320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Mis ta siis tegema oleks pidanud? City vastu loeti samasugune várav umbes aasta tagasi karikamángus. Sunderlandilt varava ara votma? Sel juhul voiks ju alati hakata oma meeskonna varava ette igasugu sodi loopima...
    Sama hästi võiks selle ära lugeda http://www.youtube.com/watch?v=Pl8M_qcHUCc

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Sama hästi võiks selle ära lugeda http://www.youtube.com/watch?v=Pl8M_qcHUCc
      see värav lugeski ju, paljas libu on sinna hiljem juurde monteeritud

      Kommentaar


        Nii me ei olnudki veel kaotanud. Vähemalt ma ei mäleta.

        Mäng oli meie poolt ikka väga mannetu. Sunderland oleks võinud paar palli veel meile väravasse panna. Reina ei olnud just väga kindel, kuid mingi ime läbi rohkem palle sisse ei tulnud. Sunderland oli tahtmist täis ja tegi väga hea mängu.
        Ühtegi reaalset võimalust meil ei olnud. Paar poolikut võimalust, kuid mitte midagi ohtliku.
        Noorukesel Spearingul on mida oma debüütmängust meenutada.

        Teist päeva kummitab peas 1 laul. 99-red balloons, floating in the summer sky jne jne.

        Kommentaar


          Kas mu vanad silmad näevad valesti või on elioni dikki jõudnud TV6 kavas homme tõesti 'pool vs Lyon?
          Rannapalliväravat keeldun vaatamast. Elu niigi raske.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kas mu vanad silmad näevad valesti või on elioni dikki jõudnud TV6 kavas homme tõesti 'pool vs Lyon?
            Rannapalliväravat keeldun vaatamast. Elu niigi raske.
            Ei,su silmad ei peta sind,aga sitem uudis tuli just välja,et Torres homme ei mängi,loodetakse,et ikka ManU-ga mänguks ehk saab korda. Lausa vanduma paneb rsk!

            Kommentaar




              Kommentaar


                Mnjah, seda jama jätkub veel vist kauaks.

                Kommentaar


                  Kas Lyoni vastu on Torres ja Stevie tagasi ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -mmartin Vaata postitust
                    Kas Lyoni vastu on Torres ja Stevie tagasi ?
                    vaata ülesse


                    siis veel:
                    Comprehensive up-to-date news coverage, aggregated from sources all over the world by Google News.


                    sealt saad veel valida näiteks, et tahad viimase päeva voi tunni uudiseid jne kui tahad värskeimaid asju

                    Kommentaar


                      Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                      Enam pole sest midagi, samahästi võiks ka trahv tegemata jääda ju. Väravat see ära ei võta...

                      Kommentaar


                        No perse torres jälle ei mängi homme

                        Kahju kuulda
                        U-21 on minu elu mõte!

                        Kommentaar


                          Vaatasin MOTD highlightse ja sealt torkas silma, et too ilus punane rannapallike oli juba väravale eelneval Sunderlandi rünnakul platsil. Nähtavasti, selmet pall katki lüüa ja ära koristada otsustas Reina selle hoopis oma väravasse 'hoiule' lükata, kust see siis väljakule mingil põhjusel tagasi põrkas ja Benti löögile ette jäi

                          Kommentaar


                            Notice what these teams have in common?

                            Fiorentina
                            Aston Villa
                            Chelsea
                            Tottenham Hotspurs
                            Sunderland

                            Pity they didn't lose to Hull eh?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                              http://www.epl.ee/artikkel/480592

                              Enam pole sest midagi, samahästi võiks ka trahv tegemata jääda ju. Väravat see ära ei võta...
                              Darren Benti löödud värav tõi Sunderlandile selles mängus 1:0 võidu, vahendas sport.delfi.ee the Suni.
                              Olen ma ainuke kelle meelest see lause on vähe naljakas.

                              Kommentaar


                                Vähemalt on Agger tagasi
                                The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X