320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole head tunnet selle mängu ees. Meie võõrsil mängimise vorm on paras plönn ning City'l on vist midagi tõestada ka pärast viimast fopaad. Kihlveo kontorid ka meid ei soosi. A noh, saaks kaitse pidama, mine tea.

    Milnerilt küsiti vahepeal nii:
    "You've been playing at left-back this season, do you like playing there?"

    "Honestly, no. I don't. It's what the manager wants and is best for the team. If he thinks that's best I'll do it, to be successful as a team you need 11 players and also 25 in a squad. It's about doing what's best for the team whether you like it or not."

    "I will play where I am asked. I feel like I have better positions. I played in the midfield last year and created quite a lot of goals, but wherever the team needs me I'll play."

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      A noh, saaks kaitse pidama, mine tea.
      Ega ManC kaitse ka suurem asi ole. Mane peaks saama seal purjetada küll.

      EDIT: Fir on M-s kohal.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Raku põhis, VÄGEV!

          Kommentaar


            Eelnevas kahes võõrsilmängus saadi küll kotti, kuid nüüd saadakse vähemalt 1 punkt küll kätte.

            Kommentaar


              Meie suurim ? on W, kelle kodu- ja võõrsilmängude statistika on nagu öö ja päev.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Seda mängu küll kumbki võita ei tahtnud. Väga hea.

                Kommentaar


                  Unitedile sobib

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Drake Vaata postitust
                    Seda mängu küll kumbki võita ei tahtnud. Väga hea.
                    Ma vist vaatasin teist mängu, sest mulle tundus, et mõlemal poolel oli väga palju võimalusi.

                    Kommentaar


                      Meeleolukas andmine. City näitas üles oodatud uljust, eriti esimesel poolajal. Aga pidasime enam-vähem mõistlikult vastu. Viigistada lasksime küll uskumatult lolli mahamagamise tulemusena, aga mis teha. Väravavõimalusi oli mõlemal hulgi ning viik igati õige tulemus.
                      Top 6 konkurentide vastu esineti sel hooajal muljetavaldavalt, need mängud on nüüd peetud. Kõik võimalused nelja hulgas püsimiseks on alles - kallitel konkurentidel omavahelist madistamist veel oi kui palju. Aga meil on 9 banaanikoort libastumiseks ja seda 'pool oskab.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Ma vist vaatasin teist mängu, sest mulle tundus, et mõlemal poolel oli väga palju võimalusi.
                        Kumbki ei suutnud täiesti vabalt tühja lükata.

                        Kommentaar


                          Mäng nimega "õnn ja õnnetus käsikäes". Samas tulemusega saab/tuleb rahul olla.

                          Clyne on viimasel ajal kaunis kõvasti taseme poolest tagasi andnud. Origi (kellest vähemalt mina suht palju lootsin) jookseb ringi nagu peata kana. Kasutegur = 0,2
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Päris korralik andmine oli, lõpus läks jookse-viska mänguks ära. Kahju, et Lallana ära ei suutnud lüüa, kuid pole hullu, sest mees ajas vahepeal ikka päris hullu väljakul. Õnneks nüüd "suured" mängud peetud ning tuleb eeldatavalt nõrgemate vastu punktid koju tuua. Loodetavasti nüüd rahvusmängude ajal kõik terved püsivad, sest pink on meil nii hõre, et masendav vaadata lausa.

                            Kommentaar


                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                                Õnneks nüüd "suured" mängud peetud ning tuleb eeldatavalt nõrgemate vastu punktid koju tuua.
                                Love of my life.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X