320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Käivad (jälle) kuulukad, et PSG jahib endiselt Coutinho't ja jaanuaris tehakse 60. mil. pakkumine.
    Ära hakka juba jälle
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas kenny's heroes Vaata postitust
      ära hakka juba jälle :d
      +27 :d:d

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Ära hakka juba jälle
        Mis mina, ega's mina kuulujutu taga ole.

        Le 10 Sport claims PSG will pay whatever it takes to sign Coutinho

        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust
          Mis mina, ega's mina kuulujutu taga ole.

          Le 10 Sport claims PSG will pay whatever it takes to sign Coutinho

          Palun

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Mis mina, ega's mina kuulujutu taga ole.
            No aga mis sa siis neid siia tood? Internet ja lehed on täis siukest jama, saa aru.



            Ja väike heads-up ka: praegu on oktoober
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Tervist!

              Plaanisime jõulude/aastavahetuse paiku inglismaale minna ja oleks huvi 26.12 ja 31.12 Liverpooli kodumängudele minna. Kas ja kuidas oleks varianti pileteid saada?
              FC Otepää II

              Kommentaar


                Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                Tervist!

                Plaanisime jõulude/aastavahetuse paiku inglismaale minna ja oleks huvi 26.12 ja 31.12 Liverpooli kodumängudele minna. Kas ja kuidas oleks varianti pileteid saada?
                Kasutaja LFC-Jürks võib aidata.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Käivad (jälle) kuulukad, et PSG jahib endiselt Coutinho't ja jaanuaris tehakse 60. mil. pakkumine.
                  puhas BS
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Vaata aga vaata siis pisikest Pirlo't, tuleb välja, et ta on hoopis Manu fan.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Wijnaldum tõmbas Hollandi eest mängides endal hämmi ära Henderson läheb manu mängule vastu teadmisega, et üks kollane toob kaasa mängukeelu. Can pole hetkel ka just eluvormi näidanud. Klopp saab siin järgmistes voorudes nuputada küll.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Wijnaldum tõmbas Hollandi eest mängides endal hämmi ära Henderson läheb manu mängule vastu teadmisega, et üks kollane toob kaasa mängukeelu. Can pole hetkel ka just eluvormi näidanud. Klopp saab siin järgmistes voorudes nuputada küll.
                        Marko Grujic platsile või hädapärast Stewart, oskavad mängida küll.

                        Kommentaar




                          Ärge unustage Lucast! Arvestades, et peale vigastust on Can rabe olnud ja lühikese triggeriga, siis selles mängus veel ei kasutaks. Lucase kogemus ja platsinägemine tuleks kasuks + ta on meil üks parimaid peaga mängijaid. Nimme üks asi mida karta tulevases mängus on standardid/tsenderdused - meil on üks liiga halvim stätt nende kaitsmises, pahadel üks paremaid nende realiseerimises, kui ma ei eksi. Samas peeti äsja suletud uste mäng Bradfordi vastu (jälle), 5-0, 90mini panid Can ja Ings. Sealt võis mingeid uusi mõtteid treeneritele tulla.

                          Aga enam ei pane ükski vigastus niiväga muretsema, kui on kõik need viimased aastad pannud. Sügavust on ja rohkem oleneb nüüd asi sellest, kuivõrd ollakse valmistunud ja häälestatud as a team. Ehk et jah, mingi Stewart võib ka sisse tulla ja töö ära teha. Mis on vinge.

                          PS: saade, kust ülemine gif pärit, on soojalt soovitatav - Klopp MNFis, Carral tõenäoliselt semi. Iga mehe ja tema koera kanalis üleval, vaadake järgi kui pole vaadanud.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ma ei hakka pahade teemasse topeltpostitust tegema, niikuinii nad loevad meie oma ka:

                              Liverpool Football Club and Manchester United Football Club are calling on their fans to help eradicate any offensive or discriminatory behaviour ahead of their Premier League clash at Anfield on Monday, October 17.

                              Et siis pubides, foorumis ja messengeris ka rahunege maha eks. Hea banter on muidugi lubatud.
                              Hmmm kas klubid seda mitte enne igat sellist mängu ei tee?
                              Aga ma ajan sind juba enne tilti kui mäng alata saab- mingi Manchesterist pärit mees pannakse platsile vile suus.

                              Kommentaar


                                No kuule, nõnda pole ilus. Egas ta koguaeg ka jõua vilet suus hoida.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X