320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Christian Pulisic jäi ka märjaks unenäoks. Mees sõlmis BD-ga uue lepingu (2020.a).



    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mis loogika see on? Sing only when you're winning? Meeskonda tuleb toetada nii heas, kui s*tas, olgu vastaseks kasvõi 4. liiga sats. Eriti veel s*tas, sest siis on kodupubliku toetust veelgi rohkem vaja.
      Kohalikud tavatöölised on ikkagi need kes ostavad pileti, inimesed kes rügavad nädal aega, et saada mängule ja siis tuleb veel neid miljonärist pallureid ergutada? Sellise palga juures peaks 100% endast andma nii või naa. Inglismaal siiski jälgitakse ja nauditakse jalgapalli(mitte nagu Türgis kus tiim 0:3 taga ja fännid pidutsevad nagu animals) ja kui su tiim ei performi siis fännid on vaiksed. Anyway, pooli mäng oli ka sealse aja järgi 12:30 hommikul, paljud olid kained veel

      Kommentaar


        Algselt postitas IKanter Vaata postitust
        Kohalikud tavatöölised on ikkagi need kes ostavad pileti, inimesed kes rügavad nädal aega, et saada mängule ja siis tuleb veel neid miljonärist pallureid ergutada? Sellise palga juures peaks 100% endast andma nii või naa. Inglismaal siiski jälgitakse ja nauditakse jalgapalli(mitte nagu Türgis kus tiim 0:3 taga ja fännid pidutsevad nagu animals) ja kui su tiim ei performi siis fännid on vaiksed. Anyway, pooli mäng oli ka sealse aja järgi 12:30 hommikul, paljud olid kained veel
        No siin ei saa üks endast lugupidav inglise mees küll kedagi teist peale iseenda süüdistada, kui ta 12.30 mängule minnes veel kaine on.
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar


          Algselt postitas IKanter Vaata postitust
          bayernligaga
          ja Kloppi süüdistamine, et ta istus on ka humoorikas muidugi

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Kes on Klavanit Augsburgi hooaegadel näinud, peaks mäletama, et mehe firmamärk oli pikk diagonaalsööt paremale äärele, mida ta tegi mängu jooksul päris tihti ja edukalt, eriti kui lühikest sööduvõimalust ei leidnud. Liverpoolis ta seda ei tee. Miks? Ei tea. Kloppi käsk võibolla?
            selgelt harvemini kui Augsburgis, aga on andnud kindlasti. viimasestki mängust meenub üks diagonaal, mille küll seekord kaitsja mäletamist mööda vahelt lõikas.

            huvi pärast vaatasin ise ka seda söödustatsi, allikaks whoscored. selgub et Klavani protsendid on paremad nii lühikese kui pika söödu puhul, esimese korral marginaalselt, teise puhul aga suht märgatavalt. ehk siis pikka laseb Klavan selgelt vähem, mängus keskeltläbi viie ringis või natuke rohkem, aga 50-protsendilise täpsusega. Lovrenil on protsent 43,6% ehk keskmiselt 11 pikast söödust vähemalt 6 läheb puitu. see viitab pigem rollijaotusele kui jala kõverusele.

            need nõrkused, mida Martin siin ette luges, on Klavanil loomulikult olemas. kui ei oleks, oleks Klopp vb maksnud 14 milli. kui ta oleks viis aastat noorem, oleks vb maksnud 40 milli. mõttetu arutelu, olekspoleks.

            mees mängib esimest hooaega uues liigas, uue treeneri käe all, uute kaaslastega. ma isiklikult olin täiesti valmis, et jääbki sinna pingimeheks ja neljandaks valikuks, aga on läinud üle ootuste kenasti. andke aega ja ärge lahmige.

            mis muide veel ühise joonena pähe torkab viimaseid prohmakaid meenutades, siis nii Sunderlandi pendla, Southamptoni vääratuse kui ka viimase mängu puhul on Klavan olnud see, kes on kaitses midagigi teha üritanud. ülejäänud seltskonna vahelt on vastased kenasti läbi purjetanud, ilma et keegi väga segama hakkaks. kas see nüüd mingi eriline näitaja on, et isegi kui eksid, siis vähemalt üritad, ei oska öelda, aga noh, äkki ikka natuke on ka.

            mitmes mõttes on frustratsioon arusaadav, me ju kõik tahaks, et tal läheks ilgelt hästi ja kui siis feil tuleb, on silmad peos, aga prooviks natukenegi jalgu maas hoida. see selektiivse nägemise asi, mille keegi eespool välja tõi, oli väga õigesti öeldud - ei ole mõtet üles noppida ainult negatiivset ja ainult meie mehe tegemistest. mõnel kodanikul muidugi on see oskus juba diagnoosi mõõtu ja vist kaasasündind, siis pole lihtsalt parata.


