välja PGMOLi seisukoht, et Bernardo Silva käsi ei mänginud mingit rolli Trenti käemängu juures, kuna City ju ei skoorinud. Sel juhul ma küll ei tea, mida VAR seal nägi, et jättis jõusse kohtuniku otsuse edasi mängida. Aga hea, et ülinapid sulud saavad õiglaselt fikseeritud, ükskõik mitu söötu hiljem sellest karjuvad ebaõiglusest värav sünnib.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Käte algasend on väga tähtis, reeglid selgeks.
    Ma ei tea isegi mis ma vaevun, aga...

Mõlemad situatsioonid:
    It is not usually an offence if the ball touches a player’s hand/arm:
    • directly from the head or body (including the foot) of another player who is close
    • if the hand/arm is close to the body and does not make the body unnaturally bigger

*International Football Association Board. Laws of the Game 2019/20 (lk. 104).
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Ma ei tea isegi mis ma vaevun, aga...

Mõlemad situatsioonid:
    It is not usually an offence if the ball touches a player’s hand/arm:
    • directly from the head or body (including the foot) of another player who is close
    • if the hand/arm is close to the body and does not make the body unnaturally bigger

*International Football Association Board. Laws of the Game 2019/20 (lk. 104).
    Ma pole seda situatsiooni näinudki, ma pole mitte ühtegi korda väitnud, et see oleks pidanud olema pennu või mitte. Lihtsalt parandasin ühe inimese arvamust, et käte asend on ikka küll oluline, sest sellest sõltub kas vilistatakse või mitte.

"if the hand/arm is close to the body and does not make the body unnaturally bigger"

Mis siin vaevuda on? Õige reegel, käte algasend on oluline nagu sina ka välja tõid.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Ning selle kohtunike vile kohta, mis on millegipärast suurema tähelepanu all, kui mäng ise. Kui varem oli kohtunikul ainsana võimu otsuseid teha, siis nüüd kuskil on mingi brigaad VARi taga ja vaidlevad kas on käsi, või ei ole, kas on suluseis, või ei ole jne. jne. VARi tulekuga on meil võimalus iga otsust kedrata ja vaadata, aga olukordade tõlgendamisel me ühisele arvamusele ei jõua. Kõik me näeme olukordi erinevalt, ükskõik mis prille me ka ei kanna.
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Ning selle kohtunike vile kohta, mis on millegipärast suurema tähelepanu all, kui mäng ise. Kui varem oli kohtunikul ainsana võimu otsuseid teha, siis nüüd kuskil on mingi brigaad VARi taga ja vaidlevad kas on käsi, või ei ole, kas on suluseis, või ei ole jne. jne. VARi tulekuga on meil võimalus iga otsust kedrata ja vaadata, aga olukordade tõlgendamisel me ühisele arvamusele ei jõua. Kõik me näeme olukordi erinevalt, ükskõik mis prille me ka ei kanna.
    Sellepärast ongi VARi eesmärk clear and obvious vead ära vilistada. Ala see kui sterlingul kastis jalad alt niideti nii et palli puutumisest haisugi polnud(MITTE POOLI MÄNGUS). See käsi oli lamp, keha lähedal, ei teinud kotkast, ei olegi vaja ära vilistada.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Jah, mängu kaal on tihti määrajaks sellele milline vile olema hakkab. Esiteks mitte keegi ei taha sellistes mängudes mingit pehmo kohtunikku kes siis kanna jalgpalli reegleid endaga kaasas ja iga väiksema puute veaks vilistab. Oligi ideaalne mäng kus ei tekitatud mõttetuid mänguseisakuid ja maas virelemist ei sallitud.
    Sinu loogika järgi oli ilmselt 2010 MM-i finaal näide suurepärasest kohtunikutööst - korralik karm andmine, korkide vastasele rindu kinnilöömine pole ju asi, mille eest meeste mängus vilet törtsutama peaks hakkama.

Üldiselt tee endale enne selgeks, milleks kohtunikud üldse väljakul on, kui lahmima kukud.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust
    Sinu loogika järgi oli ilmselt 2010 MM-i finaal näide suurepärasest kohtunikutööst - korralik karm andmine, korkide vastasele rindu kinnilöömine pole ju asi, mille eest meeste mängus vilet törtsutama peaks hakkama.

Üldiselt tee endale enne selgeks, milleks kohtunikud üldse väljakul on, kui lahmima kukud.
    Puhas klassika on tuua jah ekstreemseid näiteid, midagi vähemat ei olekski saanud oodata. Sinu loogika järgi peaks igale väiksemale puutele järgnema vile ning mänguseisak, et üle kontrollida kas jalg on ikka alles. Aga no maitse asi, ma eelistan jalgpalli vaadata mitte maas väänlevaid mehi.

Ma ei väida siin juures, et inglismaa kohtunikud head on, neist halvemaid kohtunikke pole olemas ja VARi nad kasutada ei oska. Aga kollaseid kaarte taga nutta on ikka next level juba ja ei saa aru kuidas üldse viitsitakse halada nende kaartide üle nädalast nädalasse.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ma pole seda situatsiooni näinudki, ma pole mitte ühtegi korda väitnud, et see oleks pidanud olema pennu või mitte. Lihtsalt parandasin ühe inimese arvamust, et käte asend on ikka küll oluline, sest sellest sõltub kas vilistatakse või mitte.

"if the hand/arm is close to the body and does not make the body unnaturally bigger"

Mis siin vaevuda on? Õige reegel, käte algasend on oluline nagu sina ka välja tõid.
    Ah käi türra, kui Sa pole mängu näinudki ja niisama targutad. Minu väide, et käte algasend ei oma tähtsust oli konkreetne vastus ühele konkreetsele etteheitele:

Tsitaat Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
    https://youtu.be/DF5xot-9gxk
    Sorry aga selline käte liigutamine on küll rohkem kotka lendamise moodi vms.
    Reeglites ei ole sellist mõistet nagu algasend, võib lennata kotka moodi, võib käsi hoida pea peal või Linnupoja moodi püksis, otsus tuleb vastavalt sellele, mis hetkel pall tabab kätt. Või käsi palli, kui soovite.

See on nii kohutav, et kui ma mingit idiooti ignoreerin ja keegi teda tsiteerib, siis ma ikkagi näen ignoreeritava teksti. tmev!
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ah käi türra, kui Sa pole mängu näinudki ja niisama targutad. Minu väide, et käte algasend ei oma tähtsust oli konkreetne vastus ühele konkreetsele etteheitele:

Reeglites ei ole sellist mõistet nagu algasend, võib lennata kotka moodi, võib käsi hoida pea peal või Linnupoja moodi püksis, otsus tuleb vastavalt sellele, mis hetkel pall tabab kätt. Või käsi palli, kui soovite.

See on nii kohutav, et kui ma mingit idiooti ignoreerin ja keegi teda tsiteerib, siis ma ikkagi näen ignoreeritava teksti. tmev!
    Saad ise ka aru mida sa kirjutad? Käe asend on oluline, proovi reeglid endale selgeks teha kui teisi tahad õpetada, sa tegelikult saad sellest praegu aru, aga teed mingid vinget loogikat, et tegelt ma mõtlesin hoopis nii jamh, tegelt jamh nii ongi. Tegelikult kotkast teeb ta seal küll, mina saan viginast aru. Kuna käsi pole naturaalses asendis reeglite järgi (loogilises maailmas on tal käed naturaalses asendis, sest tasakaalu on vaja hoida)

Teisi idioodiks sõimata kui oled üle 10, või isegi 20? aasta jalgpalli jälginud ja ikka ei tunne reegleid on kurb.

Sul iga teine kommentaar reeglite kohta on lihtsalt risti vastu päris reeglitele seletatud, aga ilmselt oled sa seda tüüpi inimene keda enam ei õpeta ka neid reegleid tundma, ükskõik kui palju sa seda püüaksid.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Onu Howard tunnistab, et ta ei näinud de Jongi kung-fu lööki, sest 3 meest jooksid kõrge palli peale, kellest Alonso oli keskmine ja van Bronckhorst varjas täielikult vaate ära. Lubas, et kahetseb surmatunnini, et ei andnud punast. Olukorda ei olevat näinud ka ükski teine kohtunik, mis on muidugi ilmne, sest seal ei ole kaardi värvis küsimustki.
    tähemärgid

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Imelik, Robbo ei liitu Scotland Yardiga vigastuse tõttu. Mängu mängis lõpuni ja kiirelt tuhnides ei leidnud LFC lehelt ka midagi vigastuse kohta. Ju siis simuleerib, nii et tore on!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Robbol jalahäda. Palace’i mäng kahtlane.

Algupärane

Salah ka tuli koondise juurest tagasi, sest vigastus endiselt segab

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Robertson added: “It’s a niggling injury which won’t go away unless I give it time. If you know Liverpool and our schedule we don’t have time and after suffering another knock against Man City on Sunday it has gotten worse.
    “My ankle was already injured but Rodri tackled me late on in the middle of the park against Manchester City and it opened my ankle up again."

Robbo pikem eemalejäämine tekitaks suure probleemi. Milner saab asendada, aga teda on ka keskväljal tarvis ja ega ta sama efektiivne seal vasakul loomulikult pole kui maailmaklassist ala spets. Võimalik, et jaanuariaknaks mõttekoht Kloppile.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Tuletas mulle meelde üht palju vanadelt lintidelt käiatud väravat, mida paljud vanema generatsiooni Pooli fännid üheks läbi aegade lemmikuks tembeldanud. Et samamoodi pikk vasakule äärele ja sealt omakorda ühe puutega pikk kaarega keskele ja ühe puutega sisse. No mitte ei tule meelde, mis aasta või mängu oma see oli, aga meelel miskipärast et äkki spursiga ja äkki 70te lõpp või 80te algus.
    RAWKis paljudel sama asi koitnud ja sealsete abiga tuligi meelde. Oligi siis spursiga ja oli suisa hull lammutamine '78. aastal. Igaljuhul, täitsa sama ilus. Vasturünnakust paremale äärde, sealt suurepärane avang hoo peale vasakule, kust ühe puute täppistsenderdus tahaposti ja sama lahendus. Viimane värav siin:
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kohtunikud jooksevad peegelpildis Mitte ründajate paremal, vaid vasakul käel ning peakohtunik siis samuti teistpidi diagonaali. Siis läks kahtlaseks, kui märkasin, et pendla ajal seisis ref "vales" kohas.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Lahkus Johnny Wheeler, 'pooli kapten viiekümnendate teisel poolel, kes ükskord sai hakkama ülikiire kübaraga: väravad 81., 82. ja 85. minutil.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Harry Wilson tegi taas Walesi särgis suurepärase mängu - skooris ühe, söötis teise ja tegi muudki. Kaua ei saa Klopp enam sellist talenti laenul hoida.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Evertonile kaotati Anfieldil sel hooajal tuttavaks saanud tulemusega 0:1 ja nii jätkates purjetatakse kindla relegatsiooni suunas.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma nägin unes, et poisid läksid kaklema ja tahtsin nad vilega korrale kutsuda. Võtsin taskust vile, aga vist olin peale istunud, sest see oli pooleks murdunud.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud