320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IKanter Vaata postitust
    Ka Skrtel ja Sakho tõmbasid lesta ja ma ei näe kuskilt otsast et Klavan parem oleks. Matip on ka paras pask, jalad sama puntras kui Rakul. Paar kiiremat kehapetet ja see tüüp kukub nagu kraana aka boateng. Vähemalt saadi tasuta see tükk sitta. Kui Hr.Klopp tahab kõrge kaitseliiniga mängida siis ostku vastavad mehed kurat võtaks.

    Loodan, et geelipea Emre ei alusta enam, jube on lausa vaadata. Ma ei tea kas Allegri on igavusest jooma hakanud seal Serie A-s või mida kuradit ta selles Canis näeb mind isegi ei huvita, ostku lihtsalt see tont ära.
    Suht nüri peab olema, et Boantengi halvustada või mitte mõista, et ainult keskkaitsjatel ei lasu süüd.

    Kommentaar


      Väga pehmed mehed siin koos ma vaatan, fännate ikka õiget klubi? Arsenal võtab teid avasüli vastu

      Kommentaar


        Algselt postitas IKanter Vaata postitust
        Väga pehmed mehed siin koos ma vaatan, fännate ikka õiget klubi? Arsenal võtab teid avasüli vastu
        Valus plähmerdis oled ikka, klapid nii ees ning raiud ainult enda "tõde"... ei mingit arutelu, ei mingit rõhku analüüsile... vaid julm ja toores andmine nagu koeradel jooksuajal poe taga... keeled ripakil, silmad vilamas, saaks ainult pörutada... noh seda tõde sinu puhul siis.
        Kui sulle Boateng (mille pagana pärast sa üldse nii rumalalt teda mainisid) ei meeldi, kes paljude arvates kuulub omal positsioonil maailma paremate hulka (muidugi nad pole sinult uusimaid analüüse saanud), siis nimeta vahelduseks mõni mängumees, kes võiks sinu arvates olla see müstiline PL tase ja sobida praeguse stiiliga.
        Viriseda oskavad kõik aga paku mõni asisem lahendus ka vahelduseks... mingi konkreetne nägemus, koos põhjendustega...
        Muidugi ma võin ka viieka visata loodavasse fondi(MTÜ IKanter & Õhetavad Niuded), et saaks so kastreeritud, ehk võtab tuure maha.... ma loodan... naiivselt.

        Ära pikka viha pea... (kuna tooni on pea võimatu postituse puhul kuulda, siis kõike eelnevat ei mõelnud ma mõnitavalt vaid sõbralikult ilkudes)

        Kommentaar


          Mis siin viimasel ajal toimub
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Paanikaosakonnas on lahtiste uste päevad.

            Aga tegelt on natuke(loe: hirmus) naljakas et suur osa pasast kallatakse kaitsjate kaela. Mina valaks suurema sita just ründeosakonna liikmete peale. 2017 on igasugune ründetegevus olnud naljanumber. Origi, Sturridge, Coutinho, Firmino... jne jne. Hunnik paska. Kaitse on nadi, aga ründeosakond on kohutav.

            Ja Kloppi suurim flop on vist see, et keskväli on õhemast õhem. Pm pingilt kedagi võtta pole. Nii ei sõideta rallit.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Valus plähmerdis oled ikka, klapid nii ees ning raiud ainult enda "tõde"... ei mingit arutelu, ei mingit rõhku analüüsile... vaid julm ja toores andmine nagu koeradel jooksuajal poe taga... keeled ripakil, silmad vilamas, saaks ainult pörutada... noh seda tõde sinu puhul siis.
              Kui sulle Boateng (mille pagana pärast sa üldse nii rumalalt teda mainisid) ei meeldi, kes paljude arvates kuulub omal positsioonil maailma paremate hulka (muidugi nad pole sinult uusimaid analüüse saanud), siis nimeta vahelduseks mõni mängumees, kes võiks sinu arvates olla see müstiline PL tase ja sobida praeguse stiiliga.
              Viriseda oskavad kõik aga paku mõni asisem lahendus ka vahelduseks... mingi konkreetne nägemus, koos põhjendustega...
              Muidugi ma võin ka viieka visata loodavasse fondi(MTÜ IKanter & Õhetavad Niuded), et saaks so kastreeritud, ehk võtab tuure maha.... ma loodan... naiivselt.

