320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Täitsa ununes. Neid südant soojendavaid vaatepilte oli eile veel:



    Need kaks punast rünnakul on siis Lovren ja Matip.
    Idud on v?

    Kommentaar


      Stand-up komöödia
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Centenary Stand to be renamed The Kenny Dalglish Stand
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Jah, Kuningas on loomulikult seda au väärt, aga mina igati tegusa mehe puhul ootaksin sellega. Miks mitte näiteks äsjalahkunud Ronnie Morani austada...
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Selline küsimus Live fännidele siis:

            Olenemata kohast Premmis ja Liverpooli tuleviku väljavaadetest, siis kuidas suhtuvad fännid ning ülejäänud Liverpooli kogukond Klavanisse - kas temaga pigem arvestatakse järgmisel hooajal? Pean silmas just foorumi-twitteri jutte/arutelusid.
            YNWA

            Kommentaar


              Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
              Olenemata kohast Premmis ja Liverpooli tuleviku väljavaadetest, siis kuidas suhtuvad fännid ning ülejäänud Liverpooli kogukond Klavanisse - kas temaga pigem arvestatakse järgmisel hooajal?
              Pole nagu miskit jutte silma jäänud. Isiklikult arvan, et tal on minek.

              Kas keegi on täna Coutinhost midagi näinud/lugenud? Lubati täna trenni, aga ei leia sellele kinnitust.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                Selline küsimus Live fännidele siis:

                Olenemata kohast Premmis ja Liverpooli tuleviku väljavaadetest, siis kuidas suhtuvad fännid ning ülejäänud Liverpooli kogukond Klavanisse - kas temaga pigem arvestatakse järgmisel hooajal? Pean silmas just foorumi-twitteri jutte/arutelusid.
                Ma arvan küll. Järgmisel hooajal on vähemalt Euroopa Liiga kavas ja mänge tuleb kõvasti rohkem. Kui ka ostetakse veel üks keskkaitsja lisaks, jääb ka Klavanile mänguaega. Tundub, et Joe Gomez ei ole Kloppi plaanides.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Jah, Kuningas on loomulikult seda au väärt, aga mina igati tegusa mehe puhul ootaksin sellega. Miks mitte näiteks äsjalahkunud Ronnie Morani austada...
                  Ootaksid mida siis, et ta ära sureks enne? Mu meelest kena, et näiteks praegu tehti. Ja näiteks Ronnie Moran stand oleks kuidagi... vääriline küll, aga ei tahaks sobida näiteks Kenny ees. Otseselt pole keegi nii palju ikkagi nii mitmetahuliselt klubile andnud - mängijana, treenerina, toetajana, saadikuna ja muidugi heategevuslikult nii klubiga seotult kui klubiväliselt Liverpoolis.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                    Selline küsimus Live fännidele siis:

                    Olenemata kohast Premmis ja Liverpooli tuleviku väljavaadetest, siis kuidas suhtuvad fännid ning ülejäänud Liverpooli kogukond Klavanisse - kas temaga pigem arvestatakse järgmisel hooajal? Pean silmas just foorumi-twitteri jutte/arutelusid.
                    Jah. Ma ei imestaks kui ka järgmine aasta +1 leping juurde tehtaks. Kõik see muidugi ei välista seda, et me uut keskkaitsjat kuskilt juurde ei piiluks. Raku roll (super) sub'ina tundub tõenäoline sellegi poolest.

                    Kommentaar


                      Ma arvan ka, et klubis on ta kindlasti lepingu lõpuni, aga ilmselt selles samas 3 /4 keskkaitsja rollis kahjuks.

                      Kommentaar


                        Phil on trennis, aga kahtlane selle valuga veel. Ehk tõenäoliselt pingikeiss. Lallanat loodaks nüüd põhisse.
                        Mane ja Ingsi kohta rääkis füürer, et paranevad ja teevad esimesi edusamme õues, ehk eks ilusti mingiteks sõprusmängudeks saavad kargud alla.
                        Hendoga aga ikka muutusteta. Ei osata midagi öelda, ei tea millal tagasi saab tulla, kellelgi pole aimugi. Paneb väga muret tundma - mingi jama, mis tal tagasi tuleb ja korralikult rivist välja võtab - alarmisignaal, et suvel on vaja alustaja keskväljale tuua (mitte mingeid Grujiceid juurde).

                        A mis seal vahet, Soton teab kuidas meile tala nkn panna.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Ings...oih, see nimi, vahepeal sai tema eksistents täiesti ära unustatud. Päris kurb stoory ikka.
                          Studge sisse, davai, las üritab (v tekitab vähemalt natukene endale müügihinda suveks).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Studge sisse, davai, las üritab (v tekitab vähemalt natukene endale müügihinda suveks).
                            Pakuks tänaseks esikolmikuks siiski Fir, Lallana ja Coutinho.
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              Pakuks tänaseks esikolmikuks siiski Fir, Lallana ja Coutinho.
                              Origi hoopis

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Origi hoopis.
                                Rõuku läks jah. Aga sobib ka see.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X