320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küll vana artikkel, aga annab mingi ettekujutuse (kes viitsib otsib midagi uuemat).



    EDIT: Klavan - https://www.whoscored.com/Players/10839 (rating 6,74)
    Lovren - https://www.whoscored.com/Players/29106 (rating 7,14)
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust
      Igal inimesel on õigus oma arvamus välja öelda, nii sinul kui ka minul.

      Mina Klavanis neid omadusi ei näe, mida üks premmis mängiv korralik kaitsja omama peab. Egas siis kaitsja ainus ülesanne ole hoolitseda, et keegi temast palliga mööda ei saaks. Ei, nii need asjad ei käi, on vaja veel palju muudki teha. On see Lovren mis ta on, aga Rakust on ta ikkagi üle, kuna tal on lihtsalt rohkem häid omadusi - liikumised, pikad pallid jne.
      Raku on nagu vana zigull, millega võid ju rallit minna sõitma, aga mitte kunagi sa ei lõpeta esimesena. Sest teistel on roolivõim, korralikud kummid, .... jne jne.





      "Alguses lubasid mulle kuldsõrmust näidata, hiljem hakkasid mingit kassikulda mulle pähe määrima."

      Üks korralik törje ja kogu lugu. Krt, Hull'i vv tassis ka eilses mängus rohkem.
      Pead vist ikka uuesti üle vaatama. Võttis Redmondi 2 100% väravat. Ühe 1v1 jalaga, mis oli eriti hea ja teise käega. Ehk sellised, mille Mignolet Swansea vastu sisse lasi. Lisaks oli kindel standardolukordades teisel korrusel.

      Klavani osa ma üldsegi ei vaeva kommenteertimast, sest tekib kahtlus, kas sa teda üldsegi kunagi mängimas näinud oled.

      Kommentaar


        Algselt postitas IKanter Vaata postitust
        Naljakas ikka, et Klavanit osad kaitsevad nii ulmelt. Tahaks ka, et Eesti mees tegusid teeks aga ta on healjuhul keskmine kaitsja kui sedagi. Võrreldakse Lovreniga, sest ainult sellest sitast on võimalik Klavanil parem olla. Keskkaitsepaar mille nad moodustavad on ikka tegelikult alla igasugust arvestust, Conte sugused treenerid ei tunne kübekestki huvi selliste vastu. "Klopp teadis, Klopp teadis", ei teadnud ta midagi, kõik transferid ei saagi edukad olla ja võib-olla nüüd on aru saanud, et heavy metal footballi jaoks on vaja Inglismaal kindlamaid vendi kaitsesse, sest siin karistavad ka viimased satsid väga valusalt. Sealsetel kohalikel on juba kopp ammu ees sitast kaitsest ja iga kaitsja kes eksib satub kriitikatule alla. Kui enda Eesti uhkus välja lülitada ja proovida vaadata seda neutraalselt siis Klavan on nõrgim lüli. Aga ei saa muidugi süüdistada ainult Ragnarit, kõik algas Mane minekust ja tänu sellele liikus Lallana kõrgemale ja keskväljale jäid Wijnaldum ja Emre. Peale seda muutust on mängupilt ikka täielik pask. Klopp võiks Cani ammu pinki hõõruma panna ja visaku sinna ette ääre peale kasvõi Origi. Jürka võiks oma udused prillid eest võtta ja märgata, et Emre-Hendo-Gini kolmikus ei ole mingit loovust, mõttetu tühja söötmine käib. Oeh jah, lihtsalt frustratsioon, et viimasest võimalikust 9st punktist on kogutud ainult 2 ja nüüd tuleb veel liider külla...
        See Inglismaa jutt on pelgalt õeldes naljakas... pole see tase miskit müstilist. Kas Klavanil on taset, et Inglismaal mängida.... kindlasti jah... kas Klavanil on taset, et olla põhimees satsis, mis tiitlie võitleb... pigem mitte aga jaurata nagu ta üldse ei sobiks sinna liigasse on üleolev väheke... Kõik sõltub taustsüsteemist... taktika, stiil jne.

        Kommentaar


          Täitsa ulme ikka milline meelelahutus

          Kõigepealt on Klavani reputatsioon lähedal sellele, et hakataks rääkima temast kui Pooli kaitseliini tugitalast ja siis järgmisel hetkel on ta nii p**k, et ei kõlbaks liigassegi, top 6 satsist rääkimata

          Täiesti ilmselgelt on tõde kusagil nende kahe väite vahel, aga see kui teravad nende kahe äärmuse vahel kõikumise amplituudid on... see on ikka tase.

          Kommentaar


            Jahtuge maha, isver küll. Foorum hakkab meenutama juba Eesti ajakirjandust, kus Klavan ühel päeva kunn ja teisel päeval mõttetu vend. Naljakas on lugeda teiste ajakirjanike postitusi siin, kes üritavad siin mingit ratsionaalsust hoida, kuid kõigest kaks nädalat tagasi oli Klavan jumal ning parim meessportlane. Mina olen terve aeg olnud selle koha pealt väga rahulik ega hakka tõstma end pilvedesse, sest nii suure klubi puhul märgatakse alati suuri prohmakaid, kuid mitte pisemaid õnnestumisi. Kurb on see, et isegi EESTI poolehoidjad lähevad selle pasarahega kaasa.
            Minu silmis hakkavad samuti enamik probleeme peale ründefaasis, mitte kaitsest. Swansea mängu nägin vaid esimene poolaeg, kuid kõik ülejäänud mängud see hooaeg olen ära vaadanud. Väga tihti on ründefaasis väga lohakaid sööte, mis tekitab vastastele kontravõimalused. Ei hakka kokku lugemagi, palju meile sellistest pallikaotustest on väravaid löödud. Keskväljale oleks rohkem loovust vaja, sessuhtes nõustun eelkõnelejatega ning Lallana keskväljale sokutamine on üks sellistest võimalustest. Võib öelda, et eeldatavalt nõrgemad klubid on meie vastu alati väga hea taktikaga tulnud ning see toimib, pigem tasuks Kloppil selle peale mõelda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Sinu meelest on ta kahjuks hästi mänginud ?
              Minu meelest ta ei ole hästi mänginud.

              e. või on mingi vinge sarkasm.
              Vabandan, paha phrasing. Has been killing US


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Vaata Liverpooli squad läbi ja näed, et kedagi teist pole panna, noorukid karikates on proovida saanud aga täismehi seal veel pole.
              Kirjutasin vaid natuke enne sind vist liiga pika jutuseina, et sellesse keegi süveneda viitsiks, aga mu meelest on lahendus ka koheselt võtta, kui panna Lallana tagasi keskväljale... või kasvõi Coutinho mingil imelikul põhjusel.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Ei tasu ainult mängijaid süüdistada, kui ikka kaotused ja halvad mängud tulevad eranditult tabeli alumise otsa vastu, siis peab ka treeneripink endale otsa vaatama. Siin on nii taktikalisi möödalaskmisi, kui ka kindlasti motivatsioonipool ja mänguks valmistumine.
                Swansea sugused tiimid heitlevad põhimõtteliselt relegatsiooni vältimise nimel (nagu ka Burnley ja Bournemouth, West ham ja Sunderland) ja nendesse mängudesse ei saa päris nii lõdva randmega minna, mis vähemalt osade mängijate puhul tundub küll tegu olevat.

                Kommentaar


                  Kas keegi teab peast öelda, mis mehi Klopp Saksamaal treener olles ostis?
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Vihaseks ajab just see mil viisil kaotused tulevad. Teised tiimid kaotavad kui vastased on sel päeval paremad. Liverpool aga oskab Bournemouthi, Swansea ja Burnley vastu kaotada puhtalt sellepärast, et minnakse "kerget võitu" vastu võtma. Sellest väga suur süü langeb Kloppile, eriti viimases vaatuses. Passib terve mängu oma istme peal ilma mitte sõnagi lausumata. Näha oli ju varakult, et tiim vajab energiat, SÜSTI SEDA NEILE PALUN MITTE ÄRA ISTU KÄED RISTIS JA PEIDA ENDA NÄGU SALLI SISSE. Ja süüdistatakse ka atmosfääri, kuulge come on. Tabeli viimase vastu tahaks ikka enne väravaid näha, siis võib laulu püsti panna.

                    Peaks nagu rõõmu tundma, et Kloppi juhtimisel pole suurtele tiimidele kaotatud aga no kurat, nendest võitudest pole mingit kasu momendil. Olin lootuse nii kõrgeks ajanud ja jälgisin ainult Chelseat keda püüdma peame ja olin veendunud, et 31sel see vahe muutub väga väikseks. Nüüd aga pagan hingatakse juba kuklasse ja top4 koht on suures ohus. Uuesti CL-ist ilma jääda oleks valus, eriti sellisel kombel kus viimase 2 tiimi vastu võetakse ainult 1 punkt.

                    Tahaks midagi positiivset tuua praegu aga no ei tule, Van Dijki võiks ära tuua oleks rahu majas.

                    EDIT : Kas tõesti on Moreno siis nii jube või järjekordne Kloppi mingi isiklik jama. Võiks ju vabalt proovida teda vasakul ja Milner tagasi keskele, ei ole seda kuradi cani vaja sinna.

