Lehekülg 2102, kokku 2131 EsimeneEsimene ... 110216022002205220922098209921002101210221032104210521062112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 42 021 kuni 42 040, kokku 42609

Teema: Liverpool FC

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Huvitav kui palju Bulgaaria maksumaksja selle promo eest maksis?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Hea aastakäik tulemas. Moos, noh.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Sellel värvil pole Bulgaaria lipu rohelisega mingit sarnasust. Puhastage oma prillid ära.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Hea aastakäik tulemas. Moos, noh.
    On, on. Eilegi tegin 6 pooleliitrist purki vaarikamoosi.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Andre Wisdomile tungiti jubedatel Toxtethi tänavatel kallale. Kiiret paranemist!
    Särgi juures on taaselustatud 93-96 aasta ürp. Kartsin hullemat. Täitsa viisakas esmamulje on.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Sellel värvil pole Bulgaaria lipu rohelisega mingit sarnasust. Puhastage oma prillid ära.
    Tead ju küll, et loeb üldmulje. Kui prillid ees, siis tark on mees. Kui neid kannab aga naine, on ta ebamaine.

Keefir pole pett, kuid väliselt siiski kaks tilka sogast vett.

Ilusaid unenägusi

Ehk see särk/vorm saab meile aint edu tuua.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Liverpooli sopalehes, mida olen klubiuudiste näljas jälgima hakanud, ilmus täna masendavalt halb artikkel sellest kui naeruväärne on Manku oma 90 miljonilise Sancho ostuga. Võrdluseks toodi muidugi geniaalne 'pool, kes olla hankinud Harvey Elliotti "õigel ajal" ja suuri summasid mängu panemata. On ikka võrdlused tüüpidel. Las Elliott mängib kõigepealt paar hooaega edukalt maailma tipptasemel, alles siis on mõtet selliseid artikleid kirjutada.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kirjutavad, et Klopp meelitab Jamal Lewis't Norwichist ja loodab ta 10 miljoni pluss Larouci abil kätte saada. 'pooli jaoks oleks see korralik diil - Jamal ei teinud eriti head hooaega, kuid on noor ning lootustandev vasakkaitsja. Saaks Robbo nr 2 suhteliselt valutult klubisse. Ka Milneri vasakkaitsja sunnitöö saaks läbi.
    Teine asi Norwichi ja mängija enda seisukohalt. 10 milli ei ole praeguses turuolukorras sellise mängija eest mingi eriline raha, teisalt Larouchi võiks ka divari tasemel hakkama saada. Jamal ise ei pruugi aga varumehe rolliga leppida.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kui on veel keegi, kes midagi aru ei saanud, siis jutt käis 22-aastasest Norwichi vasakkaitsjast Jamal Lewisest, kel Premmis 28 mängu kirjas ning 19-aastasest Liverpooli noorest Yasser Larouci'st, kel vaid 2 FA karikamängu kontol. Kõlab nagu mingi mündivahetusautomaat, sel ajal kui Manchesteris krabiseb paberraha.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Näe kui hea, kohe unenägude seletaja platsis. Väidetavalt ei plaanita galactico'id osta, üksnes pinki tugevdada. Vasakkaitsja ja keskkaitsja oleksidki vast esimesed positsioonid, mis vaja täita.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Miks Liverpool Mbappet ei too??

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tipuründes oleks ka mingi upgrade vaja teha. Firmino on sitaks lahe aga ta peaks madalamal positsioonil mängima.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Sest on Mane ja Salah ning ma ei imesta, kui meedikutel on küsimärke tema tervena püsimise osas.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Miks Liverpool Mbappet ei too??
    Sest meil ei ole raha, kuna me oleme kahe eelmise aasta jooksul lisaks tohututele telerahadele võitnud vaid CLi ja Premmi ning ostnud/palganud Sepp van der Bergi, Harvey Elliotti, Adriani, Andy Lonergani ja Takumi Minamino.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Inimesed nävad Liverpooli koosseisus auke, mida kõike näinud Klopp ei näe. Usaldame neid inimesi, kes meid sellisesse seisu on toonud. Las need, Aked, Wernerid ja Sanchod lähevad. Mõned neist väga lubavad nimed, aga kas keegi neist oleks kohe Liverpooli algkoosseisus? Ma oleksin endiselt meie positsioonis kui need klubid, kuhu need kallid mängijad liiguvad.

Raha on või ei ole ma ei tea. Aga fakt on see, et 120 milli jääb aastaga piletimüügist saamata.
    Corner taken quickly...

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Inimesed nävad Liverpooli koosseisus auke, mida kõike näinud Klopp ei näe. Usaldame neid inimesi, kes meid sellisesse seisu on toonud. Las need, Aked, Wernerid ja Sanchod lähevad. Mõned neist väga lubavad nimed, aga kas keegi neist oleks kohe Liverpooli algkoosseisus? Ma oleksin endiselt meie positsioonis kui need klubid, kuhu need kallid mängijad liiguvad.
    Minu suurim hirm on loorberitel puhkamine. On seda teinud Liverpool ise, tegi SAF ManU viimastel aastatel, on teinud teisedki suurklubid. Sel päeval, kui see enam ei toimi, läheb aastakümneid, et mudast tõusta.

Tsitaat Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Raha on või ei ole ma ei tea. Aga fakt on see, et 120 milli jääb aastaga piletimüügist saamata.
    Klubi, kes saatis reatöötajad palgata puhkusele (furlough - ei tea täpset vastet), lasi tühjal Anfieldil miljon naelraheemi vastu taevast, kui Hendo järjekordse karika pea kohale tõstis. Piletimüügist kaotavad ka teised klubid.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Minu suurim hirm on loorberitel puhkamine. On seda teinud Liverpool ise, tegi SAF ManU viimastel aastatel, on teinud teisedki suurklubid. Sel päeval, kui see enam ei toimi, läheb aastakümneid, et mudast tõusta.
    Pehmo.

Mu arust on regulaarselt tõestatud, et kui vaja, siis tegutsetakse enda sõnade vastaselt (näiteks Pogba, Manu, Klopp, VVD) ja lisaks otsitakse abi ka autidest ning murulibledest.

Hetkel tundub see loorberite jutt rohkem sundmõttena.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Õnneks jah seni on Klopp tõestanud, et teab, mida teeb. Loodame, et see kestab igavesti.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

See, et mill õhku lasti on müüt. Tegelik summa oli alla 100k ja sellestki poole maksis liiga.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Klubi, kes saatis reatöötajad palgata puhkusele (furlough - ei tea täpset vastet), lasi tühjal Anfieldil miljon naelraheemi vastu taevast, kui Hendo järjekordse karika pea kohale tõstis. Piletimüügist kaotavad ka teised klubid.
    see furlough ei läinud lõpuks käiku ja tunnistati oma viga

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Firmino on sitaks lahe aga ta peaks madalamal positsioonil mängima.
    ta mängibki madalamal
    ★★★★★★

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud