320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nukker seis selle Liverpooliga praegu. Wigan oma tohutu kaitserügamisega ehk vääriski viiki. Ja Chris Kirkland muidugi jumalikus vormis.
    Aga minna Anfieldil 451 mängima polnud väga tark tegu. Torres oli ikka ja jälle karistusalas üksi, ei jõudnud need teised toetama ükski. Pennant ja Kewell jäid äärtel kehvaks. Esimene ehk pole pärast vigastust arusaadavalt eriti terav, aga teine vast otsib juba uut tööandjat.
    Et siis sellised lood. Taaskord pügala võrra allpool tabelis.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Liverpool for the title, this is our year.
      The Reward is Cheese.

      Kommentaar


        Oh, miks nii tehakse? Mäng nagu halb nali ja Kewell vist tõesti ootab lahkumist. Aga noh, Wiganile oli jälle ilus õhtu.

        Kommentaar


          Algselt postitas lumivalgeke Vaata postitust
          Oh, miks nii tehakse? Mäng nagu halb nali ja Kewell vist tõesti ootab lahkumist. Aga noh, Wiganile oli jälle ilus õhtu.
          Mulle paistis veidi usaldamatuse avaldusena teiste ründajate suhtes. Eks nad Torrese kõrval kahvatuvad muidugi. Kuid kodus tundub see viiene keskväli siiski ülepingutatuna. Usun, et Kuyti või Crouchi või isegi Voronini toetuse korral kastis olnuks mäng juba esimese poolaja järel kindlalt meite.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Sellegipoolest on võõrsil Liverpoolilt nopitud punkt nii suure väärtusega, et paneb nii mõnegi täiesti hullu suust välja ajama: I have always liked Titus, he just needs a bit of confidence and he will only get better.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Titus oli pärast väravat päris äksi täis. Arusaadavalt, ilus värav oli. Kahju, et SG võrdlemisi lapsikult eksis - palli võiks suuta kastist ikka veits kaugemale lüüa kui keegi ei takista.

              Mängust enesest... palju ebatäpseid sööte, ebakindlust ning Kirklandi ilus töö.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kümme aastat kirjutatakse ühte ja sedasama jura.
                Ja kindlasti kirjutati juba enne, aga siis ma netti ei lugenud ja paberlehti sai harva kätte. Mina jätsin igatahes selle kurja epistli pooleli. Keda see lõppude lõpuks huvitab, mida mingi snoobist ajakirjanik arvab? Pole meil enamasti miskit pikka palli ega ega lootusetult halba meeskonda. Lihtsalt väheke kehvem tiim kui suurtel rivaalidel. Ja ei sure sest tiitliootamisest ükski fänn.
                Vahest pole treenerivalikud tõesti alati õnnestunud. Aga tuleb pärast Rafat keegi teine ja teeb jälle proovi. Elu nüüd Anfieldil küll seisma ei jää.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Aga minna Anfieldil 451 mängima polnud väga tark tegu.
                  jah, nagu teravmeelitsetakse, et seda 451 oleks k6igi teiste klubide puhul nimetatud 433ks..
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    mul oli küll Torresest kahju, mees müttas nagu muiste aga teiste abi oli küll vähe

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      jah, nagu teravmeelitsetakse, et seda 451 oleks k6igi teiste klubide puhul nimetatud 433ks..
                      Arsenali puhul ei saa seda kahjuks teha mitte.

                      Kommentaar


                        Laenul olijate hetkeseisust.
                        1. Scott Carson on Villas ja ka jääb sinna suurima tõenäosusega.
                        2. Danny Guthrie mängib Boltoni keskväljal nädalast nädalasse ning igati õnnestunult.
                        3. Godwin Antwi püsib samuti Hartlepooli kaitseliinis.
                        4. Paul Anderson on löönud Swansea's 8 väravat ning aidanud klubil Liiga 1 liidrirolli kanda.
                        5. Anthony Le Tallec mängib Le Mansis ja lõi hiljuti Lensi vastu värava.
                        6. Adam Hammill püsib kenasti Southamptoni äärel ning on pälvinud kiidusõnu.
                        7. Robbie Threlfall on jaanuari lõpuni Herefordis. Hetkel vigastatud, kuid peaks peagi naasma. Vasakkaitsjana aitas Leedsi karikast kukutada.
                        8. Miki Roque mängib Xerezis Hispaania teises liigas. Klubil ei lähe hästi.
                        9. Besian Idrizaj ei ole Neil Warnocki ajal enam Palace'is platsile pääsenud. Istub reservides.

                        Vaevalt keegi neist Liverpooli põhikoosseisu kandideerib - ehkki Guthrie ja Andersoni, ka Hammilli võiks proovile panna. Noor Threlfall peaks ka veel võimaluse saama.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          minu arust see rotatsiooni poliitika on perses Babel ja Benayoun mängivad väga hästi ja siis jääb mäng vahele siis kahvatud. chelseas jah see sobibs jose all. aga nagu näha siin mitte. müstika et sellised vennad mängivad nagu kuyt ja voronin. torrese kõrvale tuleb keegi tuua ja kohe.

                          kaua agger väljas on?

                          Kommentaar


                            Le Tallec oli ka ju põhis, enne kui laenule läks...isegi mängis CL-is põhis, kui ma õigesti mäletan. Arvasin kohe, et sellest vennast võib tulla hea mängumees.

                            T*ra vallandage see Kuyt, ta ei saa seal Liverpoolis hakkama! Kuyt=D. Fletcher.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Le Tallec oli ka ju põhis, enne kui laenule läks...isegi mängis CL-is põhis, kui ma õigesti mäletan. Arvasin kohe, et sellest vennast võib tulla hea mängumees.

                              T*ra vallandage see Kuyt, ta ei saa seal Liverpoolis hakkama! Kuyt=D. Fletcher.
                              krt ega ta ometi teiste vigastuste tõttu mängida ei saanud, see oli vist 2006.aasta hooaja algul?
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                krt ega ta ometi teiste vigastuste tõttu mängida ei saanud, see oli vist 2006.aasta hooaja algul?
                                2006 oli Sochaux-Montbéliard FC 25/4

                                CL on mängind ainult liverpooli eest 2003 ja 2004 7/1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X