              Ära pikka viha pea... (kuna tooni on pea võimatu postituse puhul kuulda, siis kõike eelnevat ei mõelnud ma mõnitavalt vaid sõbralikult ilkudes)
              Kes Pintsu tähelepanu tahab, kirjutagu Saksa või Bundesliga mängijast negatiivselt.
              Aga ega IKanteri näol pole tegemist juhuslikult Gerdiga isiklikult? :O

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Kes Pintsu tähelepanu tahab, kirjutagu Saksa või Bundesliga mängijast negatiivselt.
                Aga ega IKanteri näol pole tegemist juhuslikult Gerdiga isiklikult? :O
                Käed vajuvad rüppe, suunan pilgu maha ning raske südamega puistan hingelt... "Jah nii vist ongi, sul on õigus"
                Sel korral polnud see siiski ainukene sütik, mis ajendas töntside näppudega klahve toksima. Eutusin nagu pisikene plika enne esimest kohtingut selle pideva hala ja ühes äärmusest teise jauramise pärast.

                Ja võib ikka kirjutada ka negatiivselt kui on argumenteeritud ja pöhjendatud...

                Kommentaar


                  Algselt postitas IKanter Vaata postitust
                  Väga pehmed mehed siin koos ma vaatan, fännate ikka õiget klubi? Arsenal võtab teid avasüli vastu
                  Mine kuhugi kettaheite foorumisse. Pooli keskkaitse on üldiselt (Liverpooli kohta) normaalse hooaja teinud. Inglismaal suht tavaline, et keskkaitses kõva rotatsioon viimastel aegadel käib. Kindlate, pikaajaliste paaride kujunemine on pigem erand. Vigastused and shit. Kui nii kõva pink oleks nagu Chelseal (mitte ainult keskkaitses), siis tõesti oleks elu palju ilusam. Pole raisk.

                  Kommentaar


                    klge, see on muidugi natuke liiga robustne võrrand, aga teil ju ründeliin lõi esimese 23 mänguga 58 väravat ehk keskmiselt 2,5 mängu kohta. viimase kümnega on löönud kaheksa.

                    kaitse imes 23 esimese mänguga sisse 22 ja viimase 10 mänguga 13 kolli. ei tohiks olla väga raske märgata, kummas liinis käärid suuremad on.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Samas see ka nagu ei tundu õige, et iga mäng peab 2-3, mõnel juhul veel rohkemgi, väravat lööma võidu nimel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        See on tase, IKanter suutis ühe postitusega halvustada kolme meest, kelle nimega särgid ma olen soetanud. See on nagu ArsenalTV juba.
                        Kui sa nad kuhjaks suudad organiseerida siis saad ühe tikuga hakkama. Kuna, aga tegu on meie kaitsjatega siis ilmselt imevad nad ikkagi 3 tikku sult sisse

                        Ja Wingback peab nüüd kaotatud aja tagasi tegema! No more slack!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Džiisas...olin tsivilisatsioonist eemal pea kuu aega ja terve selle perioodiga on meie hooaeg pekki keeratud. Hämming. Kõik tulemused puha võsas - ka karikad.
                          Plaat "TOP4place" on taaskord ainuke, mis plaadimängijas kuidagi mängima peab.
                          Oh well ...
                          Lisaks on Pooli teema muutunud hullemaks läbu-urkaks, kui Reali teema, aga noh peab lootma paremaid aegu ja seda, et ehk rahunevad netisõdalased ka siis maha...

