320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wutt Vaata postitust
    Ma lihtaslt mõtlesin et kui Vannikaal oli selle statsi järgi sitt, siis on ka Klopp?
    Absoluutselt kindlasti kohe mitte! See et me hetkel kuu aega kriisis oleme olnud, see nüüd temast sitta küll ei tee. Ma küll pole mõningate tema tegemistega rahul, aga üldjuhul olen väga rahul, et meil just tema treeneriks on.

    EDIT: Räägitakse Gomeze uuest lepingust - 5 aastat koguni.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Mis seis Sakhoga on? On ikka elavate kirjas? Kui enne jaanuari akent tundus täiesti kindel, et kui muid liikumisi ei toimu, siis Sakho ikka kuhugi liigub, aga nüüd on veel loetud päevad jäänud ja täielik vaikus...

      Kommentaar


        Klopp on toonud tagasi huvi Liverpooli ja ilusa jalgpalli vastu, mida ta Dortmundis suutis luua, lisaks ta teab et EPLi võitmine ühe-kahe hooajaga ei ole lihtne, kui meeskond on viimased ca 10 aastat mänginud kohtadele 5-8. Klopp endiselt ehitab meeskonda ja klubi ning praegune positsioon on juba kordades parem, kui eelmistel hooaegadel. Mõõnasid tekib alati sisse (khm.. Arsenal), kuid küsimus on nüüd kas ja kui kiiresti me sellest mõõnast välja tuleme. Esineliku pretendendid oleme kindlasti ning järgmine aasta on lootust ehk CLigi mängida. CLi optsioon annaks kõvasti ka juurde turul, kus oleks reaalse tugevdusena ka mõni nimekam härra klubisse tuua. Praegu kasutab Klopp endiselt veel varasemate aastate jäänukit ning päris oma käe järgi ei ole suutnud meeskonda üles ehitada, kuid mängupilt on selle-eest paljulubav. Tulevik on hele.

        Van Gaal jällegi läks eriti imeliku taktika peale, mis oli Fergusoni aegse jalgpalliga nagu öö ja päev ning selle tõttu sai ta ka kõvasti piki päid ja jalgu.

        Kommentaar


          Algselt postitas check Vaata postitust
          Mis seis Sakhoga on?
          Mees täiesti olemas ja on üles antud kuu lõpus toimuvale mängule U23 meeskonnas. Tundub et jääb ...

          EDIT: Ah jaa, Klopp ütles täna, et mitte midagi jaanuari aknas ei toimu.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Liverpool Echo kirjutas täna, et Southampton jätab viimasele hetkele Sakho ostmise. Juures oli video, kus Klopp jättis enam vähem küsimusele vastamata "sellega on selge, pole mõtet sellest rääkida." Claude Puel olevat suur Sakho fänn. Moskva Spartak olevat ka jätkuvalt huvitatud.

            Kommentaar


              Algselt postitas uhuu Vaata postitust
              Liverpool Echo kirjutas täna, et Southampton jätab viimasele hetkele Sakho ostmise.
              Vaatasin järgi, sul õigus. Nii nad hetkel kirjutavad jah.

              Klopp ütles täna, et vv-ga pole probleeme.

              Jürgen Klopp believes Liverpool's strength in depth in the goalkeeping department makes that particular position 'the smallest issue' facing the club at this moment in time.


              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                siin väike meeldetuletus peast kergesti soojenevatele:
                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Klopp on toonud tagasi huvi Liverpooli ja ilusa jalgpalli vastu, mida ta Dortmundis suutis luua, lisaks ta teab et EPLi võitmine ühe-kahe hooajaga ei ole lihtne, kui meeskond on viimased ca 10 aastat mänginud kohtadele 5-8. Klopp endiselt ehitab meeskonda ja klubi ning praegune positsioon on juba kordades parem, kui eelmistel hooaegadel. Mõõnasid tekib alati sisse (khm.. Arsenal), kuid küsimus on nüüd kas ja kui kiiresti me sellest mõõnast välja tuleme. Esineliku pretendendid oleme kindlasti ning järgmine aasta on lootust ehk CLigi mängida.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  siin väike meeldetuletus peast kergesti soojenevatele:
                  Sellise ülbe lausega tsiteerida kellegi paari tunni vanust postitust - tase!!!

                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Õnneks pole sa õige Live fänn, vaid kohalik Kopli troll.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    mu arust võiks bännida juba selle eest, kui keegi Liverpooli kohta "Live" kirjutab.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kui hiljuti tõotas igavest truudust meile Lallana, siis nüüd tegi seda ka Coutinho.

                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      mu arust võiks bännida juba selle eest, kui keegi Liverpooli kohta "Live" kirjutab.
                      Mu arust võiks bännida juba selle eest, ...
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Üks veider moment aastat 20 tagasi. Keset hooaega 6-a-side kolme teise suure klubiga. Sponsor Sony Minidisc. Gazza jääb inglise koondisest kõrvale. Ohh üheksakümnendad..
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Matipil ilmselgelt mänguaega pole vaja
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Oleks võinud Matip-Klavani duot testida, keda mina olen koos näinud vaid WHU teisel poolajal ja siis oldi väga kindlad, aga ega Bilici punt väga ei rünnanud ka selle mängu teisel poolajal.

                              Kommentaar


                                parafraseerides kirjandusklassikat - Kui Klavan ja teised kaitsjad pärast avavilet veel kotte sügasid, oli Wolves juba värava löönud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X