320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Loodetavasti tuuakse mõni loovam mängija keskele. Praegused ei saa ju ehitamisega hakkama üldse.



    Jajah, et istuda Dortmundiga viiendal kohal? Bundesligas viiendal kohal?
    Mis viiendal kohal?Schalkes ju koht vabanemas...

    Kommentaar


      Mul pole täna ühtegi head sõna öelda mehe kohta, kes suurt kappi niimoodi mõnitab. Ja mul on poistest kahju - Woodburn, Ejaria, Randall - võib-olla oli see nende viimane mäng Anfieldil üldse. Järgmisel hooajal on juba uus aastakäik lapsukesi, kellele seda väärt kogemust pakkuda. Aga praegustel poistel on muidugi võimalus kunagi (nagu Conor Coady'l täna) mõne madalama liiga satsiga tagasi tulla ja keelt näidata.
      'pooli mängupilt on igav ja ettearvatav. Aeglane tempo, lõputu veeretamine mehelt mehele, ääri pole, keskelt läbi ei pääse, antakse pall ära ja saadakse vasturünnak kaela. Ja nii enamik mängust. Pole raketiteadus sellise meeskonna vastu kaitset ehitada.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Moreno ja Lucase võib kohe paari raha eest kuskile Praha klubisse lükata ja saadud raha noorte vahel (nende innustuseks) ära jagada. Ja ega sellest Emre'st vist ka asja saa. Mees küll noor veel, aga no ega midagi tulemas ka pole näha. Milleks kummi venitada ...
        Kariuse üle enam vaidlema ei hakka - milleks enam haavale soola puistata. Ja Klavani kohta samad sõnad.

        Steven Gerrard: This is crash helmet time now

        Jürgen Klopp: It is not possible to go lower

        Kui nüüd kuu lõpus Chelsea käest ka korralik lakk tuleb, siis on Jürkal ikka päris emm majas. Nõrgema närvikavaga vennikesed muidugi teevad juba praegu tiigri häält ja tegelikult on neil ka õigus. Asi ei olegi ju ainult lakki saamises, vaid mängupildis. Ja see on ikka nii kuradima mannetu, et nutt tuleb lausa kurku.
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust
          Moreno ja Lucase võib kohe paari raha eest kuskile Praha klubisse lükata ja saadud raha noorte vahel (nende innustuseks) ära jagada. Ja ega sellest Emre'st vist ka asja saa. Mees küll noor veel, aga no ega midagi tulemas ka pole näha. Milleks kummi venitada ...
          Kariuse üle enam vaidlema ei hakka - milleks enam haavale soola puistata. Ja Klavani kohta samad sõnad.

          Steven Gerrard: This is crash helmet time now

          Jürgen Klopp: It is not possible to go lower

          Kui nüüd kuu lõpus Chelsea käest ka korralik lakk tuleb, siis on Jürkal ikka päris emm majas. Nõrgema närvikavaga vennikesed muidugi teevad juba praegu tiigri häält ja tegelikult on neil ka õigus. Asi ei olegi ju ainult lakki saamises, vaid mängupildis. Ja see on ikka nii kuradima mannetu, et nutt tuleb lausa kurku.
          Sa oled ikka haige vend, iga mängu tagant tahad kedagi maha müüa. Squad niigi õhuke.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Sa oled ikka haige vend, iga mängu tagant tahad kedagi maha müüa.
            Mis kuradi "iga mängu tagant"?! Kust sa selle üldse võtsid? Ei ole vaja teis(t)ele sõnu suhu toppida ja siis oma lollusest veel teisi süüdistada.

            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Squad niigi õhuke.
            Ja kes selles süüdi on, et squad õhuke on - (jälle) mina või? Jürka üks suurimaid vigasi ongi see, et ta kedagi pole sisse toonud. Ainult korrutab - kõik on korras, kõik on korras. Nagu täna - ma võtan vastutuse enda peale. Kedagi see kotib, kas ta võtab või ei. Johhaidii, see on UK, kus lätakaid ei andestata. Kui nii edasi läheb, siis pole kaugel see aeg ...