            (PS eespool öeldi ka, et arvamusi võib avaldada. olen täiesti nõus ja lisan omalt poolt seisukoha, et kõik isehakand igormangid, kes praegu ruigavad "ma ju ütlesin kohe, et ta ei saa hakkama", võivad küll viripilli endale rõõmsasti sisse istuda. sügavalt.)
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Juba mitu korda siin alles mainitud Lallana positsioonist.

              The conclusive proof that Adam Lallana is better in Liverpool’s midfield than attack

              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Lazar on tagasi ja otsapidi Hullis, sest Sportingus asjad ei sujunud. Võiks hakata sujuma.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Markovic saadeti (või kutsuti) Portugalist tagasi ning läks edasi Hull'i. Temast vist enam asja ei saa?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas IKanter Vaata postitust
                    Olin lootuse nii kõrgeks ajanud ja jälgisin ainult Chelseat keda püüdma peame ja olin veendunud, et 31sel see vahe muutub väga väikseks. Uuesti CL-ist ilma jääda oleks valus.
                    http://sinceliverpoollastwonatrophy....remier-league/

                    Kommentaar


                      Väidetavalt on kolmapäevases mängus Klavan ja Can pingil. Lallana aga keskel.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Markovic saadeti (või kutsuti) Portugalist tagasi ning läks edasi Hull'i. Temast vist enam asja ei saa?
                        Pigem viimane võimalus. Tal on vaja mängu mitte pingipraktikat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          ja Kloppi süüdistamine, et ta istus on ka humoorikas muidugi
                          Conte ei istu kunagi ja kus ta paikneb? Ah õigus, tabeli tipus üksinda.

                          Kommentaar


                            Näeme ka seda päeva, mil Conte kinni võetakse ja istuma pannakse.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas IKanter Vaata postitust
                              Conte ei istu kunagi ja kus ta paikneb? Ah õigus, tabeli tipus üksinda.
                              Siit ka loo moraal. Kui tahad tiitleid võita, peab treener terve mängu jooksul seisma.
                              Idioot.
                              Koondise põhimängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas IKanter Vaata postitust
                                Kohalikud tavatöölised on ikkagi need kes ostavad pileti, inimesed kes rügavad nädal aega, et saada mängule ja siis tuleb veel neid miljonärist pallureid ergutada? Sellise palga juures peaks 100% endast andma nii või naa. Inglismaal siiski jälgitakse ja nauditakse jalgapalli(mitte nagu Türgis kus tiim 0:3 taga ja fännid pidutsevad nagu animals) ja kui su tiim ei performi siis fännid on vaiksed. Anyway, pooli mäng oli ka sealse aja järgi 12:30 hommikul, paljud olid kained veel
                                Oeh, kullake, sa oled kaunis valesti aru saanud asjadest. Kohalikud tavatöölised on paljuski välja söödud suurte hindade pärast ja need olid ammustest aegadest legendaarse Kopi müra tegijad, mida nooremad veel, seda paremad. Mida 'nõrgema' vastase vastu mäng on, seda rohkem on day trippijaid ja pildistajaid, kes tulevadki entertainmenti pärast - mida ka sina propageerid. "Andke mulle suaarese väravaid ja plaksutan kaa natuke oma telefoni tagant." Igalpool suurtes klubides tänapäeval nii. Ja ka sa oled osa probleemist, kui sa arvad, et enne peavad tulema väravad kui publik häält teeb. Andke andeks. Ja Klopp on halvem treener, kui ta vähem väljaku ääres kargab?
                                Mulle tundub, et neid Savereid toodetakse seal kuskil 2000km kaugusel hulgi juurde.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X