320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Vabandust väljenduse pärast, aga nahhui seda Klavanit niimoodi perse kepitakse? Kas ta on tõesti nii kohutav?
    Ei ole, aga nahhui seda lovrenit nii hoitakse, sellest väga aru ei saa.

    Kommentaar


      Täielik mentaalne lagunemine lõpus. Kõik seisid, keegi ei viitsinud, kõik lootsid, et vile ja 3p tulevad kiiremini ja kergemalt. Nii need asjad ei käi! Täiesti õiglane karistus. Pool vinnas ei saa asju teha. Sama käib ka Klopi kohta. Vahet ei ole kas ta oleks 3-1 seisul võinud seisu kindlustada, tuues sisse kaitsva mängija või 3-4 kaotusest Woodburn, Ejaria, Moreno, viimaseks kiireks spurdiks (nad on kiired eks). Aga käed rippus seista pole päris Kloppi moodi. Ent nii oli... Ja kus oli Matip? Ja miks Lucas mitte Klavan?
      Nagu Stok juba mainis siis õnneks B-tähgega meeskondi rohkem liigas ei ole. Lisaks tuleb loota, et Mane knock ei ole tõsine.

      Kommentaar


        Jah, sellised mängud kindlust ei paku, et suudetaks lõpuks sellest 'pooli aastaid vaevanud ebastabiilsusest välja tulla. Mulle jäi mulje, et teisele poolajale tuldi juba tundega, et võit on käes: vaevalt Bournemouthilt uut käiku on oodata. Ometi oleks võinud selleks valmis olla - on nad ju varemgi kodus erakordselt hästi võidelnud. Eriti jube oli seda näha kui kiiresti teise järel ka kolmas endale ära lasti lüüa. Sel hetkel oli kokkuvõtmise koht, aga ei midagi. Viimane oli juba muidugi puhas Karius. Nii noore väravavahiga võib selliseid asju juhtuda.
        Nüüd on tähtis näha, mis pilt järgmised 2-3 mängu vastu vaatab. Oli see selle hooaja mentaalse kollapsi algus või üksik rumalus. Viimasel puhul pole midagi hullu lahti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Ent nii oli... Ja kus oli Matip? Ja miks Lucas mitte Klavan?
          Matipil oli pisivigastus. Ja kui kõik korraga käed ja jalad rippu lasevad, pole vahet kas seal on Lucas või Klavan.

          Samas see näitab kuivõrd hea samm on tehtud kaitse parandamiseks Matipiga, kui me kõik juba niiväga teda igatseme ja punktid kah veel taga tõestavad.

          Kloppil ka mõnes mõttes õigus, et midagi taolist oligi oodata, mitte et see kuidagi vabandatav oleks, aga õpitav küll. Liiga vara arvata, et vanad vead nõrkade vastu komistada on nii kiirelt välja aetud.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Liverpool

            Loris Karius – 4: The second half saw the worst of this man. Looked uncertain and his error at the end saw Bournemouth gain the win.

            Lucas Leiva – 4.5: Struggled and one saw the limitations in playing a midfielder at centre-back.

            Dejan Lovren – 4: Had a terrible day out and looked more like the player that first arrived at Liverpool.
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Algselt postitas Saver Vaata postitust
              Liverpool

              Loris Karius – 4: The second half saw the worst of this man. Looked uncertain and his error at the end saw Bournemouth gain the win.

              Lucas Leiva – 4.5: Struggled and one saw the limitations in playing a midfielder at centre-back.

              Dejan Lovren – 4: Had a terrible day out and looked more like the player that first arrived at Liverpool.
              Lahe, sa oskad copypasteda (fuck knows kust ja keda see mõttetu pask kotib ainult).

              Kas Bobby oli ka sinu jaoks kunagi jumala seesamune "m", kuna 9 mänguga (sama arv mis Kariusel hetkel) polnud väravat kirjas ja ei paistnud kusagilt otsast 30 milli väärt mehena? Anna mehele aega kohaneda (eriti kui kedagi paremat hetkel võtta pole). Mäletame kõik, kuidas sa siin samuti Kloppi kallal vingusid.