            EDIT: No näe't, nagu tellitud.

            Jurgen Klopp is not looking at the January transfer window as the answer to his Liverpool problems.

            The German didn't rule out the potential to make a signing but claimed he is not relying on a new player turning Liverpool's fortunes around


            Coutinho alles vigastusest tagasi, Lallanal endiselt mingi vigastus kummitab, Sturr/Origi on täielikus augus, Hendokas pool vigane, mõlemad vv on (vähemalt hetkel) kummikud, kaitse on nigu sõel, keskvälja pole ollagi, ...., ....., jne jne.

            A nahh meile kedagi juurde on vaja, laseme sama muusika saatel edasi.

            Ja ei ole vaja mind siin pidevalt tümitada! Ma olen kauem Liverpooli fänn olnud kui siin mõnel vanust üldse on. Ka minul on õigus oma arvamus kirja panna!
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              mõtlesin, et klubi juba kusagil liiga keskpaika kukkunud, aga hoopis 4. koht ja 2. koha Arsenalist 2 punkti maas. mis teil siin toimub?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                mõtlesin, et klubi juba kusagil liiga keskpaika kukkunud, aga hoopis 4. koht ja 2. koha Arsenalist 2 punkti maas. mis teil siin toimub?
                Noh, kõik reaalsed võimalused midagi võita on nüüd vast läinud ning see väga järsk ärakukkumine oli veidi ehmatav. Kõige hullem on see, et mängupilt tundub iga nädalaga aina rohkem võsa poole minevat. Liigas on muidugi võitlus ees alles, aga pole enam ka vana rasva mille pealt mängudele vastu minna - kõik mängijad on madalvormis.

                Kommentaar


                  Tundub, et Mane vaatas ka et nii ei lähe ja otsustas tagasi tulla.
                  Eksis viimasel penaltil ja Senegal langes välja.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Ja kes selles süüdi on, et squad õhuke on - (jälle) mina või? Jürka üks suurimaid vigasi ongi see, et ta kedagi pole sisse toonud. Ainult korrutab - kõik on korras, kõik on korras. Nagu täna - ma võtan vastutuse enda peale. Kedagi see kotib, kas ta võtab või ei. Johhaidii, see on UK, kus lätakaid ei andestata. Kui nii edasi läheb, siis pole kaugel see aeg ...
                    Sorry aga ei mõista seda paanika kisa, meenuta korra viimast 3-5 hooaega ning eemalda sealt Luis ja vaata hetke tabelit. Las Klopp ehitab, võitlete ju T4 peale. Kriis elatakse alati üle ning siiani mäng ju olnud päris vunts! Mõistan ka Kloppi, et igast pahna pole ka mõtet osta, suvi on asisem ees. Chill!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                      Sorry aga ei mõista seda paanika kisa, meenuta korra viimast 3-5 hooaega ning eemalda sealt Luis ja vaata hetke tabelit. Las Klopp ehitab, võitlete ju T4 peale. Kriis elatakse alati üle ning siiani mäng ju olnud päris vunts! Mõistan ka Kloppi, et igast pahna pole ka mõtet osta, suvi on asisem ees. Chill!
                      Ei, mis?
                      Müüme ikka pool koosseisu maha ja #kloppout!

                      Ei ole veel mina ühtegi reaalselt saada olevat ja adekvaatset mängija näidet üleval pool postitanute käest lugenud.
                      Hetkel on kriis. See on jalgpall. Loomulikult tahaks sellest võimalikult kiiresti välja tulla. Loodetavasti tulemegi.
                      Loomulikult iga aasta ootan ja loodan tiitlit minagi aga tuleb olukorda reaalselt võtta. Enne hooaega oleks top4 koha vastu võtnud.

                      Ja mingisuguse "Ma toetasin Liverpooli juba siis kui enamust olemas ei olnud" kõvatamise võib Saver endale sisse istuda. See ei mängi mingit rolli. Inimene, kes elab Liverpoolis aga mängude ajal veedab aega Soccerneti foorumis.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        “England star Adam Lallana has agreed a new four year £120,000 a week deal ending fears that he could be lured away from Anfield this summer.”

                        Ametlik veel pole, aga ...
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust


                          Ja kes selles süüdi on, et squad õhuke on - (jälle) mina või? Jürka üks suurimaid vigasi ongi see, et ta kedagi pole sisse toonud. Ainult korrutab - kõik on korras, kõik on korras. Nagu täna - ma võtan vastutuse enda peale. Kedagi see kotib, kas ta võtab või ei. Johhaidii, see on UK, kus lätakaid ei andestata. Kui nii edasi läheb, siis pole kaugel see aeg ...
                          Siit tulenev tagasihoidlik küsimus sulle? Miks peaks Klopp saama lätaka kirja? Praegune Liverpooli koosseis mängib täiesti enda taseme välja ega jookse latialt läbi. Ma ei räägi siinkohal mõnest kaotusest hooaja peale mõne nõrgema vastu vaid üleüldises plaanis. Klopp on üleminekute ja suhtes suhteliselt kaalutlev ja külm mitte ei jookse kohe panic buysid tegema, mis laias laastus ei pruugi midagi aidata.

                          Selle hooaja eesmärk number 1 ei olnud teil kindlasti suure hurraaga purjetades Premier League ära võita... Realistlikult võttes on sellise koosseisuga CL koht hetkel igati normaalne ja kõva saavutus. CL koht tagataskus kevadel, siis tõenäousus suvel korralike mängumehi kuskilt üle meelitada ja tuua on kõvasti suurem. Ei pea hakkama palgafondi kärpima, et mõnele mängijale mitukümmend kilo rohkem nädalas maksta, et ta lepiks ilma Clita. Hetkel ei ole veel põhjust totaalseks paanikaks, vaid peab hakkama kiiresti järeldusi tegema. Kloppi puhul ei kahtlegi, et Liverpool taas rööpasse saab omadega. Peace

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Tundub, et Mane vaatas ka et nii ei lähe ja otsustas tagasi tulla.
                            Eksis viimasel penaltil ja Senegal langes välja.
                            Ilmselgelt tahtis tagasi Liverpooli saada mitte Senegaliga võidu peale minna kui peale eksimist niiviisi "rõõmustas"

                            Kommentaar


                              Arusaadav ju. See oleks jäänud tema ainsaks karikaks sel aastal
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                                Liverpool Echo hinnang:

                                Ragnar Klavan 5
                                Liverpool Echo*



                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Müüme ikka pool koosseisu maha ja #kloppout!
                                Eks see ole sinu õigus nii arvata.

                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Siit tulenev tagasihoidlik küsimus sulle? Miks peaks Klopp saama lätaka kirja?
                                Vabanda mu segadust tekitavat kirjapilti. Lätaka all pidasin silmas mängu kaotust (krt teab kust ma selle lollaka sõna võtsin ), mitte Jürkale liiga tegemist.

                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Praegune Liverpooli koosseis mängib täiesti enda taseme välja ega jookse latialt läbi.
                                Hetke tase just see ongi, et jookstakse lati alt läbi.

                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Realistlikult võttes on sellise koosseisuga CL koht hetkel igati normaalne ja kõva saavutus.
                                Julgeks parandada - oleks

                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                CL koht tagataskus kevadel, siis tõenäousus suvel korralike mängumehi kuskilt üle meelitada ja tuua on kõvasti suurem. Hetkel ei ole veel põhjust totaalseks paanikaks, vaid peab hakkama kiiresti järeldusi tegema.
                                Ma arvan siiski vastupidi, sest sellise mänguga näeme me CL kohta ainult unes. Ja kui me sellest ilma jääme, mis siis saab? Kujutad ette?

                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Peace
                                Moyes' win rate at #MUFC: 52.9%
                                Klopp's win rate at #LFC: 48%

                                Liverpool's last 3 home games:

                                2-3 Swansea
                                0-1 Southampton
                                1-2 Wolves

                                Liverpool's next 3 home games:

                                Chelsea
                                Tottenham
                                Arsenal

                                Peace
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X