320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    "I'll give you that fucking contract Jawohl!"
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Hooaja värav?

      Võistleb Carrolli omaga.

      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        see värav oli ikka eriti peen ja elegantne, alustades juba eelmängust

        Kommentaar


          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
            Hooaja värav?

            Miki ja Arsenali prantsuse habemiku skorpion kickid ka ju.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Miki ja Arsenali prantsuse habemiku skorpion kickid ka ju.
              Suluseisust ei loe

              Kommentaar


                Jõhker tehniline sooritus ikka ja söödu pani Lucas mitte Steven Gerrard.

                Kommentaar


                  Värav oli imeline, suur osa ülejäänud mängust mitte. Prödlil oli lõpus sentimeetri küsimus kõik ära rikkuda. Aga jah, vahelduseks suudeti see null taga hoida. Can oli väga asjalik, samuti Lallana üllatavalt hea, arvestades, et ta vaevalt oli valmis nii pikalt mängima. Hea meel, et spekulandid Sturriga mööda panid - tõeline rõõm oli teda platsil näha ja peaaegu meisterdas teise ära ka.
                  Eks edasi on ka täpselt teada, mis vaja. Loodetavasti suudetakse ennast kokku võtta ning ei minda liiga vara suvepuhkusele. Viimast mängu tasub alati kõige rohkem karta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Can on üldse viimased mängud üllatavalt hea olnud... sähh teile, kes te teda sõimasite ning kuskile madalamasse liigasse saatsite

                    Kommentaar


                      Canile 100 neitsit ohverdada.

                      Muidu sarnane mäng nagu kõik viimased tabelikeskmikega - pingenuss ja üheväravavahe. Õpime ka nii tegema.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Suluseisust ei loe
                        Väga hea tähelepanek, samamoodi ei ole Liverpool kunagi CLi võitnud, sest pettusega ei loe.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Kuidas seda nüüd siis kenasti öelda, see kuidas Coutinhole sisse sõideti, well vähema eest on pesema saadetud. Tald ees põlve piirkonda.... hea, et niigi läks. Kui Manchesteri meeskondasid aitasid kohtunikud mingite imelike penaltitega, siis meid kaitsesid Watfordi eest vilistades neile suluseise või nurgalööke mitte andes. Samas ma ei teadnudki, et Watford on tegelikult maadlusklubi. Ja kohtunikule paistis see higiste meeste omavaheli hõõrdumine meeldivat ka.

                          Mäng oli õnneks igav ja nii sain 1 silmaga snookri finaali otsustavaid freime vaadata. See oli sama ühekülgne ja igav. Aga tegelikult ega ma selle 3p pärast pettunud ei ole. Vajalikud punktid ja Lallanat oli hea näha. Vahelduseks on 3 koht taas meie endi kätes. Ole, aga mees ja võta ära. Hiljemalt 3 nädala pärast on kõik selge.

                          Kommentaar


                            Tald ees? Ma nagu mäletan, et Coutinho sai lähivõitluses põlvega litaka vastu reit. Raske kohtunikule selle mittenägemist süüks panna.

                            e: küll aga tahaks kohtuniku selgitust Deeney käitumise kohta mängu viimasel minutil vms.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kaboom, see pauk tuli almost nagu luuavarrest, Can'i puhul ei oskaks oodata küll, et selliseid asju suudab. Jooksu pealt ka veel. Hämming, ajas diivanilt püsti. A kes ei proovi, sellel ei õnnestu ka, simple math. Asi tuli Lucase söödust, mislaadseid olukordi olla kõvasti treenitud, väitis Klopp.
                              No hästi, aga kuradima raske oli neid murda sellegipoolest. Kuidagi me enam hooaja esimese poole satsi võimekust tagasi ei saagi paistab ja tuleb selle põhimeeste puudumisega ära vedada need mängud. Miks on Matip suht sitt, ei tea, aga tõepoolest ei ole nad koos Lovreniga sugugi klass etemad kui Klavan!
                              No peab ära tulema see top 4 koht - ainult enda ära käkkida.

                              Kommentaar


                                Täitsa ununes. Neid südant soojendavaid vaatepilte oli eile veel:



                                Need kaks punast rünnakul on siis Lovren ja Matip.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X