320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik teavad, et pool kaotabki punkte nõrkade vastu.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Päris vinge otsast otsa mäng ning lõpuks ka üsna aus tulemus.

      Huvitav, et City vastu võõrsil mängud tunduvad kõik ühte auku. Nagu vaataks sama mängu kogu aeg - sama lahtised, mõlemad mängivad sama naiivset jalgpalli, ropult häid võimalusi, Raheem ei saa hakkama, Agüero lööb värava ja nii edasi.

      Lõpuks kaotati ka see "edu" punase Manchesteri meeskonna ees. Samas on 'poolil need punktid taskus ning nende jaoks vaid potentsiaalsed punktid...

      Kommentaar


        Üks naljakas intsident juhtus ka mängus. Nimelt Firmino arvas, et Lallana juba lõi oma võimaluse väravasse ja Firmino ise hakkas juba väravat tähistama.



        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Üks naljakas intsident juhtus ka mängus. Nimelt Firmino arvas, et Lallana juba lõi oma võimaluse väravasse ja Firmino ise hakkas juba väravat tähistama.



          https://twitter.com/Beardamendi/stat...rc=twsrc%5Etfw
          näeb algusest peale rohkem ahastusest tingitud vehkimisena välja, mitte tähistamisena.

          Kommentaar


            Algselt postitas Navas Vaata postitust
            Üks naljakas intsident juhtus ka mängus. Nimelt Firmino arvas, et Lallana juba lõi oma võimaluse väravasse ja Firmino ise hakkas juba väravat tähistama.



            https://twitter.com/Beardamendi/stat...rc=twsrc%5Etfw
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Heh, tegelt ta juba ikkagi tähistas ja vaatas ikkagi üle kas lõigi mööda, sisetunde järgi ta juba hakkas tähistama. Näed ju kuidas käed õhku tõusevad ja pärast kontrollis üle ja vaata siis näoilmet.

              Kommentaar


                Olen selles paadis, kes ütleb, et kumbki meeskond ei tahtnud võita. Kuidas muidu seletada seda, et terve ports nii häid võimalusi jäi mõlemal poolel väravaks realiseerimata? Aga pole hullu ma olen ka selle viigiga rahul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Navas Vaata postitust
                  Heh, tegelt ta juba ikkagi tähistas .../


                  Alates 2:30

                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    See oli päris mõnus luhtunud võimaluste mäng - mõlemapoolselt. Eks see selgitab miks kumbki meeskond kõrgeimate asjade nimel tänavu ei võitle. Lallana muna on ikka vist hooaja muna (eesliinides). Valus, aga noh üldiselt viik on täiesti decent tulemus, mängupilti arvestades - võinuks nii ühele kui teisele poole minna.

                    Kes mulle aga viimasel ajal närvidele käib on Origi - kas tõesti mees on aeglane või ta pidevalt hoiab end tagasi, kui ei ole 100% kindel, et pallini esimesena jõuab, siis liigub selleni poolpiduselt. Mängu lõpufaasis oli selgelt näha olukordi, kus võinuks vabalt äärel täiskäik sisse võtta, talle etteantud sööt ära võita ja nurgalipu poole purjetada, aga eih...kergelt vastasele palll ära. Klopp loodetavasti adresseerib sellist loivust - eriti kui oled veel vahetusest tulnud mees. Peaks nagu patareid täis olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Kes mulle aga viimasel ajal närvidele käib on Origi - kas tõesti mees on aeglane või ta pidevalt hoiab end tagasi, kui ei ole 100% kindel, et pallini esimesena jõuab, siis liigub selleni poolpiduselt. Mängu lõpufaasis oli selgelt näha olukordi, kus võinuks vabalt äärel täiskäik sisse võtta, talle etteantud sööt ära võita ja nurgalipu poole purjetada, aga eih...kergelt vastasele palll ära. Klopp loodetavasti adresseerib sellist loivust - eriti kui oled veel vahetusest tulnud mees. Peaks nagu patareid täis olema.
                      Origi ei anna kesktormaja mõõtu välja. See arvamus süveneb. Meil oleks vaja ikka meest, kes suudaks 20+ või vähemalt 15+ hooajas lüüa - ma küll kahtlen, kas temast sellise kaliibriga venda kasvab. Samas kes teab, aastaid ju arenguks veel ees. Aga kas see areng 'poolis toimub, kahtlen väga. Tundub üks esimesi potentsiaalseid lahkujaid suvel.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Asi on selles, et kui eelmisel hooajal sai platsile, siis oli terav. Nüüd ta seda enam ei ole.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Liverpool manager Jurgen Klopp has said that .......... is the best technical player he has ever worked with.

                          Enne kui lingile vajutate, arvake, kellest käib jutt.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Jopakolla milleks selliseid arvamismänge?
                            Hommikul jäi endalgi silma, et Lallanast nii räägiti.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Asi on selles, et kui eelmisel hooajal sai platsile, siis oli terav. Nüüd ta seda enam ei ole.
                              Terav või mitte, ründajal on vaja väravaid lüüa. 4-5 liigas hooaja peale on liiga vähe.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Tegelt? Ründaja eesmärk on väravaid lüüa?

                                Asi on selles, et kui ta eelmisel hooajal sai platsile, siis oli terav. Nüüd ta seda enam ei ole.

                                Dešifreerin - kui ennem oli potentsiaali ja näitas, et suudab regulaarselt mänguaega saades ka väravaid lüüa ning muidu ohtlik olla, siis praegu ta seda pole. Jah, väravate löömine on tähtis, kuid see on millegi tulemus. Tulemuse saavutamiseks on vaja oskuseid, mis tal Olid olemas. Ehk siis sitta need väravad - kuhu kurat saavad nõnda kiirelt oskused kaduda? Lisan igaks petteks, et ka tahe on oskus.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X