320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jep. Ma pakun, et Klopp tahab põhivendi võimalikult rohkem koos igast pasast läbi vedada - võidad-kaotad-igas-gooditsooni-jne koos.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      2/2! Ehk kui hoiame taga nulli siis hoiame ka ees nulli. Kui siin kellegi otsa küsivalt vaadata siis Jürgeni. Mehed kes rändasid kõige kaugemale alustavad põhis? Nagu mainitud, siis DS ja Origi oleks ehk paremini alguses ette sobinud ja siis vahetusest PC ja Firmino/Mane. Teravust jäi väheseks praegu.

      Samas ei saa mitte kedagi teist süüdistada, kui ennast. 2-3 ideaalset võimalust oli ja neid ei pannud ära. Viik.

      Kommentaar


        Pisut hämmastav oli tõesti, et Sturri ja eriti Origi sissetoomisega nii kaua oodati. Teisest küljest paistis 'pooli ründemäng teisel poolajal veidi parem kui esimesel ning Firmino-Coutinho suutsid jätkuvalt võimalusi luua, küll paraku mitte lõpetada. Klopp tahaks vist küll liigas võimalikult vähe roteerida, on oma parima koosluse leidnud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Mind on natuke häirima hakanud see, kuidas Klopp enamasti vahetusi teeb. Kuidagi palju on pigem viimased 15min, aga võiks juba 60 minutil teha. Poole tunniga jõuab väljakule jooksnu ikka rohkem oma jalajälge mängule jätta.

          Kommentaar


            Unustatud Sakho lõi pühapäeval U23 mängus Readingi vastu värava. Küllap ta vaatab lootusrikkalt kalendrit, et jaanuar läheneb ja loodab kusagile laenule saada. 2:0 võidumängu teise kolli autor Ben Woodburn.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kes teist youtube'is KOHTUNIK konto all fifa videoid teeb? Career mode pooliga.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Kes teist youtube'is KOHTUNIK konto all fifa videoid teeb? Career mode pooliga.
                fcfloraforever
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  fcfloraforever
                  Kui nii, siis suht nigelad teadmised jalkast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    fcfloraforever
                    Alatu laim ma ütlen!
                    Mul paraku ei ole sellist aega, et mingeid fifa videosi teha, rääkimata üldse fifa mängimisest.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kas keegi leiaks mulle liikumatu pildi Jürksist, kui ta kössitas oma pingil ja mõtles end kuskile sooja, kuiva kohta?
                      Naudi.



                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Adam Bogdani koduks on järgmised 9 kuud Melwoodi rehabilitatsioonikeskus. Seejärel, ilmselgelt, hakkab talle palka maksma mõni teine klubi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Joe Gomez - juba väga tublid 90 minutit mingisuguses kohalikus karikamängus. Matty Virtue lõi kübara ja Burnley U23 võideti 4.0.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Former Liverpool and England captain Steven Gerrard has announced his retirement from professional football.

                            Nuh mis siin ikka öelda glhf ja uudiste valguses siis pepu peale väike laks/musi ka?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Former Liverpool and England captain Steven Gerrard has announced his retirement from professional football.
                              Haruldaselt armas vend oli. Selliseid enam ei sünni. Head teed kuhu iganes need viivad.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Naudi.



                                hahahha. Klopp on lege.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X