Lehekülg 5, kokku 2123 EsimeneEsimene 12345678915551055051005 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 42453

Teema: Liverpool FC

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane Vastus teemale \'Liverpool\'

Hailing from Torquay, Nardiello spent last season at Manchester United but rejected their contract offer in favour of a move to Liverpool.

Go on lad. Hakkab kohe meeldima sellise \"mentaliteediga\" tegelane
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Kas uus Stevie G tuleb meile Austriast?

Independent väidab, et \'pool on kiitnud heaks Lyoni 8,5 millise pakkumise Barosi eest, aga tshehh ei taha Prantsusmaale minna ja GH-ga oli ta juba lõpuks lausa vaenujalal. Ka olla Houllier väitnud, et Cisse Lyoni kindlasti ei tule.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

Baros on konkreetne hoor. Ja kui talle sobilik, siis ta mängib ka Houllieri juhtimise all. Peaasi et mängiks, muidu on jonn lahti. Ja kusjuures ega tal Lyonis halb oleks - Carew on sarnase stiiliga, kui Koller ja nad võiksid seal Prantsuse liiga halbu kaitseid päris korralikult terroriseerida.
    Cry welcome to the song.
    We go!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

3 punkti kotis, mängupilti ei viitsi kritiseerida, seda liiga palju loetud igalt poolt üle neti. Alonso karistuslöök võiks saada tema trademarkiks.

Anyway i\'m too drunk to think.
    Cry welcome to the song.
    We go!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Cisse on täielik tainas. Jube ebameeldiv mängija alates tänasest.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas Martin

Cisse on täielik tainas. Jube ebameeldiv mängija alates tänasest.
    Nagu üks kommentaator mainis ülekande ajal, et Cisse vajab 5000 lööki, et värav lüüa.
    Vedas poolil, et selline amatöör SAFC\'l väravas oli.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Benitez : \"I used Cisse on the right wing but that is not his position. That is why I am looking for a right winger.\"

Mängu vaatan lähiajal tagantjärele.
    Champs!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

Kurat minge persse oma Cisse tapmisega. Ta mängus suure osa paremal äärel, mis pole tema positsioon, nagu ka eelnev mainitud. Ja need võimalused, mis tal olid, olid kõik suht opotunistlikud. Isegi see mis paarilt meetrilt sisse ei läinud. Ta lihtsalt lendas sinna sisse jalg ees lootes see tallaga sisse lükata aga selliselt kõrguselt seda teha ei ole nii lihtne. Peaga poleks ta sinna never jõudnud.

Ta löödud värav oli täiesti reeglitepärane, sest minule tundus ta täiesti kaitsjaga ühel joonel olevat.

Niiet jätke tüübi tagumine, küll ta neid sisse lööma hakkab, kui ta oma naturaalsel positsioonil mängida saab, sest seda on ta teinud.
    Cry welcome to the song.
    We go!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Ma muidugi mänge ei näe ja sellepärast ülalolevast jamast aru ei saa, aga kolm punkti on kolm punkti ja jutul lõpp. Pealegi on Owen niikuinii varsti kodus.
    Stevie siis Sofia vastu ei mängi, aga ehk saame hakkama. Superkarika finaaliks oleks teda aga juba küll vaja.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas mcnamara
    Ma muidugi mänge ei näe ja sellepärast ülalolevast jamast aru ei saa, aga kolm punkti on kolm punkti ja jutul lõpp.
    Ma tahaks rõhutada, et minu kommentaar pole absoluutselt tingitud tema lõpetamisoskustest, vaid käitumisest, kui SG lõhkus ära ühe Sunderlandi kaitsja, mäng jätkus, kaitsja oli endiselt pikali ja kui Liverpool ründama asus, ei löönud Cisse palli auti, vaid tormas otse väravale - kuigi ta nägi täiesti selgelt, et kaitsja on pikali maas ja teised (k.a. üks Liverpooli mees) tema ümber. Kuid ikka läks löögile, lõi õnneks üle ja siis hakkas veel ka Sunderlandi kaitsjaga närvitsema, kes täi õigusega IMHO Cisselt selgitust nõudma/sõimama läks.

Täiesti mitte fair-play. Vastik.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Okei. Vaatasin just Watford - Burnley kokkuvõtet. Watfordi kolmas kott tuli veel hullemini/jõhkramalt (väravavaht viidi hiljem kaelasidemes väljakult minema), kui Cisse eile tegi.

Kuid see ei muuda prantslast muidugi paremaks.

