320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pardew siiani nutab taga eelmise hooaja pennut, hahaha. Lammas
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Peaks mainima, et Andre Marriner tegi vägagi kolmanda järgulise esituse.
      Rumal jutt, täiesti viisakas vilepartii oli. Mida kinnitas ka Webb.

      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kariuse parim mäng siiani, mis ütleb nii mõndagi, sest esimese värava puhul oli ka tema tegutsemine vähe kahtlane - nagu poleks vastast üldse jälginud ning lendas tuimalt käed kusagil all palli peale.
      Tuleb loota, et need paar-kolm-neli tõrjet andsid enesekindlust.
      Ausalt öeldes täiesti arusaamatu jutt. Karius ei teinud peale palli pillamise mitte ussi emmi kah. Need tõrjed millest sa räägid, need olid siis, kui talle lihtsalt pihta löödi. Äärmiselt ebakindel väravavaht! Kohe kindlasti meie kõige nõrgem lüli hetkel. Täpselt samasugune lödinäpp nagu Miku. Viimane lubas muide Liverpoolist jalga lasta, kui mängida ei saa. Mingu! Tõenäoliselt on Klopp omad vitsad saanud ja toob nüüd vähe suuremate kogemustega väravavahi. Vaata kasvõi tänast Manu mängu, mitu tõrjet vastasmeeskonna kipper tegi? 10, 15, 20?

      Coutinho oli täna üle platsi mees!
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Ausalt öeldes täiesti arusaamatu jutt. Karius ei teinud peale palli pillamise mitte ussi emmi kah. Need tõrjed millest sa räägid, need olid siis, kui talle lihtsalt pihta löödi. Äärmiselt ebakindel väravavaht! Kohe kindlasti meie kõige nõrgem lüli hetkel. Täpselt samasugune lödinäpp nagu Miku. Viimane lubas muide Liverpoolist jalga lasta, kui mängida ei saa. Mingu! Tõenäoliselt on Klopp omad vitsad saanud ja toob nüüd vähe suuremate kogemustega väravavahi. Vaata kasvõi tänast Manu mängu, mitu tõrjet vastasmeeskonna kipper tegi? 10, 15, 20?
        11 ja loe uuesti, mida ma kirjutasin.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          klavan.jpg

          Palu õnne!
          Kuldar
          www.pulmapaev.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Rumal jutt, täiesti viisakas vilepartii oli. Mida kinnitas ka Webb.



            Ausalt öeldes täiesti arusaamatu jutt. Karius ei teinud peale palli pillamise mitte ussi emmi kah. Need tõrjed millest sa räägid, need olid siis, kui talle lihtsalt pihta löödi. Äärmiselt ebakindel väravavaht! Kohe kindlasti meie kõige nõrgem lüli hetkel. Täpselt samasugune lödinäpp nagu Miku. Viimane lubas muide Liverpoolist jalga lasta, kui mängida ei saa. Mingu! Tõenäoliselt on Klopp omad vitsad saanud ja toob nüüd vähe suuremate kogemustega väravavahi. Vaata kasvõi tänast Manu mängu, mitu tõrjet vastasmeeskonna kipper tegi? 10, 15, 20?

            Coutinho oli täna üle platsi mees!
            Klopp on põhimõtetega mees ja miks ta peaks asendama head kiiperit üldse? Miks selline hala üldse? Jah veidi on ebakindel aga arvesta nüüd Kariuse vanus, kogemus ja kust ta tuli siia sisse ja anna poisile aega. Teil on potensiaalilt väga hea kiiper seal raamis hetkel, kasvab ka tema koos meeskonnaga.

            NB! DeGead sõimati ka kunagi lödinäpuks ja kogenematuks, hetkel nagu ei kobiseta enam eksju!