                          Kommentaar


                            Viimastes mängudes on see viimane puude või õnn vms alt vedanud. Ei saa öelda, et võimalusi pole olnud. Kui kõik klapib lüüakse Tottenhamile 5. Õrritan natuke!
                            Ma usun, et see kaitsemängijate valik, vigastused ja kaitse roteerimine on oluliselt mõjutanud meeskondlikku kaitset. Eriti on meelde jäänud kaitsemäng standardolukordades. Kuidas on see võimalik, et 3-4 vastasmängijat tekitavad ülekaalu umbes 8 kaitsemängija vastu. See aasta on mingi 3 väravat selle pealt tulnud. Kuigi Matip on siin hambus olnud, siis mis temal jääb üle, kui ta jääb ründajaga 1 vs 1 nagu see Hulli kontra? Või olukord, kus keskvälja mängijad kaitsmise ära unustasid ja Randall lõpuni ei mänginud olukorda?
                            Äkki on probleem Kloppi liialt ründavas joonises, mis keskvälja haavatavaks muudab ja kaitseliinis pole head ühist hingamist tekkinud?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Probleem ongi liialt ründavas stiilis kuid viimasel ajal on see pigem pehme pall vastase kasti, SEST POOLI ÕHUVÄGI ON JU NII IMPRESSIVE. Meie mehed veel ründavas asetuses ja kui vastased peaks tänu keskvälja sitale(mida juhtub ka viimasel ajal tihti) meie kaitsjateni jõudma siis all hell breaks loose. Vastase mängu võiks juba keskväljal äärde suruda aga ei, laseme keskelt läbi tormata pigem. Lahendus? Tõesti pink on lühike ja kuna Jaanuaris jäi "panic ost" kaitsesse tegemata siis tuleb kuidagi läbi ajada. Ei ole noori vaadanud viimasel ajal ega Moreno mänge aga mulle meeldiks Moreno tagasi vasakule, sest rünne vajab natuke abiväge äärelt. Läheks nõrgemate(bussiparkijate) vastu üldse 4-4-1-1 ehk Lallana-Hendo-Milner-Mane ja ees Coutinho - Firmino, Phil siis natuke madalamal. Siin muidugi tekib küsimus kuidas Milner enam keskel hakkama saaks ja kas Moreno on kaitses arenenud. Võib ka Milneri vasakule jätta ja keskele sokutada Wijnaldumi või geelipea kuid on mulje jäänud, et Milner suudaks keskel vastase rünnakuid nullida küll.
                              Probleemiks võib osutuda ka Lallana äärel olek, tavaliselt ta mulle seal meeldinud ei ole aga 4-4-1-1 võib-olla lood teised. Eks nõrkusi leidub igas asetuses aga tõsiasi on see, et vastumürk 4-3-3 vastu on leitud alumiste poolt ja selles formatsioonis tundub kaitse liiga haavatav, eriti counteritest. Spursi vastu siiski olen 99% kindel, et Klopp läheb homme 4-3-3 ja pakun Pool 2-1 Spurs, väravad Coutinholt ja Lallanalt.

                              Mingeid Klopp out jutte ma kindlasti ajama ei hakka, üleüldises pildis saab rahule jääda aga plaan B-d on kriitiliselt vaja. Tuleb top 4 peale nüüd viimased veretilgad välja võidelda ja loota, et saab CL koha kätte siis saab suvel rahulikult suuremad augud laevas kinni lappida. Ootan põnevusega homset, et saaks Spurs ka 2017 aastal enda esimese kolaka kätte. Go Reds!

                              Kommentaar


                                Ragnar Klavan is set to participate in the session after illness, though must also be checked before a final decision can be taken on his inclusion against Spurs.

                                “It’s not 100 per cent sure if Dejan Lovren can train today, still [with] problems,” said Klopp. “But we still have hope that it is possible, so we’ll see in a few minutes.

                                “Adam Lallana was out for two days with a little problem with the Achilles. We have to see. He’s willing and we want, for sure, to try that he can train today and then he is available for tomorrow, because it was only two days.

                                “Ragnar Klavan has had a real bacterial infection, so [had] six days in bed and [has] lost a little bit of weight.

                                “He was running the day before yesterday, and yesterday felt much better. He’s involved in training today but we have to see what we can do with him.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X