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algselt postitas Martin

Ma tahaks rõhutada, et minu kommentaar pole absoluutselt tingitud tema lõpetamisoskustest, vaid käitumisest, kui SG lõhkus ära ühe Sunderlandi kaitsja, mäng jätkus, kaitsja oli endiselt pikali ja kui Liverpool ründama asus, ei löönud Cisse palli auti, vaid tormas otse väravale - kuigi ta nägi täiesti selgelt, et kaitsja on pikali maas ja teised (k.a. üks Liverpooli mees) tema ümber. Kuid ikka läks löögile, lõi õnneks üle ja siis hakkas veel ka Sunderlandi kaitsjaga närvitsema, kes täi õigusega IMHO Cisselt selgitust nõudma/sõimama läks.

Täiesti OT, aga sa oleks pidanud nägema, mis täna Flora-Transi mängus toimus. Nimelt Lipartov lamas maas ja Reinumäe oli palliga. Nähes maaslamajat pidas Ott kinni, vaatas teda, mõtles veel hetke ja lõi siis palliga vastu Lipartovit. Kusjuures just enne seda oli kogu Flora toetajaskond karjunud talle: \"Löö pihta! Löö pihta!\" Nalja pärast loomulikult, sest mäng ise oli olnud jube igav. Anyways, ülimalt koomiline hetk tribüünilt vaadata. Ahjaa, Reinumäe tegutsemine oli täiesti kogemata ilmselt, aga nagu keegi päris tabavalt kommenteeris, siis väga raske oli temast mööda ka lüüa muidugi.

Vot selliseid asju juhtub siis EMV-s.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

Niipalju kui mäletan mängu, siis kaitsja vigastas end ise, ise süüdi sel hetkel. MIna Cissele seda süüks ei pane, olukord tuleb igal hetkel lõpuni mängida, mitte seisma jääda ja kätega vehkima hakata. Asi lõpeb ja algab siiski kohtuniku vilega ja kui näha on et palli välja ei lööda, siis tuleb edasi mängida.

Sunderland magas oma olukorra maha ka siis, kui Sissoko kogemata käega palli mängis. Kohtunik ei vilistanud aga selle asemel et vabat palli karistusalas rünnata otsutasid külalised kätega meeleheitlikult vehkida ja pall löödi klaariks.

Uudiseid ka natuke. Liverpool tahab osta noort kaitsjat, kes Inglismaa koondise tasku pistis:

http://www.mirror.co.uk/sport/football/tm_objectid=15882336%26method=full%26siteid=94762% 26headline=benitez%2dready%2dfor%2da%2d%2d4%2d5m%2 dagger%2ddo-name_page.html
    Cry welcome to the song.
    We go!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

sleduishi ras moošes tõ tak stelat: rafa kaitsja jälil
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algselt postitas Daz_Booob

sleduishi ras moošes tõ tak stelat: rafa kaitsja jälil
    Ok, kusjuures ma tahtsin seda teha aga ei mõiganud... nüüd hakkab koitma.
    Cry welcome to the song.
    We go!

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

ja jälle mööda
    te mõlemad võiks mäletada, et mirror ei lase otse linkida
    www.mirror.co.uk>sport>football>
    BENITEZ READY FOR A £4.5M AGGER DO
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

Kurat mulle on viimased 3 nädalat väga närvidele käinud. See neetud Transfer Window võiks sulguda ja asi klaar. Väsinud olen iga 10 minuti tagant NewsNow lehe refreshimisest et lugeda sellest, kuidas Wigan loodab Owenit osta või Marseille tahab Cisse\'d laenata. Või et Flo-Po\'d tahetakse Aberdeenis.

Närvidele käib

Ostud võiks tehtud olla, saaks millegile muule keskenduda.
    Cry welcome to the song.
    We go!

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algselt postitas Sajets

Kurat mulle on viimased 3 nädalat väga närvidele käinud. See neetud Transfer Window võiks sulguda ja asi klaar. Väsinud olen iga 10 minuti tagant NewsNow lehe refreshimisest et lugeda sellest, kuidas Wigan loodab Owenit osta või Marseille tahab Cisse\'d laenata. Või et Flo-Po\'d tahetakse Aberdeenis.

Närvidele käib

Ostud võiks tehtud olla, saaks millegile muule keskenduda.
    Selle vastu on väga lihtne vastus - ignoreerida täiega kõike mis meedias läbi käib seniks kuni klubi koduleheküljel maha hõigatud. Igatahes mul on aidanud täiega...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas Martin

Algselt postitas mcnamara
    Ma muidugi mänge ei näe ja sellepärast ülalolevast jamast aru ei saa, aga kolm punkti on kolm punkti ja jutul lõpp.

Kuidas võtta.
    Mulle jäi selline mulje et ei olnud sellel vennal midagi viga ,
    vaid kaotades totakalt palli oma kasti juures arvas ta et maas
    lamades saab äkki olukkorra ära hoida ,täiesti mitte fair-play kusjuures.

Cisse on VÄGA normaalse mõistusega sümpaatne tegelane ,vt. mõnda tema intervjuud.
    Väljakul löövad emotsioonid kõigil välja

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud