320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Total players who have played with LFC and Leeds United: 18

    http://www.lfchistory.net/Opposition/Team/Profile/24, klikk Double agents
    Neid on tõesti põnevalt palju. Kusjuures enamasti viimase kahe kümnendi mängijad. Robbie muidugi paistab meilt sinna minejatest silma oma 8 väravaga Leedsi vastu. See, et Rushie Leedsis jõudis mängida, ei tulnud meeldegi. Oli muidugi ka imelühikene periood.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        ennäe, kes teistega tagasi trennis!

        ★★★★★★

        Kommentaar


          Väike meenutus Klavanist

          Kuldar
          www.pulmapaev.ee

          Kommentaar


            Läbi ajaloo vaadates kes Liverpooli mängijatest on täna sündinud?

            Milan Baroš 35 (Liverpoolis 2002-2005) 68 mängu ja 15 väravat. Võitis koos Liverpooliga 2005 aastal UEFA Meistrite liiga.

            Robbie Foy 31 (Liverpoolis 2002-2006) 2005 ja 2006 oli laenul. Liverpooli eest 1 mäng.

            Stan Palk (Liverpoolis 1940-1948) 13 mängu Liverpooli eest.
            Inglise esimese divisjoni võit 1946/47 hooajal.

            John Glover (Liverpoolis 1900-1903) 59 mängu Liverpooli eest. 1900/01 hooajal võideti liiga.

            Kuldar
            www.pulmapaev.ee

            Kommentaar


              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar




                Tõenäoliselt tuleb raske mäng.
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saver Vaata postitust

                  Tõenäoliselt tuleb raske mäng.
                  ilmselgelt kui oma keskkaitsja niimoodi vastutegevust teeb?

                  Kommentaar


                    Lovren oli sitt, on ja jääb ka sitaks. Klavan põhisse !!!

                    Kommentaar


                      Võõrsil kotiti kristallpalee poisse 4-2. Joppas.
                      Ragnar sai samuti platsile viimaseks kolmeks minutiks ja mängis vasakkaitse kohal.
                      Peaks mainima, et Andre Marriner tegi vägagi kolmanda järgulise esituse. Oleksin ma Palace fänn, siis ma siimaani keeks vihast. Seisul 2-3 Liverpoolile oli Palacel 2-3 suht kindlat penalti hüüet. Liverpooli fännina olen rahul.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Kuni rünnak niimoodi töötab, pole midagi lahti. Võimalusi oli rohkem kui kokku lugeda jaksan ja seekord tuleb Moreno kiituseks öelda, et ta terroriseeris esimesel poolajal oma äärel ikka täiega. Peaga väravaid ka rõõm näha - neid meil liiga tihti ette ei tule.
                        Kaitsega muidugi rahul olla ei saa. Kui ma kunagi Kariust lapskiirpiks nimetasin, sõimati mehemoodi, aga sorry, jätab sama ebakindla mulje nagu Migs. Ilmselgelt meie nõrk koht praegu. Ja Lovren - oh jah. Teisest küljest: poolajal pandi veidi terast juurde ja Palace'i 15 minuti blitz peeti väga mehiselt vastu.
                        Aga üldiselt lõpp hea kõik hea. Spurs ja Manu jäeti jälle paar punni kaugemale.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          Peaks mainima, et Andre Marriner tegi vägagi kolmanda järgulise esituse. Oleksin ma Palace fänn, siis ma siimaani keeks vihast. Seisul 2-3 Liverpoolile oli Palacel 2-3 suht kindlat penalti hüüet. Liverpooli fännina olen rahul.
                          Howard Webbi kommentaar oli, et kohtunik langetas õiged otsused. Vastane kukkus liiga kergelt mõlemal korral.

                          Mängu kohta ütleks, et joppamisega pole siin midagi tegu. Ründefaasis domineeriti täielikult ja skoor oleks võinud veelgi suurem olla. Kaitses tehti küll rumalaid vigu ja seda just Lovreni poolt. Klavani mängitamine äärel on tuleviku suhtes muidugi huvitav lüke.

                          Üldiselt võib mänguga rahule jääda. Soliidne esitus poistelt, Coutinho oli täna super.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Võõrsil kotiti kristallpalee poisse 4-2. Joppas.
                            Ragnar sai samuti platsile viimaseks kolmeks minutiks ja mängis vasakkaitse kohal.
                            Peaks mainima, et Andre Marriner tegi vägagi kolmanda järgulise esituse. Oleksin ma Palace fänn, siis ma siimaani keeks vihast. Seisul 2-3 Liverpoolile oli Palacel 2-3 suht kindlat penalti hüüet. Liverpooli fännina olen rahul.
                            Ah need zaha puuted olid vaid otsimised, polnud pendla haisugi. Pealegi üks võinuks meile ka tulla esimesel p.a.l käega bloki eest.
                            Jah, mängiti päris hästi võõrsil, kuigi mäng oli otsast lõpuni kaootiline. Kontrolli küll kordagi ei saadud, sellest napakas lõppseis (esimene p.a. 2-3 wtf). Lovren otsustas need kaks väravat täna siis kinkida, loodetavasti õpitakse sealt. Mane ja Coutinho kõditavad endiselt erutavaid kohtasid seal ees ja Firmino on ka lahe tegelane.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Jah, väga kahju, et lähema kolme nädala jooksul on vaid üksainus mäng, kodus Watfordi vastu. Niisugust ründevormi nagu praegu tahaks ära kasutada.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kui ma kunagi Kariust lapskiirpiks nimetasin, sõimati mehemoodi, aga sorry, jätab sama ebakindla mulje nagu Migs. Ilmselgelt meie nõrk koht praegu.
                                Kariuse parim mäng siiani, mis ütleb nii mõndagi, sest esimese värava puhul oli ka tema tegutsemine vähe kahtlane - nagu poleks vastast üldse jälginud ning lendas tuimalt käed kusagil all palli peale.
                                Tuleb loota, et need paar-kolm-neli tõrjet andsid enesekindlust.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X