320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumit ikka lugeda võib?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Kui ma omal avatari ära vahetan liverpooli omaks, kas ma siis võin edasi eksisteerida?
      //

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        ja kui Klopp läheb, siis omal soovil.
        Noh, tänu FSG-le ei julgeks hetkel raha vahele panna. Aga kui näiteks meil oleks onu Romka esiotsas, siis küll. Muide, ca 2 nädalat tagasi orgunnisid lühema süütenööriga fännid mingi ühingu, mis kogub allkirju Kloppi nahhi saatmiseks.
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust
          Noh, tänu FSG-le ei julgeks hetkel raha vahele panna. Aga kui näiteks meil oleks onu Romka esiotsas, siis küll. Muide, ca 2 nädalat tagasi orgunnisid lühema süütenööriga fännid mingi ühingu, mis kogub allkirju Kloppi nahhi saatmiseks.
          On tõestatud fakt, et lühikese süütenööriga fännide IQ on madalam kui pikemat sorti muru. Mingi Šveitsi instituut tõestas ära. Ehk siis praegu Klopp minema saata oleks ikka äraütlemata loll tegu. Õnneks seda ei tehta ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Tore näha, et Klavani fännklubi rõõmustab. Tehke seda edaspidi kusagil mujal.
            niikaua kuni Klavan mängib liverpooli särgis võib ikka temaga seonduva ka liverpooli teema alla seada
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kuradi uskumatu, et mingid mehed suudavad ka nüüd mingi Klavani vurri käima tõmmata. Puhake kätt, onanistid.

              Preagu aga on raske alla neelata, et üle aastavahetuse on järsult nii hull allakäik. Esimene pool hooaega on ligi 80 punkti tempo, nüüd relegatsiooni tempo. Mu silmadele küll ennenägematu. Plan B required ja kähku, nii ei saa enam surumistaktikaga minna bussidele vastu.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Kuradi uskumatu, et mingid mehed suudavad ka nüüd mingi Klavani vurri käima tõmmata. Puhake kätt, onanistid.

                Preagu aga on raske alla neelata, et üle aastavahetuse on järsult nii hull allakäik. Esimene pool hooaega on ligi 80 punkti tempo, nüüd relegatsiooni tempo. Mu silmadele küll ennenägematu. Plan B required ja kähku, nii ei saa enam surumistaktikaga minna bussidele vastu.
                Maitseasi, kas onanistid on need kes eestlasele kaasaelavad või need kes vast korra(kui sedagi) Liverpoolis käinud ja nüüd enneolematuid fane esindavad.

                Kommentaar


                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Puhake kätt, onanistid.Preagu aga on raske alla neelata
                    Ma ei kipu küll rahmakat kohemaid pihku haarama kui raku mängib, aga tundub, et mõnel sellil on küll põsk ja kurk hetkel õige hella..
                    //

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      On tõestatud fakt, et lühikese süütenööriga fännide IQ on madalam kui pikemat sorti muru.
                      Kui aus olla, siis enda süütekas ka kaunis lühike, midagi teha, iseloom selline. Aga eks ma tee näo, et ma ei saanud aru mis sa ütlesid ja võtan seda hoopis komplimendina


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Õnneks seda ei tehta ka.
                      Jah, hetkel kohe päris kindlasti veel mitte. Aga kui nii edasi läheb, siis hooaja lõpus küll.

                      Tänases ManC mängus ütles kommentaator, et Guardiola saab suvel 200£ milli laristamiseks (krt millise maasika ta Jesuse näol juba sai). Sama summat küsis Mour juba kuu aega tagasi (ma küll ei ole kursis, kas talle see ka lubatud on). Aga kuidas Jürka lood on? Käisin küll her google't kiusamas, aga see va tölp ei andnud miskit kätte.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Mängust rääkida, siis ausalt öeldes väga palju uut ei olnud. Mõned aastad tagasi ei suutnud me domineerida, nüüd teeme seda, kuid väga impotentselt. Iga kord, kui vastase käes pall on ning juhuslikult kaotatakse see meie kaitsekolmandikul, on üliüliohtlik. Kloppil ikka mõtteainet jagub, kas tasub filosoofiat muuta, sest viimased 10 vastast on kõik sarnaselt mänginud meie vastu ning ära karistanud. Üheks võimaluseks on tõesti ala anda pall vastastele ning pakkuda possesioni, et meestele rünnakul rohkem ruumi tekiks. Iseasi, kas sellise kaitseliiniga see kõige targem mõte on, kui iga teine liigutus on brainfart. Kui on soov sama visiooniga jätkata, siis soovitaks Cani asemel tõesti korralikku mängijat Lallana, Hendersoni kõrvale. Wijnaldum minu silmis pole päris see. Henderson suudab üksi ka seda musta tööd teha.

                        Edit: Saverile nii palju, et kui soovid Kloppi 200milliga vehkimas näha, siis seda sa ei näe kunagi.. mees lähtub täiesti teisest mentaliteedist. Oleks aeg võib-olla City alafoorumisse kolida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Tänases ManC mängus ütles kommentaator, et Guardiola saab suvel 200£ milli laristamiseks (krt millise maasika ta Jesuse näol juba sai). Sama summat küsis Mour juba kuu aega tagasi (ma küll ei ole kursis, kas talle see ka lubatud on). Aga kuidas Jürka lood on? Käisin küll her google't kiusamas, aga see va tölp ei andnud miskit kätte.
                          Mis vahet sel on palju Manchesteri klubid suvel kulutamiseks raha saavad? Tahad ka nüüd, et oleks olla suvel Liverpoolil 200m kulutamiseks? Te ei suuda nendega võistelda sellel rindel ja kas on vajagi. Minu arust suure raha kulutamine ei lahenda Liverpooli probleeme. Tahate ka 30-40m tooma hakata aastast aastasse kaitsesse uusi floppe nagu City seda teinud on? 13/14 kui olite väga lähedal tiitlile polnud meeskonnas ühtegi superstaari peale Suarezi ent mängisite täiesti jumalikku vutti. Nüüd Kloppi all on vaja midagi sarnast teha. Tuua õige profiiliga süsteemi sobituvad mängijad, kes ei maksa hingehinda ja kes on nö. under the radar enamuste teiste tippklubide jaoks. Vaja on teha tarku oste, mitte rahaga lollilt ringi joosta.
                          Ja ausalt ei näe "valmis" superstaare Liverpooli tulemas isegi klubi top4 jõudmise korral. Ikka minnakse enne kas Manchesteri suure raha järgi või asukoha tõttu Londonisse. Tõenäosus, et Manchesteri/Londoni tipud ei napsa superstaari Liverpooli nina alt endale ära on väga väike.

                          Kommentaar


                            Cani veel maha ei kannaks, aga puhkust on talle küll vaja. Vist käis kuskilt läbi, et tal on säärelihasega mingi müstiline probleem, millele pole põhjust leitud. Samas ei saa aru, miks siis Wijnaldumit tema asemel ei kasutata...

                            On meelde jäänud, et hooaja ettevalmistusel oli suur rõhk kiirrünnakutel ning muidugi ka vastaste survestamisel. Mõni kuu hooaja algusest töötas kõik ideaalselt - survestamise tagajärjel tekkisid (pool)kiired rünnakud, mis tihti kena ja loogilise löögiga lõpetati. Eks tuleb järgmine suvi veidi aega teiste külgede lihvimisele kulutada. Ühedimensioonilised meeskonnad suudavad harva lõpuni sama nalja korraldada. Veel hullemaks teeb asjaolu, et see kuradi kaitseliin nõnda hädine on. Liverpoolil vist üks liiga halvimaid kaitseid selles poolest, et vastastel on harva värava löömiseks vaja rohkem kui 1-2 võimalust. See ei ole ammu enam lihtsalt ebaõnn.

                            Suurt kulutamist suvel ei tasu oodata. Ehk tuuakse Mane hinnaklassist vend, aga kahtlen sügavalt, et omanikud hakkaksid rohkem välja laduma. Ning tõenäoliselt pole ka vajadust, need suurema hinnaklassi mängijad väga tihti Liverpooli ei kiirusta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                              Maitseasi, kas onanistid on need kes eestlasele kaasaelavad või need kes vast korra(kui sedagi) Liverpoolis käinud ja nüüd enneolematuid fane esindavad.
                              Siin teemas on asi 'eestlasele kaasaelamisest' juba ammu päris kaugele läinud - mingid tegelased on hõbepaberirulli tihedalt ümber kolba kerind ja ajavad mingit oma agendat siin nagu oleks Liverpooli fännid ja kogu maailma meedia Klavani vastu ja suruvad mingit kuradi kes-on-süüdi teemat. Ja mida sa oma väite teise poolega maha tahtsid panna, jääb sootuks selgusetuks.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                http://www.90min.com/posts/4524438-l..._source=fotmob

                                Ma lihtsalt panen selle põneva asjakese siia ...
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X