320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      We're gonna wjn the league!

      +1 võrreldes eelmise hooajaga.

      Tüüpiline Mourinho mäng.

      United siiski impo, de Gea tassis.

      We're gonna win the league!

      YNWA
      sigpic

      Kommentaar


        Kommentaar


          Öö ära maganuna parem punkt kui mitte midagi. Hooaeg on just selles seisus, et peab liidritega sammu hoidma ja seda ka tegime. Individuaalselt polnud meestel kaugeltki parim päev. Sturr eriti kahvatu, aga nii see kipub olema kui vastased tal seljas istuvad. Ruumi oli üldse väga vähe. Alguses olin meie keskväljas väga pettunud, sisuliselt olid nad pildilt kadunud ja kaitsjatel polnud surve all muud teha kui pikka ette lasta. Hiljem muidugi ehitati juba paremini, sellise kaitse vastu olnuks vaja äärtelt läbi murda, aga seal meil ju peale Milneri ja Clyne'i sisuliselt kedagi pole ning vastane suutis need teed lukku panna.
          Jutt oleks muidugi täna teine kui Coutinho vint ülanurgas maandunuks. Iga teise Premieri kollkipri vastu tõenäoliselt nii olekski olnud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Oodata, et Jose Pulisinho oma Stokechter Albioniga mingit muud mängu mängima tuleb oleks olnud naiivne. Frustreeriv, aga mõistetav. Samas aga öelda, et meie olime need kes mängu ei avanud toob muige näole. Typical. Meil ei ole eriti kogemust, et sellist umbkaitset lahti muukida. Korraks saime vurri käima, kui Lallana sisse tuli, aga see ei kestnud. Samas Rashfordist võib päris hea vasakkaitsja saada.
            Järgmise suve suurtehing tegi nende heaks 2 head tõrjet. Kahjuks meie puurilukk ei näidanud erilist kindlust. Aga lõpuks taga null ja see on hea.

            Kommentaar


              Mõnus on vaadata, kuidas loseri fännid nii meeleheitel on, "de Gea järgmise suve suurtehing", "Herrera on munn" jne neelake alla juba

              Kommentaar


                Ma olen iga teine päev nõus selle anti jalgpalli pasarahega, aga eilne oli lihtsalt nii ilus

                Kommentaar


                  liverpooli fännid unustavad nagu ära, et võidule olid eile lähemal ikkagi manchesteri punased. kariuse eksimus ja ibra sulg lahendatakse tavaliselt ikkagi teistmoodi ning ibra oligi eile halb.

                  Coutinho löök oli muidugi okei, aga tippjalgpallis peabki sellised ära võtma. Rohkem võimalusi ma nagu ei mäleta.

                  "Herrera on munn" stiilis väited on muidugi klass omaette. ka punased prillid eest võttes üks sümpaatsemaid mängijaid Manchesteris.. See oleks sama nagu öelda, et James Milner on munn.

                  Kommentaar


                    Ma millegi pàrast ei mäleta, et manku oleks eile midagi väga ohtlikuga hakkama saanud. Kariuse eksimuse järel ei tehtud isegi pealelööki, lol.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Ma millegi pàrast ei mäleta, et manku oleks eile midagi väga ohtlikuga hakkama saanud. Kariuse eksimuse järel ei tehtud isegi pealelööki, lol.
                      ja liverpool oli eile nii nii ohtlik, eksole. Ma nagu ei näe väga kohta hüppamiseks kui kodus jäädakse hunniku keskpärasusega nulli peale ning kogu mängu peale oli 1 moment of magic, millele oli parem vastus olemas.

                      Kariuse eksimus ja "ei tehtud isegi pealelööki" - halva mängu juures hea näo tegemine on muidugi alati üks strateegiaid, kuid väga suurustada ei ole vast mõtet.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        ja liverpool oli eile nii nii ohtlik, eksole. Ma nagu ei näe väga kohta hüppamiseks kui kodus jäädakse hunniku keskpärasusega nulli peale ning kogu mängu peale oli 1 moment of magic, millele oli parem vastus olemas.

