320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Which ship never docks in liverpool? the premiership

    Kommentaar


      Väga hea. Näib, et seekord mu palvetele vastati. Go Wigan !

      Aga muidu, kelle pärast see pennu tuli ? Kes vea tegi ?

      Kommentaar


        Riise tegi, krdi punapea rsk

        Kommentaar


          Lucas Leiva!!!!!

          FAkjeeeeeeeeeee ^^

          Ühesõnaga, 1:1 wiganiga võõrsil ja Gerrard võetakse välja 83 min. , Nice. Aga leiva on mu iidol.

          man u saab 3. järjestikuse tiitli ja me oleme rõõmsad, sest saame erinevalt gunneritest CLi mängida järgmine aasta.

          Ootan juba huviga, millal Benitez ära saadetakse...

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Lucas Leiva!!!!!

            FAkjeeeeeeeeeee ^^

            Ühesõnaga, 1:1 wiganiga võõrsil ja Gerrard võetakse välja 83 min. , Nice. Aga leiva on mu iidol.

            man u saab 3. järjestikuse tiitli ja me oleme rõõmsad, sest saame erinevalt gunneritest CLi mängida järgmine aasta.

            Ootan juba huviga, millal Benitez ära saadetakse...
            Ära ole kindel ,et te praeguse vormiga CLi jõuate. Erinevalt Liverpoolist on Arsenal 2009. aastal liigas võitnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ära ole kindel ,et te praeguse vormiga CLi jõuate. Erinevalt Liverpoolist on Arsenal 2009. aastal liigas võitnud.
              Tohoh. Arse toetajatel pole küll põhjust siia teemasse CL-st rääkima tulla. Või palju teil neid eurokarikaid nüüd võidetud oligi?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Tohoh. Arse toetajatel pole küll põhjust siia teemasse CL-st rääkima tulla. Või palju teil neid eurokarikaid nüüd võidetud oligi?
                Mis see siia puutub? Ma räägin liigast mitte eurokarikate võitmisest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mis see siia puutub? Ma räägin liigast mitte eurokarikate võitmisest.
                  Liigast tahad rääkida? Ma vaatan jah, et Arsel on juba viis kaotust kirjas.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Selle mõtetu vaidlusega ei jõua me kuhugi. Ma võiks kohe vastu küsida, millal viimati Liverpool liiga võitis?

                    Kommentaar


                      Frustratsioon, frustratsioon, sind vaid loon,
                      sind vaid loon!
                      Sind loon, suur frustratsioon!
                      Sind loon, sind loon.

                      macca, ära nuta, Arsenalil saabus see frustratsioon möödunud aastal veelgi hiljem.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Paraguaid esindav Robert Huth ja argentiinlane Emiliano Insua mängivad praegu hoopis noorte Lõuna-Ameerika meistrivõistlustel. Mõlema mehe koondised jõudsid avaringist edasi ja kohtuvad nüüd omavahel.
                        K. Nemethil õnnestus aga kohe esimese Blackpooli eest peetud mängus vigastada saada. 6 nädalat audis ja kogu laen lörri läinud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Paraguaid esindav Robert Huth
                          Too sakslane või mõni Ronaldi sugulane?

                          Kommentaar


                            O, siin on veel vanuritel elu sees. Pole paar aastat sõna võtnud, aga viigid võtavad vanduma küll.

                            Kommentaar


                              kuigi sellised vitused viigid ajavad julmalt närvi,pole hullu miskit ,tsirkus läheb edasi ja kui nüüd tselskit võita suudetakse , on veel kõik vägagi lahtine(isegi kuld) nii,et kuseda pole küll veel midagi.
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Reservid mängisid Manku omadega 0:0. Kumbki meeskond ei saa sel hooajal mitte millegagi hakkama ja seda olla nähtud ka eile õhtul. Unustatud suvine superleid P. Degen mängis ühe poolaja kuudepikkuse pausi järel.
                                'pool: Gulacsi, Degen (Mendy 45), Darby (c), Kelly, Spearing, Plessis, El Zhar, Pacheco, Ngog, Simon (Palsson 72), Bruna (Weijl 61).
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X