320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Pigem mängis vanus ja lepingu pikkus hinnalipikus rolli, aga no mis teha kui enda pea ei lõika.

    Huvitav, et kui lovren sitta keerab, siis see meelde ei jää, selective memory at its finest.
    Just just, kui oma argumendid enam ei pea, siis tuleb hakata "aga mis teha kui pea ei lõika" argumente lajatama, need muudavad oma jutu kindlasti tõesemaks.

    Mis see Lovren siia üldse puutub? Ka keegi on väitnud, et tema ei ole kehvalt mänginud? Loomulikult on. So what? Et piisab sellest, kui keegi on veel kehvem, siis võid ise ka kehv olla? "selective memory" my ass. Tood suvalise argumendi ja siis - "selective memory" sest keegi teine ei hakka suvalisi teemasid sisse tooma?

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust
      Nagu eelpool mainitud, olen samal arvamusel inimesega kes ütles otse välja - Sorri kes vastupidist arvavad, aga sain aru juba kuuldes uudist, et Klavan läheb Liverpooli, et seal ta hakkama ei saa.
      Ehk põhimõtteliselt ilma ühtegi Klavani mängu Liverpooli särgis nägemata otsustasid juba ette ära, et on s*tt ja pole Premmi tase. Täpselt see "inglismaa mentaliteet", millest Romario ennist rääkis.



      Selle kohta olen ma siia juba oma arvamuse kirja pannud. Mis moodi ta siis kandis (?), ole hea ja seleta paari sõnaga.
      Mis ma siin ikka hakkan igat olukorda eraldi kirjeldama. Vaata aga ise


      Ikka ja jälle see loll DG jutt. Vardy ei olnud premmi tase 10 aastat. Oli enne seda kriminaal*, kes pidi iga õhtu hiljemalt kell 18:00 kodus olema. Mängis 7. liigas ...

      Ja ma ei väidagi (ma ei saakski seda teha), et Karius jääbki emmiks. Hetkel ta aga seda on.
      Mis see Vardy siia puutub?

      Kommentaar


        Naljakas ikka, et Klavanit osad kaitsevad nii ulmelt. Tahaks ka, et Eesti mees tegusid teeks aga ta on healjuhul keskmine kaitsja kui sedagi. Võrreldakse Lovreniga, sest ainult sellest sitast on võimalik Klavanil parem olla. Keskkaitsepaar mille nad moodustavad on ikka tegelikult alla igasugust arvestust, Conte sugused treenerid ei tunne kübekestki huvi selliste vastu. "Klopp teadis, Klopp teadis", ei teadnud ta midagi, kõik transferid ei saagi edukad olla ja võib-olla nüüd on aru saanud, et heavy metal footballi jaoks on vaja Inglismaal kindlamaid vendi kaitsesse, sest siin karistavad ka viimased satsid väga valusalt. Sealsetel kohalikel on juba kopp ammu ees sitast kaitsest ja iga kaitsja kes eksib satub kriitikatule alla. Kui enda Eesti uhkus välja lülitada ja proovida vaadata seda neutraalselt siis Klavan on nõrgim lüli. Aga ei saa muidugi süüdistada ainult Ragnarit, kõik algas Mane minekust ja tänu sellele liikus Lallana kõrgemale ja keskväljale jäid Wijnaldum ja Emre. Peale seda muutust on mängupilt ikka täielik pask. Klopp võiks Cani ammu pinki hõõruma panna ja visaku sinna ette ääre peale kasvõi Origi. Jürka võiks oma udused prillid eest võtta ja märgata, et Emre-Hendo-Gini kolmikus ei ole mingit loovust, mõttetu tühja söötmine käib. Oeh jah, lihtsalt frustratsioon, et viimasest võimalikust 9st punktist on kogutud ainult 2 ja nüüd tuleb veel liider külla...

        Kommentaar


          segi sittunud lillekesed
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Mis ma siin ikka hakkan igat olukorda eraldi kirjeldama. Vaata aga ise /video/
            See oli nüüd nali eks? Ütle et see oli nali? Onju oli nali?
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Ma mõtlesin, et oleme suutelised vigadest õppima, aga võta näpust. Me ei saanud 3p vs Sunderland ja nüüd jäime ka sellest 1p ilma. 2 nädala pärast on vs Hull. Mitte midagi ei anna põhjust optimistlik olla.
              Kaitse tootis oma normi täis. Rünnak mitte. Nagu vs Plymouth viimane 1/3 on nii fuckin aeglane. Teist mängu järjest olen mõelnud, et LS oleks need kaitsed solo ribadeks tõmmanud, aga see on selline märg mälestus.
              Võime siin nuriseda keskvälja üle palju tahame, aga ei tohi ära unustada seda, et mees kes meil eelmine hooaeg keskväljal rassis nühib nüüd vasakkaitses! Ma tean, et meil pole rohkem, kui dekaad normaalset vasakkaitsjat olnud, aga kas keegi tegeleb ka sellega? Või on ammu käega löödud?
              Olukord on lihtsalt selline, et taaskord peame tõdema, et meeskond on õhuke ja esi 11 keegi pingi pealt ohustamas ei ole. Kurb.

