320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ta hindab objektiivselt enda subjektiivsel hinnangul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Ta hindab objektiivselt enda subjektiivsel hinnangul.
      Põhimõtteliselt küll. Aga kohe kindlasti ei ole ma Klavani "vastu". Lihtsalt, rünnakute algatamine ei ole Klavani tugevus. Kiirus samuti mitte. Peamäng samuti mitte. Tema tugevused peaks olema positsiooni valik, kindlus, keha ka on. Aga kui mees eksib "oma" lihtsa elemendiga, ala lööb pallist mööda, või jookseb pea laiali ringi, katab suluseisu ära jne - no ma ei leia, et siis peaks iga kord kiitma, et "aga ikkagi sai ju Liverpooli!!!".

      Kommentaar


        Algselt postitas Emv Vaata postitust
        Põhimõtteliselt küll. Aga kohe kindlasti ei ole ma Klavani "vastu". Lihtsalt, rünnakute algatamine ei ole Klavani tugevus. Kiirus samuti mitte. Peamäng samuti mitte. Tema tugevused peaks olema positsiooni valik, kindlus, keha ka on. Aga kui mees eksib "oma" lihtsa elemendiga, ala lööb pallist mööda, või jookseb pea laiali ringi, katab suluseisu ära jne - no ma ei leia, et siis peaks iga kord kiitma, et "aga ikkagi sai ju Liverpooli!!!".
        Väga hästi kokku võetud kui objektiivne su hinnang on, hõissa
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Daz Booobz: "Millepärast?"- piilusin eile miks nii võib olla. Esimene poolaeg istus meie ründekolmik doubledeckeri taga sisuliselt samal liinil keskväljaga. Väga vähe liikumisi liinide vahel, lahti rebimisi, mängu laiaks venitamist jne. Teine poolaeg istus see sama kolmik Chelsea kaitseliiniga samal joonel ja pilt muutus. Äkki siia ongi koer maetud? Ma ei tea. Peab MNFi ootama seal tuleb nagunii jutuks.
          Sisuliselt oleme...üheksas (?) viimases mängus tundetult vastu seina jooksnud ning sellepärast ma pakun, et koer on mujale maetud. Taktikalised muudatused on olnud pigem kosmeetilised (nagu sa ka välja tõid).
          Jürgen on küll sakslane, kuid siiski on tal oidu rohkem, et ainult jõuga asju lahendada...hetkel nõnda aga paistab välja. Tekib küsimus, et mis kasu võistkond silmad punnis seina lõhkumisest saab? Õpime kaotama?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Sisuliselt oleme...üheksas (?) viimases mängus tundetult vastu seina jooksnud ning sellepärast ma pakun, et koer on mujale maetud. Taktikalised muudatused on olnud pigem kosmeetilised (nagu sa ka välja tõid).
            Jürgen on küll sakslane, kuid siiski on tal oidu rohkem, et ainult jõuga asju lahendada...hetkel nõnda aga paistab välja. Tekib küsimus, et mis kasu võistkond silmad punnis seina lõhkumisest saab? Õpime kaotama?
            Nagu karikamängud näitasid siis tegelikult ei ole põhimeestele asendust. Või noh paberite järgi on pingil Origi, DS, Klavan/Matip, Lucas. Kuid reaalsus on see, et esimesed 2 ei ole vormis, viimasel on BB läbi saamas ja kaitseliinis vangerda palju tahad viga per mäng tuleb ikka sisse. Seda enam paneb mind imestama, et miks me aknas mitte kedagi juurde ei toonud. Krt isegi uudiseid oli vähe. Ma leian, et see on natukene jäik suhtumine. Nüüd ootame suve. Ja suvel juhtub ilmselt see mis paljudel eelnevatel on juba juhtunud, 5-6 saadetakse krt teab kuhu ja asemele toodutega hakatakse taas katsetama. Ehk ring kordub. Pagan ma loodan, et nii ei lähe, aga....

            Aga võibolla on asi palju lihtsam- heavymetalfutbol ja müsli ei anna piisavalt pauku. Müsli asemel fish & chips ja mootoritele tuleb paar HP (loe HendersonPower) juurde?

            Kommentaar


              Vaadates neid liikumisi, mis Premieri sisse ja Premieri sees jaanuaris toimusid - ma ei imesta, et kedagi ei toodud. Ainsad piisavalt head mehed, kes üldse klubi vahetasid, lahkusid Premierist. Turg järelikult oligi täiesti tühi - mitte ainult meie, aga ka meie lähemate konkurentide jaoks.
              Ma ei usu kusjuures, et suvel on oluliselt lihtsam. Ja kui me TOP4 ei pääse - siis veel kordades keerulisem muidugi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Nagu karikamängud näitasid siis tegelikult ei ole põhimeestele asendust. Või noh paberite järgi on pingil Origi, DS, Klavan/Matip, Lucas. Kuid reaalsus on see, et esimesed 2 ei ole vormis, viimasel on BB läbi saamas ja kaitseliinis vangerda palju tahad viga per mäng tuleb ikka sisse. Seda enam paneb mind imestama, et miks me aknas mitte kedagi juurde ei toonud. Krt isegi uudiseid oli vähe. Ma leian, et see on natukene jäik suhtumine. Nüüd ootame suve. Ja suvel juhtub ilmselt see mis paljudel eelnevatel on juba juhtunud, 5-6 saadetakse krt teab kuhu ja asemele toodutega hakatakse taas katsetama. Ehk ring kordub. Pagan ma loodan, et nii ei lähe, aga....

