320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäng iseensest oli täitsa okei, Coutinho võiks sellised silmad kinni ära paugutada ja punktid tuleksid. Minu jaoks jäid täna keskväljavennad (Wjinaldum/Henderson) ikka väga pehmeks, paljud duellid kaotasid. Can võiks terveks saada uuesti. Spurs see aasta tugev ning nende vastu punkt on pigem hea kui halb. Ahjaaa - Matip on haige beast!

    Kommentaar


      Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
      Spurs see aasta tugev ning nende vastu punkt on pigem hea kui halb.
      Pigem vist ikka pettumus teile, arvestades seda, et Tottenham ei ole suutnud puulile WHL´il lüüa eelnevalt mingi 3 (parandage kui eksin) mängu järjest värava. Plus tegelt omati paremaid võimalusi ja Tottenham on veel pohmas eelneast hooajast. Seega minu vaatevinklist on 1 punkt parem kui 3!!
      varupallivarupumpaja

      Kommentaar


        Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
        Pigem vist ikka pettumus teile, arvestades seda, et Tottenham ei ole suutnud puulile WHL´il lüüa eelnevalt mingi 3 (parandage kui eksin) mängu järjest värava. Plus tegelt omati paremaid võimalusi ja Tottenham on veel pohmas eelneast hooajast. Seega minu vaatevinklist on 1 punkt parem kui 3!!
        Mängupildi poolest jah kaotatud 2. Samas enne mängu oleks viigiga rahul olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
          Minu jaoks jäid täna keskväljavennad (Wjinaldum/Henderson) ikka väga pehmeks, paljud duellid kaotasid.
          Ma ütleks, et keskväli sai üllatavalt hästi hakkama, arvestades, et see koosnes kahest ründavast poolikust ja Hendersonist. Pigem oli Tottenham keskväljal hädas tihti. Esimene poolaeg oli neil väga raske sealt paar söötu läbi mängida. Nende parimad võimalused tulidki vist pikkadest pallidest.

          Kolmest võõrsilmängust 4p... suht keskpärane saak. Eks näis, kuidas see uuenenud Anfield kodumängudes aitab.

          Kommentaar


            Statistikat kah.
            Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.
            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

            Kommentaar


              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                laaddsss

                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  3 mängu ja KUUS sisse imetud väravat!!!! Laupäevane oli taas selline "kena" koostöö. Ei suudetud hoida liini, et tekitada suluseis, Milner jalutas krt teab kus, 2 meest kastis ei suuda tsenderdust puhtaks lüüa (krt nad ei saand pallile pihtagi), Clyne rändas krt teab kus ja lõpuks otsustab Mignolet ka veel ma ei tea mida teha. Järjekordselt ei lüüakse lähimast nurgast värav talle?

                  Kaoses kaitsega oleme kenasti 76 sisse lastud värava graafikus.

                  Kommentaar


                    Hailaitide järgi tundus viik üsna kehv tulemus meile. Kui Spurs ükskord mängima hakkas, oleksime pidanud kahe-kolmega kindlalt ees olema, aga Vorm oli tõeliselt hea ja äärekohtunik kaugelt liiga selge kullipilguga.
                    Neli punkti neist kolmest võõrsilmängust miinimumeesmärgina siiski ok. Liidritest oleme küll kaugel, aga teada ju oli, et algus lihtne olema ei saa. Kõigist Kloppi juttudest hoolimata ootan ikkagi lähipäevil vasakkaitsjat. No lihtsalt on tarvis. Kaitsvat innerit tahaksin ka, aga see vist lihtsalt unistus.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Mõned miljonid Luis Alberto eest. Üks neist meestest, kelle kohta tulevastele põlvedele midagi kõnelda pole.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mõned miljonid Luis Alberto eest. Üks neist meestest, kelle kohta tulevastele põlvedele midagi kõnelda pole.
                        Ainus mis ma mäletan, et kunagi andis suarezele WHL-l ühe suht kena assisti ja mingi aeg jäi Liverpoolis täispeaga sõites lubadest ilma.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Wisdom pidavat algul vana sõbra Brendani juurde minema, nüüd vist RB Salzburgi laenule.

                          Kommentaar


                            Albertol oli/on tehnikat ja platsinägemist küll, kuid füüsist pole. Müstiline ost algusest peale. Mingu tal hästi kus iganes ta maandub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Albertol oli/on tehnikat ja platsinägemist küll, kuid füüsist pole. Müstiline ost algusest peale. Mingu tal hästi kus iganes ta maandub.
                              üks selliseid taas, milliseid pool vältima peab, kui top4 tahetakse

                              Kommentaar


                                Sakho lugu on tõeline kurbmäng. Kes oleks veel pool aastat tagasi - enne seda dopingujama - aimanud, et tema asjad sellise pöörde võtavad? Väidetavalt siis korralikuma laenuklubi otsingul, Harti ja Wilshere'iga samas paadis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X