320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Faktid - jah, palun.
    Ruumorid - ei, aitäh.
    Yes please!

    Kommentaar


      Algselt postitas kucker Vaata postitust
      Ei tee siia enam ruumorimehi

      Üritan faktide kohapealt anda endast parima, loen enne mitmest erinevast allikast kui kirjutan. Pole varem niiviisi kirjatükke teinud, kuna polnud kedagi, siis pakkusin ennast.

      Nii et veel kord vabandust ja ei postita siia...
      Muide, see on selle facebooki kohta ka nagu, et miks kirjutada mingist van dijkist, kes nagunii mitte kunagi liverpooli eest ei mängi. 99% sellest transferi jamast on, mis sa kusagilt internetist leiad on nagunii välja mõeldud clickbait.

      Kommentaar


        Halvad uudised linnupoja
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Jah, Klopp tegi Joelile vist paari kannu taga asja selgeks.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Seda on Matip vist öelnud (kusagilt meenub), et isegi, kui ta koondisega liitub, siis jooksev AFCON jääb vahele - pole ta aidanud satsil sinna jõuda.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Liverpool: Karius; Clyne, Matip, Lovren, Milner; Henderson, Lallana, Wijnaldum; Mane, Firmino, Origi

              Substitutes: Mignolet, Klavan, Lucas, Moreno, Alexander-Arnold, Ejaria, Woodburn


              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Liverpool: Karius; Clyne, Matip, Lovren, Milner; Henderson, Lallana, Wijnaldum; Mane, Firmino, Origi

                Substitutes: Mignolet, Klavan, Lucas, Moreno, Alexander-Arnold, Ejaria, Woodburn


                Päris nutune pink.

                Kommentaar


                  Emre Canil põlvevigastus, nicht ernsthaft õnneks.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Ja ma just lootsin, et peale eelmise mänguvooru meeskondliku pasklust on Klavanil võimalus algrivile, aga võta näpust.

                    Kommentaar


                      Suht kurb jah, et väga ründavaid käike pingilt võtta pole, sest eelmise mängu lõpp näitas, et pingelises olukorras Woodburni veel peale ei lasta.

                      Kommentaar


                        #freeklavan anyone? Kuna mul poolist nagu rohkem ükskõiksus, siis tahaks Klavanit rohkem väljakul näha. Ükskõiksus kus
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          #freeklavan anyone? Kuna mul poolist nagu rohkem ükskõiksus, siis tahaks Klavanit rohkem väljakul näha. Ükskõiksus kus
                          Ei näe küll, et ta Matipist või Lovrenist parem oleks. Ega ka vasakkaitse Milnerist. Küll ta manku vastu finaalis saab mängida
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Ei näe küll, et ta Matipist või Lovrenist parem oleks. Ega ka vasakkaitse Milnerist. Küll ta manku vastu finaalis saab mängida
                            Lovreniga on selline so-so. Lovren on hakanud oma tavapärasele tasemele langema ajal kui ta Liverpooli saabus.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              No coutinho no party.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Lekib ka Matipi pealt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X