320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paistab tõenäoline, et kolmapäeval Coutinho mängib: aga ilmselt siiski vahetusest mingid minutid. Milner olla ka terve ja mänguvalmis, Hendo aga veel mitte. Kindlasti läheb kogenum sats kui Plymouthi vastu. Karius saab ilmselt väravas veel ühe mängu.
    Ja BBC väitel on Ilori nüüd Readingi müüdud (kodulehe kinnitust küll veel ei paistnud). Igatahes saadakse natukene raha ikka ka ja see 3,5 aastat noortesatsi ja laene saab lõpuks läbi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ma sain aru, et Ilori eest saame isegi rohkem raha, kui ise maksti. 3,5 maksime ja klauslid (mis võisid hinna tõsta 7 peale) ei läinud käiku. Müüsime 3,75 eest ning saame edasimüügi korral veel 25%. Lihtsalt infoks siis.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        algul tundus pealelöökide numbrit vaadates, et kuidas see värav siis löömata jäi aga tegelikult oli täiesti lamp peale uhamine kaugelt, kus lucased ja vennad mingit wonder goali jahtisid.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          algul tundus pealelöökide numbrit vaadates, et kuidas see värav siis löömata jäi aga tegelikult oli täiesti lamp peale uhamine kaugelt, kus lucased ja vennad mingit wonder goali jahtisid.
          Aga õigesti tegid. Kui sul vastaste karistusalas 10 venda ees seisavad, siis väga sööduga läbi sealt ei mängi...
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            ...vastased on vaja liikumisse saada, siis tekivad ka korralikud võimalused peale lüüa.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Plymouth Argyle Chairman on rahul kordusmänguga.
              Hea meel, et suudame teisi niimoodi aidata. Üks mill on ju päris kena kopikas. Väikeklubidele suureks abiks.
              Ei pea mõtlema, et see viik oli kehva tulemus, tuleviku tarvis tarbeks. Noored saavad peale kordusmängus.
              Can las saab mängupraktikat, meie meeskonnas vajalik mängumees. Me räägime 22 aastaset mehest, kes on saanud Bayerni kooli ja lisaks 7 mängu Saksamaa koondises. Mitmekülgne ja kõva mootoriga. Tema parimad ajad on veel ees.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Liverpool manager Juergen Klopp has dismissed all the transfer talks linking Philippe Coutinho to top La Liga clubs, indicating the club has no plans to sell the midfielder.

                "But we never had any ideas or any plans or any talks about this because he is our player and there are no other ideas. And nothing has changed."

                ***

                Liverpool's James Milner ranked Europe's second best full back - and best in Premier League

                The Liverpool left-back was given a rating of 88 which placed him level with Bayern Munich's David Alaba and higher than the likes of Philipp Lahm (86), Danny Rose (87) and Antonio Valencia (84).

                Meanwhile, Philippe Coutinho was ranked as the joint-best attacking midfielder in Europe and Jordan Henderson made the top 10 defensive midfielders.

                Only Alex Sandro of Juventus (89) was rated higher than the versatile Milner.



                EDIT: Kiidulaul Rakule
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  kaunis kenasti räägitakse meie hooaja-mehest-so-far
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Academy defender Sam Hart has returned to Liverpool after his loan stint with Port Vale was brought to an end.

                    Academy defender Sam Hart has returned to Liverpool after his loan stint with Port Vale was brought to an end.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Vaadates mängupilti, jääks rahule ka 1-0'ga vist.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kloppi sõnum:
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kuna on jaanuar, siis loodan, et Redmondi ära ei osteta nüüd.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kurb. Õnneks on aken avatud ...

                                (Karius on endiselt kaigas)
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X