320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas check Vaata postitust
    Sa saad osaleda Liverpooli pressikal, sulle antakse luba küsida küsimusi, sul on terve pressikas aega küsimusi ette valmistada ja siis sa küsid "Are you happy, when you see him scoring goals?"
    Mis veel piinlikum, "goaling scores"

    Kommentaar


      Poisid, foorumis on alati parim kiibitseda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Poisid, foorumis on alati parim kiibitseda.
        would U like to goal some score?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Poisid, foorumis on alati parim kiibitseda.
          Kas tegu on algajaga?

          Kommentaar


            ERR-l pole viimasel ajal mingit latti, kõik saavad saatejuhtideks.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Ma ei tea, kas ma olen ainuke, aga veidi häirib see Klavani ümber olev hype. Eesti ajakirjanduses imetakse igasugusest situatsioonist artikkel välja, kuid tegelikult ei pöörata artikli sisu mitte meeskonnale, vaid sellele, kas Klavan mängib algkoosseisus ja kelle ta ikkagi välja peab puksima selleks. Eriti huvitav oli alguses lugeda neid artikleid, et ala meeskond oli sitt aga Klavan tegi hea mängu.

              Kommentaar


                Mind häirib igasugune mängijapõhine haip. Jalgpall on meeskonnamäng. Rõõmustasin Klavani värava üle, aga liiga alg-11 olgu parim, mis välja panna on. Tähtis on klubi, mitte üksik mängija, olgu ta siis eestlane või mõni muu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  See Pealtnägija tormas liiga kiiresti sinna mingit suuremat lugu tegema imo. Poole hooaja pealt olnuks ehk paras aeg kui Ragnar on uude linna sisse elanud ning roll meeskonnas selgem.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Poogen mehed, on mis on selle Raku ja mänguajaga. Eks mingid mängud ikka saab. Mina olen näinud, et eestlane mängib 4-3 võidumängus Arsenali üle põhis ja lööb Liverpooli eeest värava. Ebareaalne raisk! Võtke välja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mind häirib igasugune mängijapõhine haip.
                        Ohh seda püha silmakirjalikust tegelase poolt kelle nick on mängija nimi (parem minu kui mõne Londoni klubi tühikargaja poolt eks).

                        Eks see ole natukene teistmoodi. Oma mees mängib nii kõrgel tasemel. Eesti on väike. Vabandused ette ja taha Poomi ja Arsenali suhte ees, aga Klavan pani lati natukene kõrgemale. Tema on see kes on eeskujuks ehk järgnevatele .... Klavanitele.
                        Mis puutub Klavanisse ja 'pooli siis ta sattus meeskonda õigel ajal. Klopp teeb vahet meeskonnal ja mängijal. Sõnades ja tegudes. Tundkem rõõmu kui Klavan mängib, sest see tähendab, et ta on tasemel (vähemalt EPL top #8 meeskonna tasemel). Ja kui ta ei mängi siis teadvustage, et noh järelikult pole ta tasemel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma tean ühte duudi, kes hakkas Chelsea fänniks enne Chelsea asutamist ja mulle endale pakub Man City käekäik huvi Sven the Kaalika ajast ehk 2006-07, kui nad võitsid hooaja 6 esimest mängu, sealhulgas derby. Aga ikkagi on veits harjumatu, et nüüd läheb Liverpooli käekäik korda igamehe vanaema kassile. Mingi manku ähvardas isegi särgi ostmisega siin ju.
                          Noh... eks keskmine jalgpallifänn on ikka selline, kes usub siiamaani Savisaart, sest viimane tegi väidetavalt kunagi (siis kui uskuma hakati) midagi kasulikku. Mõni teine aga ei tunne paradigmade muutumisel tohutut identideekriisi ja eneselõikumise vajadust. Igale ühele oma.

                          Mingi liverpool vs manchester vimm kuskil Eestis on nagunii max ridic.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            See Pealtnägija tormas liiga kiiresti sinna mingit suuremat lugu tegema imo. Poole hooaja pealt olnuks ehk paras aeg kui Ragnar on uude linna sisse elanud ning roll meeskonnas selgem.
                            Tegelikult arvad ka nii? Sa ei vaata seda lugu?
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Kuna ma Pealtnägijat ei vaata, siis ei hakka ekstra antud lõigu pärast ka vaatama. 2m3m mõttega päri. Kannatlikust võiks olla. Skisofreenia pole lahe.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Ohh seda püha silmakirjalikust tegelase poolt kelle nick on mängija nimi (parem minu kui mõne Londoni klubi tühikargaja poolt eks).
                                Minu nick pärineb jah mängijalt, aga mängijalt, kellel puudub igasugune seos 'pooliga. Jackie McNamara, kes aastal 2001 oli väga sümpaatne Celticu kaitsja. Mingi iidol ta mulle polnud, võib-olla olin paar-kolm korda mängimas näinud. Tõesti ei mäleta, miks just tema valisin - oli vaja kasutajanimi teha siia foorumisse.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X