320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool: Reina, Mascherano, Carragher, Kyrgiakos, Insua, Maxi, Gerrard, Lucas, Benayoun, Kuyt, Torres. Subs: Cavalieri, Johnson, Agger, Babel, Ngog, Aquilani, Riera.

    Ega siin midagi ennustada polegi,võit on kohustuslik!!!
    YNWA!

    Kommentaar


      Ma loodan, et Torres jätkab väravate löömist ning Maxi võiks ühe kirja saada täna.

      Kommentaar


        Benitez võiks poolajal tõestada et ka tal ei puudu alt paar mune ja Gerrardi pingile võtta. Siililegi selge et see mees on oma vormi selgelt minetanud. Aquilani veab ehk hetkeolukorras paremini välja?

        Kommentaar


          ei tule vist midagi,sest meil on LUCAAAAAS LEIIIIIVAAA täis pauk ikka.
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Palju see sööduprotsent oli meil huvitav?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Esinelik, tsau.

              Kommentaar


                jagage muljeid Nii sitta mängu pole ammu näinud.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Seda jama oli ikka täiesti paha vaadata.
                  Kuyt oli üks paras hunnik s***a seal väljakul. Oleks tulnd see vend kohe esimesel poolajal välja võtta, vb siis oleks Liveproolil ka lootust punkti kätte saada...
                  Torresel pole vormi ollagi praegu. Nii paljudest võimalustest peaks tema klassiga mängija ühe kindlasti ära lööma.

                  Kommentaar


                    täielik pask ikka noh!
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar



                      Esineliku kohaga võib vist hüvasti jätta. Tark otsus mängitada Lucast Aquilani asemel, 20 miljonit mille eest? Noh igatahes, järgmine hooaeg uuesti eks, nagu alati!

                      Kommentaar


                        Ohho, endale imestuseks avastasin just et teile kuklasse hingaval A. Villal on 3 mängu veel varuks. 6. koha hoidmine ei saa sugugi kerge ülesanne olema. Hooaja lõpust tuleb max võtta ja loota et ka teised libastuvad.

                        Kommentaar


                          Pool püüab vist paradigmamuutust jalkas - pea ja jalgade asemel püütakse laisklemise, jonnimise, vingumise ja ropendamise abil pall vastaste väravasse saata. Nii totaalset suhtumise puudust pole ikka väga ammu näinud...

                          Kommentaar


                            Kurat, ma ootan juba 4-5 kuud fännide ülestõusu. Kuhu see jääb?!
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              Kurat, ma ootan juba 4-5 kuud fännide ülestõusu. Kuhu see jääb?!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                Kurat, ma ootan juba 4-5 kuud fännide ülestõusu. Kuhu see jääb?!
                                Ülestõus Rafa vastu?Mitte kunagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X