                        Kariuse eksimus ja "ei tehtud isegi pealelööki" - halva mängu juures hea näo tegemine on muidugi alati üks strateegiaid, kuid väga suurustada ei ole vast mõtet.
                        Ma päris hästi ei saa aru millise nurga alt Manu rohkem võitu vääris? Aus viik, kus kokkuvõttes oli Liverpool veidi üritavam pool. Üldplaanis kvaliteeti ei näidatud. Kummagi võistkonna poolehoidjad ei tohiks üleliia rahul olla aga kui mancsisd juubeldavad viigi üle...näitab seegi ühtteist.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru mis esimese poolaja manchesteri domineerimisest siin jutt käib? Liverpool tegi enda kõige kohutavama esimese poolaja ja united tegi selle aja Karius pidi ainult 1 korra tsenderdusele käe vahele panema. league onei sats oleks suutnud isegi rohkem võimalusi luua.

                          Ja see, et manu oli võidule lähemal ei pea ka paika. Esimesel poolajal teisest poolest sai aru, et sellest tuleb 0-0 mäng kui manu mängjatel oli 25 minutiga võhm väljas ja 65 minutil juba esimesel krambid. . Mängiti nagu kõik teised väikeklubid kes tulevad enda punkti taga ajama seistes umbkaitses. Manu fännid tunnevad nagu oleks ilge saavutusega hakkama saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Ma päris hästi ei saa aru millise nurga alt Manu rohkem võitu vääris? Aus viik, kus kokkuvõttes oli Liverpool veidi üritavam pool. Üldplaanis kvaliteeti ei näidatud. Kummagi võistkonna poolehoidjad ei tohiks üleliia rahul olla aga kui mancsisd juubeldavad viigi üle...näitab seegi ühtteist.
                            viik oli väga aus. Ma ju ei öelnudki, et manu rohkem võitu vääris. Siinsed spetsialistid räägivad muidugi kartustest ja munnidest mängijatest. Hoida liverpoolis taga null viisil, kus vastastel ei olnud võimalusigi näitab heas valguses pigem ikka Manchesteri klubi, mitte liverpooli. Alati võib muidugi posessionipunkte lugeda, Herrerat sõimata ja Klavani lippu lehvitada, aga...

                            Kommentaar


                              Kuna viik ületas vastaste ootusi, siis nad ju olid võidule lähemal.

                              Aga taoline müüri ladumine ja füüsiline lähenemine näitab, et ohtlikuse tase tõuseb.

                              E: Tuletaks meelde, et DDG päästis kahel korral. Ülejäänud kahjutöö hoidis suuresti ära Herrera.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                liverpooli fännid unustavad nagu ära, et võidule olid eile lähemal ikkagi manchesteri punased. kariuse eksimus ja ibra sulg lahendatakse tavaliselt ikkagi teistmoodi ning ibra oligi eile halb.
                                Kurat, mida peab hommikul lugema. Mingi ilge möga, kus oldi suluseisus ja ei tulnud lööki, vabandusega et "meie mehel oligi halb päev" on nagu mingist peeglist kangesti hea võimalus, mis tagas sellise väite? Manku omad hakkavad vist kuidagi meeleheite äärele vajuma. Ma tuletan siinkohal ka meelde, et peale Coutinho-classicu proovis Can keset kasti summa tahanurka lükata, millele kummimehe käsi ette ulatus ja Firmino oli peaaegu läbi 1-1'le, kui Valencia jõudis viimasel hetkel järgi ja näitas, et Origi oleks pidanud varem väljakule tooma.

                                Diskleimer ka, et ei tule mingit lolli kangi siia ajama, et üks ja teine vääris enam võitu, mida on mõlemalt poolelt jabur lugeda. Eks see oma uhkuse värk selles kohtumises ajab vist sülge otse klaviatuurile kah tooma. Lõhkuv poolpress nullis meie mängu vähemalt esimene poolaeg totaalselt ära ja klišee et vorm on aknast väljas oli täiega kohal. Teine poolaeg hakkasime juba kruvi keerama, kuid pahad paraku kaitsesid viimastel hetkedel väga hästi. Polnudki midagi teha. See et maurinjo on viigiga rahul on siililegi selge ja eks me oleks tahtnud ju kodus võitu, aga hea et mingist tobedusest omale sisse ei kobatud, oleks veel rõvedam.

                                edit: ja no tra ei jõua lõpunigi kirjutada ja tuleb juba selline asi juurde:
                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Hoida liverpoolis taga null viisil, kus vastastel ei olnud võimalusigi näitab heas valguses pigem ikka Manchesteri klubi, mitte liverpooli.
                                i dont even
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X