320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eston maravilha teebki ainult ülivajalikke poste!
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
      ennustan et mängu seis jääb 2-1 Liverpooli kasuks
      väravad Gerrard ja Riise -KaKa
      Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
      a no jah tagurpidi mõtlesin 2-1
      Et kõik - Gerrard, Riise ja Kaka - löövad omavärava?

      (ma ei tea ise ka miks ma nokin selgelt mite kõige targema postitajaga)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar




        Olevat fake, kuna rattad on sel bussil ikkagi olemas...

        Oijaah, ma liidsifännistun. Kewell-kes?? Jälle! Kaks korda ühes postituses, ei ole võimalik!

        Kommentaar


          ei ole fake. bussil on rattad all, sest kõik kohalikud olid varastatud lennupiletitega ateenasse sõitnud. mängupileteid varastama

          Kommentaar


            If a precedent is set on third-party ownership by the Carlos Tevez tribunal, can Liverpool appeal against Milan's inclusion of Kaka last night?

            After all he is, by his own admission, owned by Jesus.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Intro Of The Day
              'Athens. The city where civilisation began about 3,000 years ago, and where it ended with the arrival of 40,000 Scousers' - The Times.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Ei taha tegelikult siin ärbelda, aga ühe pildi pean siiski postitama. Eks kõik saavad aru, kes siin üle pingutas:
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Hahahahahaahahahahha paras punastele.....4/3 olid inglise klubid ja võitja ikka see üks itaalia klubikene
                  Forza Milan seekord siis
                  Kahju et see Liverpooli treener see paksuke oma käeviibutusi niipalju ei teinud....need suht koomilised
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Kahju et see Liverpooli treener see paksuke oma käeviibutusi niipalju ei teinud....need suht koomilised
                    Benitez on alles poisike sel alal. jalgi parem Real Betisi treenerit Luis Fernandezi reageeringuid
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Benitez hakkab siis mängijateturul mürama!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Hahahahahaahahahahha paras punastele.....4/3 olid inglise klubid ja võitja ikka see üks itaalia klubikene
                        Forza Milan seekord siis
                        Kahju et see Liverpooli treener see paksuke oma käeviibutusi niipalju ei teinud....need suht koomilised
                        Fortsa smortsa ,kao ära londo!Kui ma oleks Laatsio fänn(ja kohustuslik lause ka ikka `fortsa lazio`)ma oleks täitsa oma ette!!!
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Rafa on vihane. Eks ta püüab klubi juhtkonnale ja omanikele survet avaldada, et need kiiresti tegutseks. Augusti lõpus pole vist tõesti enam suurt kedagi turult võtta.
                          Guardian pakub ka lahkujaid. Nimekiri paistab olevat suht lambist koostatud. Danny Guthrie on nii noor, et temast sandikopikate eest loobumine poleks kindlasti õige, ka tolle Padelli puhul kahtlen väga. Kui Carson ka läheb, peaks ju siis jälle hakkama Reinale uut varu otsima. Pennant, Crouch, Riise ja Arbeloa paistavad lahkujatena ka rohkem ajakirjaniku mõttevälgatustena. Kõiki neid kindlasti ei müüda.
                          Edit: Padelli osas võin eksida. Mulle polnud tema Liverpoolis olemise asjaolud selged. Võib olla lahkub tõesti.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Liverpool on hankinud oma ridadesse kaks Ungari noormeest: Krisztian Nemeth ja Andras Simon. Poisid on 17-18 aastased, Nemeth mängib keskväljal ja ründes, Simon puhas ründaja.
                            Samal ajal teatab BBC, et Crouch ei ole sel suvel müügil. Rafa olla pikale mehele teada andnud, et ta jätkab meeskonnas. Ilmselt on see halb uudis Bellamyle, kes nüüd uute hangete korral ilmselt oma kohast ilma jääb.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Nonoh, keda need kollased lehed meile siis juba pakuvad? No vaatame.
                              Florent Malouda - ai, see oleks kenake ost vist. Öeldakse, et Prantsuse liigast naljalt paremat mängijat ei leia.
                              Matthew Taylor - no eks tema imeväravaid olen ma näinud küll. Tegi vist tubli hooaja, aga suudab ta meil midagi tugevdada?
                              Benni McCarthy - vaat see mulle meeldiks! Ega Premieri suurest neljast väljapoolt paremat väravakütti ei leia.
                              Samuel Eto'o - ei saa aru miks Barca temast loobuma peaks. Arvata võib, et jänkidel pole nii palju raha ühe mehe peale kulutada.
                              David Villa - vaata eelmine

                              Nojah, laske aga ruumoritel tulla. Tore aeg see ruumorite aeg.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                aga f torres? benitez tahab teda, ma siiski usun et usa raha bossid köhiks eto eest summa välja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X