              Kommentaar


                Ma ei tea, kui tõhus 'poolil see skautimine on, tundub, et mitte väga. Ainsad mehed, kellest Kloppiga seoses räägitakse, mängivad Bundesligas ning nende kohta öeldakse, et neid ei lasta tulla keset hooaega või siis lähevad pigem mujale. Ega vanasti palju parem polnud - Rafa otsis ka peaasjalikult Hispaaniast.
                Üldiselt tuleb see mõõn üle elada nagu meil neid igal hooajal on ning loota, et ta liiga pikaks ei veni. Mehed on näidanud, et oskavad mängida.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab põhjendada miks Klopp keskväljal Henderson-Can-Gini kolmikut kasutab?
                  Ehk siis miks kiiret ründavat stiili harrastav treener on poolikusse kolm staatilist (et mitte öelda kaitsvat) mängijat pannud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas priity Vaata postitust
                    Kas keegi oskab põhjendada miks Klopp keskväljal Henderson-Can-Gini kolmikut kasutab?
                    Ehk siis miks kiiret ründavat stiili harrastav treener on poolikusse kolm staatilist (et mitte öelda kaitsvat) mängijat pannud?
                    Vaata Liverpooli squad läbi ja näed, et kedagi teist pole panna, noorukid karikates on proovida saanud aga täismehi seal veel pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      See oli nüüd nali eks? Ütle et see oli nali? Onju oli nali?
                      Nali olnuks siis, kui ta poleks ühtegi neist olukordadest ära võtnud ja Liverpool oleks saanud homme Woodburnide ja Arnolditega korduskohtumist mängida. Eksjuonju?

                      Algselt postitas priity Vaata postitust
                      Kas keegi oskab põhjendada miks Klopp keskväljal Henderson-Can-Gini kolmikut kasutab?
                      Ehk siis miks kiiret ründavat stiili harrastav treener on poolikusse kolm staatilist (et mitte öelda kaitsvat) mängijat pannud?
                      Minu arvates need kolm on kõik sellised "ei liha ega kala" keskpoolikud. Pole ülemäära ei ründava suunitluse ega ka kaitsva. Ehk keskväli ilma Lallanata tundub ka mulle liiga üheülbaline. Ideaalis võiks 4-3-3 puhul platsil olla üks korralik lõhkuv poolik, üks ehitav ja üks siis kastist kasti, aga minu arvates on need kolm kõik sellised kastist kasti tüüpi keskpoolikud, kes oskavad natukene ehitada ja natukene lõhkuda, aga kumbagi mitte üleliia hästi. Aga võibolla ainult mulle tundub nii.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ma ei tea, kui tõhus 'poolil see skautimine on, tundub, et mitte väga.
                        Jürgen Klopp: “I understand it is absolutely normal that people ask whether we should have brought players in. The situation is yes, on the one side pretty simple, but on the other hand it is pretty difficult. It is not that we don’t want to bring players in. We do. But the thing is, the players we want because we think they help us, the clubs don’t sell. It is not about money in this situation, it is the winter transfer window.

                        “Clubs are saying ‘No, we have half a year to go, we cannot find another player like this, we prefer to take money in the summer than a few pounds more in the winter than whatever’. So it is pretty easy. You see the situation. It’s tight, it’s close, we know that, but if the right decision is not possible in signing the right player then you cannot make the wrong transfer.

                        “It is not as if there are 20 players out there who could make this team stronger, who are running around and are available. That is the situation. That is why I say we know the situation, we are prepared to move, but for the right player. We are not the only side who can decide the outcome of that, though, are we? The selling club makes the decision too.”
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          No Väino oli Njuukas eelmine hooaeg ikkagist AM rohkem.
                          Vahelduseks võiks Moreno vasakul alustada ja Milner keskpoolikus.
                          Või siis 4-2-3-1.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Nagu eelpool mainitud, olen samal arvamusel inimesega kes ütles otse välja - Sorri kes vastupidist arvavad, aga sain aru juba kuuldes uudist, et Klavan läheb Liverpooli, et seal ta hakkama ei saa.
                            Oled samal arvamusel RichardVonMadristaga ehk jaalo teise tulemisega. See ütleb juba kõik ära ...
                            The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                            and everything else is just theory.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
                              Oled samal arvamusel RichardVonMadristaga ehk jaalo teise tulemisega. See ütleb juba kõik ära ...
                              Igal inimesel on õigus oma arvamus välja öelda, nii sinul kui ka minul.

                              Mina Klavanis neid omadusi ei näe, mida üks premmis mängiv korralik kaitsja omama peab. Egas siis kaitsja ainus ülesanne ole hoolitseda, et keegi temast palliga mööda ei saaks. Ei, nii need asjad ei käi, on vaja veel palju muudki teha. On see Lovren mis ta on, aga Rakust on ta ikkagi üle, kuna tal on lihtsalt rohkem häid omadusi - liikumised, pikad pallid jne.
                              Raku on nagu vana zigull, millega võid ju rallit minna sõitma, aga mitte kunagi sa ei lõpeta esimesena. Sest teistel on roolivõim, korralikud kummid, .... jne jne.

                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              See Karius, kes 'pooli nagu seda samust pilpa peal kandis karikamängus Sotoni vastu.
                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Nali olnuks siis, kui ta poleks ühtegi neist olukordadest ära võtnud ja Liverpool oleks saanud homme Woodburnide ja Arnolditega korduskohtumist mängida. Eksjuonju?
                              "Alguses lubasid mulle kuldsõrmust näidata, hiljem hakkasid mingit kassikulda mulle pähe määrima."

                              Üks korralik törje ja kogu lugu. Krt, Hull'i vv tassis ka eilses mängus rohkem.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                On see Lovren mis ta on, aga Rakust on ta ikkagi üle, kuna tal on lihtsalt rohkem häid omadusi - liikumised, pikad pallid jne.
                                Liikumised? Äkki selgitad lähemalt. Ma julgen väita, et sööduoskuse poolest on Klavan parem mees. Mistake factor on tal üsna kindlasti väiksem. Ainus tähtsam element, milles Lovren on parem.. oleks vist õhuvõitlused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X