320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Täna siis niipalju infot, et Sturr ei treeni (üllatus, üllatus).
    Jurgen Klopp revealed at his pre-match press conference for Liverpool’s FA Cup tie against Plymouth Argyle that Daniel Sturridge will return to training today after limping off at the Stadium of Light.

    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust
      Kui mina selle/sellise lingi siia oleks lisanud, siis oleks hommikul mul maja uks kirveid täis olnud

      EDIT: https://en.wikipedia.org/wiki/Tiago_Ilori#Reading
      Sa oleks pannud mingi Nelli Teataja lingi. LEcho on suhteliselt usaldusväärne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Sa oleks pannud mingi Nelli Teataja lingi. LEcho on suhteliselt usaldusväärne.
        Oot, mis Nelli Teataja polegi usaldusväärne?
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Sa oleks pannud mingi Nelli Teataja lingi. LEcho on suhteliselt usaldusväärne.
          Mine vittu mees! Olen ma NT linki siia pannud või?!
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            "Nelli Teataja"
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Coutinho meeskonna trennis täna. Loodetavasti sõidab lõunarannikule juba kaasa.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Coutinho meeskonna trennis täna. Loodetavasti sõidab lõunarannikule juba kaasa.
                Tahaks loota, et teine koosseis võtab need 2 esimest mängu ära, et Manu vastu mehed terved ja puhanud on. Southamptoni vastu piisab vast viigist ka.

                Kommentaar


                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Kõik, kes eelmine hooaeg ta pm juba maha kandsid ja arvasid, et tal pole meeskonnale rohkem pakkuda, võivad saldejumsi limpsida.

                    Kommentaar


                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        With plenty in the pipeline, Squawka’s chief reporter Greg Stobart sat down with Nic English and James McManus to discuss what could happen this month for the Reds.

                        EDIT: Ainus hetke ehk tõsiselt võetav tehing võiks olla LUKOIL'i mees.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar




                          Jäi silma, et noorim XI LFC ajaloos (21 years, 296 days).
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Nii Gomez kui Ojo! Põnev.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Eh. Noh, kui palli valdame 80% ajast ning põhilised mänguehitajad on Lucas ja Stewart, siis ei saagi väga paremini vist.

                              Mina kuulun küll nende hulka, kes ei saa aru, miks Stewartit Liverpoolis veel hoitakse. Vanust liigagi palju, et vahepeal liiga-kaks-kolm-neli madalamal mängivatega madistada. Kvaliteeti ei ole ka tema poolt just väga palju näinud. Ehk on treeningutel lihtsalt nii hea, aga mängudes ei näita?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                                Mina kuulun küll nende hulka, kes ei saa aru, miks Stewartit Liverpoolis veel hoitakse.
                                Saab hetkel interneti vahendusel kaigast ka nii et vähe pole.

                                EDIT: Täpselt sama kaigast saab ka Can. Nõutakse lausa mõlema mehe kohest maha müümist.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X