                Aga võibolla on asi palju lihtsam- heavymetalfutbol ja müsli ei anna piisavalt pauku. Müsli asemel fish & chips ja mootoritele tuleb paar HP (loe HendersonPower) juurde?
                Ei tea, mina olen selles osas ikkagi Jürkaga ühes paadis, et jaanuari aknas on mõtet shopata ainult siis, kui saadaval oleks mängija(d), kes selgelt meeskonnale midagi juurde annaks (lisaks siis sügavusele). Selles mõttes igasugu Promesed ja muud tegelased, kelle nimed siiski läbi käisid, oleks olnud mõttetu tõmblemine. Eriti nüüd, kus karikatest väljas ollakse ja kütame hooaja lõpuni tempos mäng nädalas või harvem.

                Põhimeeskonnas on seda kvaliteeti piisavalt ja kui kuidagi vigastustelainet ka vältida annaks, siis Top4 tundub ikkagi ilmselge ja reaalne sihtmärk. Tänase vormi põhjal muidugi võtaks selle neljanda koha ka rõõmuga vastu. Lihtne ei saa olema, aga lootma peab...

                Kommentaar


                  Mu meelest on meil asjad pisut muutunud üldiselt paremuse poole. Enam pole mingit 'vahetame kõik jälle välja' hüperbooli vaja ajada. Pigem tuua kindla peale kvaliteet täiendust ühe-kahe (võimalik et kalli) näo puhul.

                  Ja mängust rääkida veel, siis ütleks lihtsalt et eritopeltfakkoff oleks olnud seegi pähe saada nii imeliku vabalöögi ja siis pendlaga. Et tubli Minjokas et vähemasti selle ära võtsid. Roolijoodik oleks hooaja algul oma kaks võimalust ülbusega ära pannud, aga no missa teed, enesekindlust hetkel eriti meeskonnas pole. Mäng oli aga hea, annab lootust edasiseks. Hendo oli üleplatsi jälle.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Nagu karikamängud näitasid siis tegelikult ei ole põhimeestele asendust. Või noh paberite järgi on pingil Origi, DS, Klavan/Matip, Lucas. Kuid reaalsus on see, et esimesed 2 ei ole vormis, viimasel on BB läbi saamas ja kaitseliinis vangerda palju tahad viga per mäng tuleb ikka sisse. Seda enam paneb mind imestama, et miks me aknas mitte kedagi juurde ei toonud. Krt isegi uudiseid oli vähe. Ma leian, et see on natukene jäik suhtumine. Nüüd ootame suve. *Ja suvel juhtub ilmselt see mis paljudel eelnevatel on juba juhtunud, 5-6 saadetakse krt teab kuhu ja asemele toodutega hakatakse taas katsetama. Ehk ring kordub. Pagan ma loodan, et nii ei lähe, aga....

                    Aga võibolla on asi palju lihtsam- heavymetalfutbol ja müsli ei anna piisavalt pauku. Müsli asemel fish & chips ja mootoritele tuleb paar HP (loe HendersonPower) juurde?
                    check it

                    *Ehk siis pole ju mõistlik osta sellepärast, et sats mõõnas on. Jah, võid saada a la Suareze ja tõmbad ennast pilve, kuid tegemist on ajutise (probleemi) lahendiga - osta-müü-vaheta, kuid pelgalt sellega taset ei hoia, tõsta.

                    Kui võrrelda mängijate n.ö tänaseid ja eelmise aasta eksimusi/altminekuid (s.h rünnakul), siis ei vea neid alt oskused, vaid pigem kehva keskendumine. Mis omakorda viitab väsimusele.
                    Ma ei taha öelda, et ettevalmistusega on pandud mööda. Ma pigem kaldun arvama, et talvisel ajal võiks n.ö pöördeid maha võtta ja lasta mootoril puhata ning teiste tuules vähe sõita.
                    Samas jah, lisada HP-sid ja paugutame edasi
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas check Vaata postitust
                      Selles mõttes igasugu Promesed ja muud tegelased, ...
                      Firmino 7.6
                      Promes 7.57
                      Coutinho 7.54
                      Mane 7.5

                      Algselt postitas check Vaata postitust
                      Põhimeeskonnas on seda kvaliteeti piisavalt ja kui kuidagi vigastustelainet ka vältida annaks, siis Top4 tundub ikkagi ilmselge ja reaalne sihtmärk.
                      Ja kui ei anna, siis läheb täpselt nii nagu jaanuaris läks (Mane oli küll jah mujal). Ehk siis top4 on meil suht õnnega mäng - 50/50

                      Õnneks on numbrite järgi* järgmine mäng kerge treening ja ehk saavad mehed natuke kergemalt kui manku omad sellest läbi.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Firmino 7.6
                        Promes 7.57
                        Coutinho 7.54
                        Mane 7.5
                        Kas sa just võrdlesid mängijate keskmist reitingut Inglismaal ning lisasid sinna Promese keskmist reitingut Venemaa liigas?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kas sa just võrdlesid mängijate keskmist reitingut Inglismaal ning lisasid sinna Promese keskmist reitingut Venemaa liigas?
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Siis ma leidsin teile just mängija ründeliini:

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              You are so easy to get under the skin..

                              Kommentaar


                                Ok-Ok. Ma nagu mäletaks, et tegemist pole siiski "igasugu Promesed" mängijaga. Kui teda hakati meiega seostama, siis sai uuritud, et mis mees see lukiõli siis kah on. Ja nagu mäletaks küll, et tegu täiesti viisaka mängumehega.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X