Lehekülg 2095, kokku 2134 EsimeneEsimene ... 109515951995204520852091209220932094209520962097209820992105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 881 kuni 41 900, kokku 42661

Teema: Liverpool FC

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Beebs on väga toreda pildialbumi kokku pannud: 30 years of hurt. How Liverpool's long wait for a title came to an end. Mis tekitab natuke kurbust, natuke masendust, natuke rõõmu ja siis veel palju rõõmu. Aga meie jutulõime jätkuks kumab läbi, et asendust hakati otsima alles siis, kui staar oli läinud. Alonso->Aquilani, Torres->Carroll, Suarez->Balotelli... SAF ka ütles, et kui hea mängija on saada, siis tuleb ta kohe ära võtta, mitte hakata otsima alles siis, kui reaalne vajadus tekib. Ma küll usun, et Adama Traore tahab CLis mängida ning pealegi meie ründekolmik sõltub nii palju üksteisest, et kui üks mees sealt välja võtta, siis ta enam ei toimi. Kuigi Origi on igavese legendi staatuse välja teeninud, siis ikkagi jääb ründaja asendamisega pigem hätta.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Beebs on väga toreda pildialbumi kokku pannud: 30 years of hurt. How Liverpool's long wait for a title came to an end. Mis tekitab natuke kurbust, natuke masendust, natuke rõõmu ja siis veel palju rõõmu. Aga meie jutulõime jätkuks kumab läbi, et asendust hakati otsima alles siis, kui staar oli läinud. Alonso->Aquilani, Torres->Carroll, Suarez->Balotelli... SAF ka ütles, et kui hea mängija on saada, siis tuleb ta kohe ära võtta, mitte hakata otsima alles siis, kui reaalne vajadus tekib. Ma küll usun, et Adama Traore tahab CLis mängida ning pealegi meie ründekolmik sõltub nii palju üksteisest, et kui üks mees sealt välja võtta, siis ta enam ei toimi. Kuigi Origi on igavese legendi staatuse välja teeninud, siis ikkagi jääb ründaja asendamisega pigem hätta.
    Eks siinkohal sobi vana hea ütelus, et minevikuta pole tulevikku - aktsepteeritud, õpitud ja edasi liigutud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ei, minu pakkumine on, et igal aastal võiks hankida 1-2 venda, kes kui mitte kohe ei pääseks põhisse, siis vähemalt sobiksid pingile ja suudaks sealt mängu sekkuda.
    Mimino on ostetud, seega 1 kirjas sel aastal!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Mimino on ostetud, seega 1 kirjas sel aastal!
    Minifirmino on one for the future.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Matip teatavasti sel suvel enam ei mängi, aga teiste vigastuste kohta ei öelnud Klopp täna poolt sõnagi. Küll oli ta rahul, et Aafrika meistrikad aasta edasi lükati.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Ja kui tulevikus AFCON tuleb, siis lähevad Mane, Salah ja Traore koondist esindama? Võiks Euroopa poole vaadata pigem.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ja kui tulevikus AFCON tuleb, siis lähevad Mane, Salah ja Traore koondist esindama? Võiks Euroopa poole vaadata pigem.
    Et mõni eestlane äkki? Suurest euroopa riigist ei saa osta, sest käivad raisad euroopa meistrivõistlustel

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Üllatuslikult ei ole üllatusi koosseisus.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Pidu jätkus riietusruumini vist. Sterling tõmbab Gomezele nii jubedast kotte hetkel. Kahju, et see Lovren pole.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kaotust võis paraku aimata, aga see oli piinlik. Gomeze kätega mängus võib veidi Martin Skrteli vaibi märgata.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Piinlik tõesti. Kuigi täiesti emotsioonitu mäng täna. Minule vähemalt.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ühele satsile pohmaka järgne treeningmäng, teisele tõestamise koht - piinlikust võib järgmises mängus tunda.

Et nuh, el fuckino da positivi vaibinho 4 life änd shiiit.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Rahulolu tiitlist kestis peaaegu nädal aega. Oleks siis vähemalt mind kuulda võetud ja preseasonit tehtud, aga ei, ikka mindi põhikoosseisuga peale ja niipalju kui ma ka üritaks end veenda, et tiitel on ju meie ning kahe mängu kokkuvõttes 3:4 City käest ei ole väga hull, siis see ei toimi. Raisk.

Viiene noortekamp linnas, kellest olin piisavalt kaugele kõndinud, ütles mulle veel igaks juhuks järgi 4:0. Ja neil on selleks täielik õigus. Raisk.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ees ei läinud asjad sisse, aga tagant tuli rohkem kui oleks tahtnud. Ei olnud meistrite vääriline mäng.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Minna viie-kuue mehega vastase vahti survestama, Hendo veel uljalt kõige ees, ikka selle vastasega ei saa. Kaitse jäeti ülihõredaks, ründajatel polnud teravust ja nii see läks. Aga tuleks unustada. Loodetavasti Jones vaatas pingilt Fodenit ja õppis midagi. Meil oleks ka sellist noort elajat keskväljale vaja.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

halloo poisid, mis te nüüd kurjustate, tiitel on käes, saab pingevabalt mängida, katsetada uusi asju jne. Ma ei imestaks samas, kui hakataks nüüd Inglismaal kui ka siin foorumis nõudma Kloppi lahkumist

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Haha jep, täiesti pingevaba vaatamine ju. Mu meelest oleks võind Robbo veel nurgalipu juurde mingi hetk riba panna ja Gomez boldiga purksi tellida.
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    halloo poisid, mis te nüüd kurjustate, tiitel on käes, saab pingevabalt mängida, katsetada uusi asju jne. Ma ei imestaks samas, kui hakataks nüüd Inglismaal kui ka siin foorumis nõudma Kloppi lahkumist
    Noh, vaatame arvudele otsa. Nelja ja poole aastaga ainult 2 tiitlit, seejuures viimase nädala jooksul mitte ühtegi. Pärast restarti kolme mänguga teenitud 4 punkti, väravate vahega 4:4. Kirves on õhus.

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Mõistlik oleks põhivennad puhkusele lasta, iseaasi kas nii saab.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud