320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle ka meeldis Suarez

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust
      Eilse Sky Sport asjapulkade arutelu kokkuvõte:

      1) Chelsea
      2) Tot
      3) Arse
      4) ManC
      5) Manu
      6) Liverpool
      Kihlveokontorite järgi on liverpool selles betis favoriit.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        “What I know is that Sturridge could be on his way,” Quinn told talkSPORT.

        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Former Liverpool and France striker Djibril Cisse has retired from football at the age of 35.
          Ilus mees oli ja mängis 'poolis ilusal ajal.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Natuke OT aga K.P. Boateng on Kickerile intervjuu andnud, kus ta Kloppist räägib järgmist:

            Algselt postitas Kicker.de
            Sportlich ging es aufwärts, er wechselte auf Leihbasis zu Borussia Dortmund - und traf Jürgen Klopp. "Er ist der beste Trainer der ganzen Welt", schwärmt Boateng. "Er weiß, wann er dich pushen und wann trösten muss, wann du einen Drink brauchst und wann ein Wasser. Er hat alles." Selbst die Ersatzspieler, die nur "fünf Minuten in sechs Monaten" zum Einsatz kamen, hätten sich wichtig gefühlt.
            kiirtõlge: Karjäär hakkas ülesmäge minema jälle kui ta Dortmundi laenati ja seal Jürgen Kloppi kohtas. "Ta on maailma parim treener", kiidab Boateng. "Ta teab, kas sind peab tagant utsitama või hoopis lohutama, millal sa ühte drinki vajad ja millal sa hoopis vett jooma peaksid. temas on kõik olemas". "Isegi vahetusmängijad, kes ainult viieks minutiks platsile said poole aasta jooksul, tundsid ennast olulisena".

            Lihtsalt väike pilguheit Kloppo iseloomule ja mida mängijad temas hindavad.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Natuke OT aga K.P. Boateng on Kickerile intervjuu andnud, kus ta Kloppist räägib järgmist:
              Täispikk intervjuu kus mees räägib rassismist, Jürkast jne - LINK
              (Ehk on see vihje Aubameyangi tulemisele?)

              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                (Ehk on see vihje Aubameyangi tulemisele?)
                Ma imetlen su optimismi, kiiduväärt!

                Kommentaar


                  Kas Aubameyangi tulek suurendaks äärelt tsenderduste väravaks löömise protsenti, ma ei mõtle second chance? Ei ole süvenenult vaadanud, aga mulle tundub, et üks osa probleemist on väravate löömine olukorras, kus vastased keskele bussi pargivad.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kuni meil on kaitse nii pask, nagu ta pärast Rafat (juba teist korda täna mainin teda) on olnud, siis tuleks muidugi ründajaid juurde tuua, sest sellest ei piisa, et liigas kõige rohkem väravaid lööme. Kahju, et reeglid ei luba ilma väravavahita mängida, Minjoka asemel võiks ju veel ühe ründaja juurde panna.
                    Mõttetu vaidlus loomulikult, aga mina ei saa selliste mängude nagu too Hulli oma kontekstis sellest väravavahi ja kaitse sõimamisest aru. Probleem on ikkagi rünnaku totaalne impotentsus, see et vastane kiiretest ära suskab, on ka peamiselt ründemängu probleem - pall antakse ära olukorras, kus seda ei tohi ära anda. Ainult kaitsele ei saa nii suurt vastutust panna kui vaid kahe-kolme mehe peamine töö on oma väravat kaitsta.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar




                      Liverpool FC have today appointed a new marketing director to develop and grow the club globally.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Klavan on varasemalt rääkinud, et Arsenal meeldib....

                        Kommentaar


                          Pooli kaitse viimased 3-4 aastat logisenud, Jürgen teadis seda. Mida ta ette võttis? Tõi Klavani ROFL

                          Kommentaar


                            Džiisas...olin tsivilisatsioonist eemal pea kuu aega ja terve selle perioodiga on meie hooaeg pekki keeratud. Hämming. Kõik tulemused puha võsas - ka karikad.
                            Plaat "TOP4place" on taaskord ainuke, mis plaadimängijas kuidagi mängima peab.
                            Oh well ...

                            Kommentaar


                              Sinu süü!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ka Skrtel ja Sakho tõmbasid lesta ja ma ei näe kuskilt otsast et Klavan parem oleks. Matip on ka paras pask, jalad sama puntras kui Rakul. Paar kiiremat kehapetet ja see tüüp kukub nagu kraana aka boateng. Vähemalt saadi tasuta see tükk sitta. Kui Hr.Klopp tahab kõrge kaitseliiniga mängida siis ostku vastavad mehed kurat võtaks.

                                Loodan, et geelipea Emre ei alusta enam, jube on lausa vaadata. Ma ei tea kas Allegri on igavusest jooma hakanud seal Serie A-s või mida kuradit ta selles Canis näeb mind isegi ei huvita, ostku lihtsalt see tont ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X