              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Ragnar Klavani koduklubi Liverpool sai pühapäeval Inglismaa Premier League 'is valusa kaotuse, kui 3:1 eduseisust langeti 3:4 Bournemouthile. Kaheväravalises eduseisus jäi Liverpoolil aga vaid mõni millimeeter puudu, et 4:1 juhtima asuda - tehnoloogia tuvastas, et pall ei ületanud väravajoont täielikult.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Lahe, sa oskad copypasteda (fuck knows kust ja keda see mõttetu pask kotib ainult).
                  Mul on sulle kurb uudis (katsu alla neelata). Foorum pole ainult sulle mõeldud! See on mõeldud kõigile!
                  Või kui sa lihtsalt igavusest tahad kõvat meest mängida, siis lase vann vett täis, võta kurk kaasa ja kõvata kuis jõuad.

                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Kas Bobby oli ka sinu jaoks kunagi jumala seesamune "m", kuna 9 mänguga (sama arv mis Kariusel hetkel) polnud väravat kirjas ja ei paistnud kusagilt otsast 30 milli väärt mehena?
                  Mis see Bobby siia hetkel puutub? Sama idiootne oleks manku tassijat võrdluseks tuua. Karius lihtsalt on munn, kes ei saa mitte millegagi hakkama. 10 palli süsteemis hinne 1 (ok - 2, aga mitte grammi ka rohkem). Iga jumala mäng käkk käki otsa, no ei ole ega tule sealt mitte essu kah.

                  Teen igale siin foorumis olevale Live pooldajale kasti õlut välja, kui sellest mehest asja saab! Ja kui ei saa, siis teed sina. Nõus!?

                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Anna mehele aega kohaneda (eriti kui kedagi paremat hetkel võtta pole).
                  Sulgudes olev lause vist eriti kindlust ei lisa ...

                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Mäletame kõik, kuidas sa siin samuti Kloppi kallal vingusid.
                  Kõik vinguvad* aeg-ajalt kellegi kallal, aga ette jäävad ainult minu postitused?!

                  Ja tegelikult kui aus olla, siis ma ei olegi Kloppi tegutsemis(t)ega päris rahul. Mees on tohutu töö ära teinud - pole kahtlust, aga on ka parajad kalad sees (viimane mäng on sellele ehe tõestus). Jaanuaris on mehel võimalus mõned kalad nahhi saata, aga kas ta seda ka teeb, mina (veel) ei tea.

                  PS Teiste nimel pole vaja sõna võtta, mingi memmekas oled või.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Saveri postitused ajavad rohkem närvi, kui Liverpooli viimane mäng. Selles suhtes, hea töö Vincent või kes iganes, kelle varikonto see on.

                    Kommentaar


                      Plymouth või Newport kodus FA karika 3. ringis. Sobib küll.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Teen igale siin foorumis olevale Live pooldajale kasti õlut välja, kui sellest mehest asja saab! Ja kui ei saa, siis teed sina. Nõus!?
                        Mina olen nõus
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Saveri postitused ajavad rohkem närvi, kui Liverpooli viimane mäng.
                          Võta ennast kokku ja proovi vähe rohkem argumenteeritud postitus(i) teha. Niisama huiata pole pointi.

                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Selles suhtes, hea töö Vincent või kes iganes, kelle varikonto see on.
                          Mis kuradi varikontole siin pidevalt vihjatakse? Mingi foobia või?

                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Mina olen nõus
                          No vat, mehe jutt. Paneme nüüd aja ehk siis kuupäeva ka paika.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Ma olen nõus sellega, et te teete omavahel sellise diili
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Ma olen nõus sellega, et te teete omavahel sellise diili
                              Oh krt, vabandust. Sain sel juhul valesti aru.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Kõlab täpselt nagu Kivi77 kihla vedamine aga ei mäleta mille peale, igatahes tegi kihlveo mitme inimesega kümpsi peale, kaotas, ning tõmbas foorumist uttu D.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X