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Ah need zaha puuted olid vaid otsimised, polnud pendla haisugi.
              Liverpooli pendlad 9/10st on samasugused
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Eelmise hooajaga võrreldes kokku +8 punkti, suund 68 punkti peale
                Huvitava võrdlusena arvavad Arse fännid, et saavad samade punktide pealt lõpuks 76 kokku.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  eelmise aasta mängud + käesoleva +/-
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Liverpooli pendlad 9/10st on samasugused
                    Viinamarjad läksid hapuks käest ära jälle või ?
                    "No one is asked to do more than anyone else."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      ja näiteks mina juba surun maha mõtet toredast kevadest, sest Liverpooliga ei saa ju ometi nii juhtuda?
                      Sellise kaitsega tuleb kevadesse väga ettevaatlikult suhtuda. Aga nii ette ei tasu ehk ka rutata, sest meil on ära vajumisi olnud jõulud-uus aasta, veebruaris jne. Aga kui ausalt öelda, siis ma ei mäletagi sellist aega, kus me sügisringi nii "puhtalt" oleks läbinud. 08/09 ehk?

                      Aga taas 3p on hea. Sisse imetud väravad vanadest probleemidest ei ole hea.

                      Kommentaar


                        Kaitsemängu kiire paranemine ehk polegi reaalne, sest Kloppi mängufilosoofia paneb kaitsjatele ja ka väravavahile raske ülesande. Äärekaitsjad (enam ei saagi vist neid nii nimetada) on palli omades pidevalt rünnakul, kontraid kaitsma peavad lisaks keskkaitsjatele üks-kaks innerit - kusjuures mõlemad tavaliselt tagasi ei jõua. Nii vahilt kui keskkaitsjatelt eeldatakse ka mängu alustamist ja seda mitte kõrgete pallidega. Kui vastane surub väga hästi või omab kiireid kontramehi, läheb kaitsel alati raskeks. Lisaks probleem standardite kaitsmisega, sest ründajad ja keskväljamehed meil peamängu ja jõulist kaitset ei valda, seega on vastasel pikkade meeste osas sageli kastis ülekaal. Standardite kaitsmisel aitaks tõeliselt oma kasti domineeriv enesekindel kiiper, aga Karius seda veel ei ole ja Migs ilmselt kunagi ei saa olema.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Meie kaitsemäng on Alberto Moreno... saab ainult paremaks minna
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Lisaks probleem standardite kaitsmisega, sest ründajad ja keskväljamehed meil peamängu ja jõulist kaitset ei valda, seega on vastasel pikkade meeste osas sageli kastis ülekaal. Standardite kaitsmisel aitaks tõeliselt oma kasti domineeriv enesekindel kiiper, aga Karius seda veel ei ole ja Migs ilmselt kunagi ei saa olema.
                            Domineerivat kiiperit on kindlasti vaja, kuid samas on see 'sama-vana-jama' pigem ikka individuaalsed errorid, mida saaks vältida, vähemalt mu meelest olenemata meie gung-ho taktikast. Näiteks siis see laupäevane mäng: Lovren kinkis esimese ja teisel jäi peamängus ka alla McArthurile. Ok, juhtub, kuid meie pikk keskkaitsepaar peaks jõulisem olema neis situatsioonides. Vähemasti oli väga lõbus, kuidas Lovren peale esimest prahmakat kohe kala heastama jooksis.


                            Algselt postitas ike Vaata postitust
                            Viinamarjad läksid hapuks käest ära jälle või ?
                            Teretulemast foorumisse! ...ja seal tagapingis istub meil Linnupoja, temale ei pea tähelepanu pöörama.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                              NB! DeGead sõimati ka kunagi lödinäpuks ja kogenematuks, hetkel nagu ei kobiseta enam eksju!
                              Hea, et sa selle siin välja tõid. Ma olen ka viimasel ajal mõelnud, et nii tõesti on juhtunud. Jääb üle ainult loota, et Karius on võimeline oma vigadest õppima.

                              Kommentaar


                                16-aastane Rhian Brewster möllab nii 'pooli kui Inglismaa noorte eest. Võib-olla tasub nimi meelde jätta.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X