320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ahjah, korra proovida asjast rääkida, siis Klopp olla kogu kamba peale Swanseat maha istutanud ja asjast pikemalt rääkinud. Nö paksu õhku üritanud puhastada. Ei pidanud meeleolud hetkel head olema. Loodame et asi aitas + varsti juba ka mänge niikuinii harvemini.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Ajakirjandus tudeeris teraselt eilse treeningu pilte ja ei leidnud sealt Coutinhot ega Clyne'i. Kloppi eilne pressikas väitis seevastu, et vigastustega probleeme pole, v.a Hendo, aga tema ka kontrolli all.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Oeh, kullake, sa oled kaunis valesti aru saanud asjadest....
        Kui sa asjadega kursis oleksid ehk siis koha peal käiks, siis sa nii jura juttu suust välja ei ajaks.

        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Mulle tundub, et neid Savereid toodetakse seal kuskil 2000km kaugusel hulgi juurde.
        Sa oled ikka hea mees, ise käid minu peale bänni teemas kitumas, aga ise ei suuda ilma minuta* elada. Mul on lausa piinlik sinuga samat avatari jagada! Õnneks pole sa õige Live fänn, vaid kohalik Kopli troll.

        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Ahjah, korra proovida asjast rääkida, siis Klopp olla kogu kamba peale Swanseat maha istutanud ja asjast pikemalt rääkinud. Nö paksu õhku üritanud puhastada.
        Mäng oli laupäeval, täna on teisipäev! Vinge fänn oled küll.

        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Ajakirjandus tudeeris teraselt eilse treeningu pilte ja ei leidnud sealt Coutinhot ega Clyne'i. Kloppi eilne pressikas väitis seevastu, et vigastustega probleeme pole, v.a Hendo, aga tema ka kontrolli all.
        Kas mitte hoopis Sturr? Jäi nagu hommikul tema nimi silma.
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Mis Liverpooli tegelased seal Lissabonis on hetkel?

          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Kui sa asjadega kursis oleksid ehk siis koha peal käiks, siis sa nii jura juttu suust välja ei ajaks.



            Sa oled ikka hea mees, ise käid minu peale bänni teemas kitumas, aga ise ei suuda ilma minuta* elada. Mul on lausa piinlik sinuga samat avatari jagada! Õnneks pole sa õige Live fänn, vaid kohalik Kopli troll.



            Mäng oli laupäeval, täna on teisipäev! Vinge fänn oled küll.



            Kas mitte hoopis Sturr? Jäi nagu hommikul tema nimi silma.
            Olles ise korduvalt ja korduvalt Anfieldil käinud ja kohalikega suhelnud, siis Kenny jutus on väga õige point ja tõetera sees.

            Ma ei saa sellest aru, et sulle ühest kontost ei piisanud, et paska suust välja ajada?
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas Saver Vaata postitust
              Kas mitte hoopis Sturr? Jäi nagu hommikul tema nimi silma.
              Sorry, võsakas. Sturr on olemas.

              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Olles ise korduvalt ja korduvalt Anfieldil käinud ja kohalikega suhelnud, siis Kenny jutus on väga õige point ja tõetera sees.
              Ma annan sulle pisikese vihje - ma olen siin elanud 20 aastat.

              Algselt postitas Saver Vaata postitust
              Ma ei saa sellest aru, et sulle ühest kontost ei piisanud, et paska suust välja ajada?
              Kuna mul on üks ja ainus konto, siis ajad hoopis sina paska suust välja!
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Sorry, võsakas. Sturr on olemas.



                Ma annan sulle pisikese vihje - ma olen siin elanud 20 aastat.

                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Ma ei saa sellest aru, et sulle ühest kontost ei piisanud, et paska suust välja ajada?!
                Kuna mul on üks ja ainus konto, siis ajad hoopis sina paska suust välja!
                Talendid koju!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Täna on päev läbi räägitud, et Coutinhole pakutakse uut lepingut, aga mida täpsemalt (vist?) hetkel siiski teada ei ole.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                    Siit ka loo moraal. Kui tahad tiitleid võita, peab treener terve mängu jooksul seisma.
                    Idioot.
                    Point oli selles, et Conte ei lase enda tiimil jalga sirgu lasta ka kergetes mängudes, Klopp aga laseb. Sina aga kohe teist idioodiks sõimama. Mis sa arvad, et kui Conte istub terve mängu siis DCosta sugused ahvid mängivad pooltki nii hästi? Mängijatega peab range olema, Klopp aga seda väljakuääres ei ole juhul kui tiim juba 0-2 taga. Get your head out of your ass buddy.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Sorry, võsakas. Sturr on olemas.



                      Ma annan sulle pisikese vihje - ma olen siin elanud 20 aastat.



                      Kuna mul on üks ja ainus konto, siis ajad hoopis sina paska suust välja!
                      Siis peaksid ju teadma ja aru saama sellest, et väga suure osa publikust moodustavad Ji Sungid aasiast ja mujalt maailmast, kes poolt mängu läbi iPhone kaamera vaatavad.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas IKanter Vaata postitust
                        Point oli selles, et Conte ei lase enda tiimil jalga sirgu lasta ka kergetes mängudes, Klopp aga laseb. Sina aga kohe teist idioodiks sõimama. Mis sa arvad, et kui Conte istub terve mängu siis DCosta sugused ahvid mängivad pooltki nii hästi? Mängijatega peab range olema, Klopp aga seda väljakuääres ei ole juhul kui tiim juba 0-2 taga. Get your head out of your ass buddy.
                        Ja Klopp laseb?
                        Iga treener, kes Conte moodi äärejoone ääres ei tantsi laseb meeskonnal jala sirgu lasta? Tead väga hästi mis riietusruumis toimub ja kuidas Klopp kuttidele selgitab, et pohh, jääme taha siis jääme?
                        Igal treeneril on oma tugevused ja nõrkused aga no see jutt on totaalne bs.
                        0:2 pealt tuldi üpris kiiresti 2:2 seisule. Aga tundub, et sats lasi jala ikkagi sirgu kui taha jäid.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Ei, bs on see et saadakse tabeli kahelt viimaselt tala kui title race oli veel hoos. Aga noh selge, lepime ikka selle Europa leaguega ja ärme kunagi kritiseeri mitte kedagi. Näete võtke kommi, tähtis pole võit vaid osavõtt!

                          Kommentaar


                            Jube näha kui palju kahju võib üks tegelane varem üsna viisakale foorumiteemale teha. Kusjuures mina näen ainult seda jura, mida teised tsiteerivad. Ootame ja loodame, et tüdineb peagi. Oleks kasu kui talle tähelepanu ei pöörataks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Masturbation is not a crime.

                              Küsimusi tuleb esitada. Ka arutleda võiks. Lõpliku tõe kinnitamine on aga tiba keeruline, kui kahte eelnevat pole tehtud. Eks?

                              Näiteks:
                              1. Kas karjumine viib tippu?
                              2. Kui viib, siis millepärast teised pealikud seda lihtsat tõde ei kuuluta?
                              3. Kas Klopp on teinud vigu?
                              4. Kui on, siis mis need võiksid olla ja mida võiks teisiti teha?
                              5. Kas Klopp on midagi head teinud?
                              6. Kui on, siis mida täpsemalt ja kuidas saaks veelgi parem olla?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kui Sturr ja Origi on vaid impact players ja kui Lallana keskelt ära võtmine tekitab ideetu keskvälja, siis loogiline lahendus oleks praeguse akna jooksul täiendusi tuua?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X