                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Kas keegi teab peast öelda, mis mehi Klopp Saksamaal treener olles ostis?
                    Minu arust Lewa, Hummels, Gündo, Reus kõik tema toodud, võib-olla eksin ei ole bayernligaga nii kursis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      On see Lovren mis ta on, aga Rakust on ta ikkagi üle, kuna tal on lihtsalt rohkem häid omadusi - liikumised, pikad pallid jne.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Vabandan, paha phrasing. Has been killing US



                        Kirjutasin vaid natuke enne sind vist liiga pika jutuseina, et sellesse keegi süveneda viitsiks, aga mu meelest on lahendus ka koheselt võtta, kui panna Lallana tagasi keskväljale... või kasvõi Coutinho mingil imelikul põhjusel.
                        Sorri. Mul jäi üldse märkamata. Ei jõua alati kõike lugeda, kui päevaga kolm lehekülge on juurde tekkinud. Sisuliselt kaagutasin sama asja kaks lehte hiljem.

                        Edit:
                        Algselt postitas IKanter
                        Ja süüdistatakse ka atmosfääri, kuulge come on. Tabeli viimase vastu tahaksikka enne väravaid näha, siis võib laulu püsti panna.
                        Mis loogika see on? Sing only when you're winning? Meeskonda tuleb toetada nii heas, kui s*tas, olgu vastaseks kasvõi 4. liiga sats. Eriti veel s*tas, sest siis on kodupubliku toetust veelgi rohkem vaja. Aga no, see publiku hiirvaikselt istumine ei ole Premmis ainult Liverpooli probleem. Sama asja sai tähele pandud ka eilses Arsenal-Burnley mängus avapoolajal, kus selgelt oli kuulda, mida platsi äärest mängijatele hõigati.

                        Kusjuures Klopp eelmisel hooajal ja selle hooaja algul minu mälu järgi vehkis ja võimles küll joone taga, aga tundub, et temagi on ära väsinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas IKanter Vaata postitust
                          EDIT : Kas tõesti on Moreno siis nii jube või järjekordne Kloppi mingi isiklik jama. Võiks ju vabalt proovida teda vasakul ja Milner tagasi keskele, ei ole seda kuradi cani vaja sinna.
                          Viimases karikamängus oli Moreno aktiivne ja endale omaselt lapsik - mõnel korral jäi silma, kuidas keskväljal kaotsime palli ja Moreno arvas, et pole tarvis kaitsesse joosta. Vähe läks aega ennem, kui faks juhistega kohale jõudis. Üsna halb käitumine.
                          Lisaks oli veel olukordi, kus tegi enda elu ise raskeks ning sättis ennast vastasest n.ö valele poole ja üritas siis palli võita. Keeruline.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Aga mitu neist reaalselt tal kohale lähevad? Kes on Klavanit Augsburgi hooaegadel näinud, peaks mäletama, et mehe firmamärk oli pikk diagonaalsööt paremale äärele, mida ta tegi mängu jooksul päris tihti ja edukalt, eriti kui lühikest sööduvõimalust ei leidnud. Liverpoolis ta seda ei tee. Miks? Ei tea. Kloppi käsk võibolla?
                            Liverpool ju üldiselt ei mängigi nii, et eriti pikka ette tambitakse. Ehitamine algab tagant, maast ja minu arvates pole see keskkaitsjate ülesanne väga olnudki, vaid tavaliselt käib Henderson palli keskkaitsjatelt üles korjamas ja siis toimetab seda edasi, või Klavan ja Lovren otsivad maast pikemate söötudega oma äärekaitsjaid (Klavan Milnerit ja Lovren Clyne). Vähemalt nende satside vastu, kes rohkem omale poolele vajuvad.

                            Ühesõnaga need, kes väidavad, et Klavani tehnika ja sööduoskus 0 on, pole teda ilmselt eriti mängimas näinudki.

                            Kommentaar


                              Antud tabeli ainus huvitav number on see, et esimese ja kümnenda venna pikkade andmise vahe on 1,5-kordne. See on suur number ja sobiks aruteluna rohkem Tottenhami teemasse.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Viimases karikamängus oli Moreno aktiivne ja endale omaselt lapsik - mõnel korral jäi silma, kuidas keskväljal kaotsime palli ja Moreno arvas, et pole tarvis kaitsesse joosta. Vähe läks aega ennem, kui faks juhistega kohale jõudis. Üsna halb käitumine.
                                Lisaks oli veel olukordi, kus tegi enda elu ise raskeks ning sättis ennast vastasest n.ö valele poole ja üritas siis palli võita. Keeruline.
                                Jep. Vaatasin ka spetsiaalselt teda, aga ei näe põhis võimalusi. Kaitset ka sellelt äärelt auklikumaks muuta lihtsalt pole mingi lahendus. Kui uut meest ei tule (ja ei ole vähimatki märki sellest), peab Milner seal jätkama.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X