320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Luis Garcia, Luis Enrique, Luis Suarez, Luis Alberto...

    Kommentaar


      Ai normal mai bäd.

      Kommentaar


        Puht huvi pärast heitsin korra statistikale pilgu. 32 Premieri mängu peetud ja 'poolil pole ühtegi meest, kes oleks kõigis mängudes alustanud. Clyne juhib 31 mänguga, edasi Milner 30, Firmino 29 ja Wijnaldum 27. Ei tundu liiga stabiilse satsina, aga teisest küljest pole mängijate valik ka eriti suur olnud: 13 meest on alustanud 15 mängus ja enamas, viimasena neist Klavan. Sturr on alustanud ainult 5 ja Moreno 2 mängu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Puht huvi pärast heitsin korra statistikale pilgu. 32 Premieri mängu peetud ja 'poolil pole ühtegi meest, kes oleks kõigis mängudes alustanud. Clyne juhib 31 mänguga, edasi Milner 30, Firmino 29 ja Wijnaldum 27. Ei tundu liiga stabiilse satsina, aga teisest küljest pole mängijate valik ka eriti suur olnud: 13 meest on alustanud 15 mängus ja enamas, viimasena neist Klavan. Sturr on alustanud ainult 5 ja Moreno 2 mängu.
          Midagi eriskummalist mainiti Stokega mängus, et see oli ma-ei-tea mitmes unikaalne koosseis meil sel hooajal. A la et kaks korda olla liigas täpselt sama koosseis alustanud, muidu koguaeg midagi muutunud (võin eksida).
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Harry Wilson on löönud 27 väravat U23 eest sel hooajal, viimased kaks selle nädala 2:2 viigimängus Pühakutega. Ometi pole teda, erinevalt Woodburnist, põhis proovitud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Gerrard pandi juba U-18 lootsiks. Tore-tore, noortel ka ma arvan annab kõvasti lisavunki juurde.

              Õudne fakt seoses pühapäevaga, nokklooma vastu pole me veel liigas võõrsil võitu saanud ja nõrgendatud koosseisuga oleks meil jälle kõvasti õnne vaja, et midagi saada. Väga tahaks Studge'i oma maagiat tegemas näha jälle!
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Harry Wilson on löönud 27 väravat U23 eest sel hooajal, viimased kaks selle nädala 2:2 viigimängus Pühakutega. Ometi pole teda, erinevalt Woodburnist, põhis proovitud.
                Ilmselt mõtled sa siin liigat, sest FA kopsikus vs Plymouth tuli ta vahetusest sisse.

                Kommentaar


                  Tänase pressika järel on selge, et Hendo pühapäeval ei mängi, Lallana ka järgmisel nädalal mitte. Nii et sama seltskond kui Stõugis, tõenäoliselt nüüd küll brassid alustavad. Ja veel:
                  “I was really proud of Borussia Dortmund. When they played the game they tried to give the best. I saw the faces of my former players and I saw the shock in their eyes and that was really, really hard.”
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Liverpool are set to add to their Academy ranks by signing a 15-year-old goalkeeper from Slavia Prague.

                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Vot eile oli Benteke päris hea, kuid tema söötude täpsus võiks, peaks 20-nd pügalat kõrgem olema, et saaks hakata temast regulaarsemalt kirjutama.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        WBA ja võõrsil, kõik märgid olemas, et siit head nahka ei tule. Peab kohe esimesel poolajal ühe ära lööma, siis on ehk variant.

                        Kommentaar


                          Liverpoolil teine võimalus üle pika aja top4 tulla - viimased mängud on kõik kergemad kui keskmine premi mäng ja kõik emovad enne iga mängu algust. bravo
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Liverpoolil teine võimalus üle pika aja top4 tulla - viimased mängud on kõik kergemad kui keskmine premi mäng ja kõik emovad enne iga mängu algust. bravo
                            Dude, West Brom away on ikka üks liiga vastikumaid mänge..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Dude, West Brom away on ikka üks liiga vastikumaid mänge..
                              No, minu meelest on top6 vastu võõrsil mäng ja isegi kodumäng natukene raskem. Ja tegelikult ei mõelnud ma ainult seda mängu vaid kõiki tulevasi ja paari eelnevat. Ei möödu mängugi kui siin ei emotsetaks kuigi tegelikult on seis super hea, konkurendid kaotavad kindlasti puntke ja endal on ees ainult bottom half + wba.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Vaata nüüd (seda võib isegi teha silmad kinni) kellele 'pool on punkte kaotanud ja siis peaks mõistma pessimismi.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X