320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gerrard facing FA rap after V-sign.
    Last edited by Archie; 09.03.10, 20:57. Põhjus: Linki nimetus selgemaks

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Ülestõus Rafa vastu?Mitte kunagi.
      Mängige siis oma halba jalgpalli edasi. Üritasin eile pool tundi vaadata, aga vaatepilt on väljakannatamatult kole. Benitez arvab endiselt, et Wigani sarnased meeskonnad juba 'pooli nime kuuldes hirmust põõsasse jooksevad. Põrgutki.
      See meeskond on täpselt seal kus tema koht.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Mängige siis oma halba jalgpalli edasi. Üritasin eile pool tundi vaadata, aga vaatepilt on väljakannatamatult kole. Benitez arvab endiselt, et Wigani sarnased meeskonnad juba 'pooli nime kuuldes hirmust põõsasse jooksevad. Põrgutki.
        See meeskond on täpselt seal kus tema koht.
        Eks igalühel omad välja vaated.Mina toetan ja jään toetama Rafat!

        Kommentaar


          Eilsest mängust veel niipalju, et Aquilani ning Babel võiks vabalt algkoosseisus alustada. Minu vaatevinklist olid ainukesed, kes püüdsid vähemalt midagigi teha. Gerrardil puudub motivatsioon, äkki tahabki suvel jalga lasta. Ja kas nägin õieti, et Masch ol jälle RB, enne Glen'i sissetulekut? Miks ei pannud Rafa Kelly't sinna? Miks mängib Lucas algkooseisus? Küsimusi palju, vastuseid üks. Rafa on tont.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Player ratings Goal.com


            LIVERPOOL

            Pepe Reina - 6 - Helplessly exposed for Rodallega's goal, he later denied N'Zogbia a second, but deserves better than the performances being served up in front of him.

            Javier Mascherano - 5.5 - Diligent in his defensive work, and got some good balls into the box when he got forward from right-back. Less effective in midfield strangely, where he resorted to niggly fouls and poor passes.

            Jamie Carragher - 4 - Mopped up a few times early on but was, like the rest of his side, off the pace in the first half and did not improve after the break.

            Sotiris Kyrgiakos - 4 - Booked for an untidy challenge on Scharner, he ended the game as a target man, indicative of the untidy performance Liverpool produced.

            Emiliano Insúa - 4 - Booked early on, and was troubled by N'Zogbia throughout the first half, meaning he could not get forward at all. Delivered a couple of decent crosses late on, but was shoddy in his tackling.

            Lucas - 4 - Some nice passes were spoiled by some awful ones, and he collected a booking - harshly - for a clip on Bramble. Replaced early in the second half by Johnson.

            Steven Gerrard - 4 - Passing was woeful in the first half, and he was unable to convert a half-chance from Benayoun's cross. Never got into the game in the second half and wasted possession far too much, booked after a frustration-fuelled lunge at McCarthy, who won the individual battle all night.

            Dirk Kuyt - 4 - One nice touch for Benayoun in the first half, but was as guilty as anyone of conceding possession, including an atrocious pass which resulted in Wigan's goal. Things did not improve in the second half for the Dutchman, though one towering back post header almost allowed Torres to net.

            Yossi Benayoun - 5 - Created Liverpool's best moments in the first half, but showed a reluctance to shoot which cost his side. Withdrawn for Aquilani.

            Maxi Rodríguez - 4 - Never got into the game, he may as well have stayed at home, such was his anonymity.

            Fernando Torres - 4 - Hit the post early on with a sliced volley, and grew in frustration at the awful service provided to him. Booked for a foul on a rampaging Boyce, he missed a couple of other chances after the break on a frustrating night.

            Substitutes

            Glen Johnson - 4 - Given most of the second half, but looked out of sorts and off the pace.

            Alberto Aquilani - 6 - Liverpool's best player - which sums it all up for Rafa Benitez. The only man who can look at his passing game and not feel embarrassed.

            Ryan Babel - N/A - Late sub, given just eight minutes which was not enough.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Eilsest mängust veel niipalju, et Aquilani ning Babel võiks vabalt algkoosseisus alustada. Minu vaatevinklist olid ainukesed, kes püüdsid vähemalt midagigi teha. Gerrardil puudub motivatsioon, äkki tahabki suvel jalga lasta. Ja kas nägin õieti, et Masch ol jälle RB, enne Glen'i sissetulekut? Miks ei pannud Rafa Kelly't sinna? Miks mängib Lucas algkooseisus? Küsimusi palju, vastuseid üks. Rafa on tont.
              Mul tekib sinu kohta päris palju küsimusi.Miks toetad üldse Pooli?

              peace vennas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Miks toetad üldse Pooli?
                Kohe kindlasti mitte Rafa pärast.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Miks toetad pooli? LOL. Treenerid tulevad ja lähevad. Liverpool on alati Liverpool. Miks ei või kritiseerida, kui kõik on lihtsalt valest? ja juba väga kaua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Miks toetad pooli? LOL. Treenerid tulevad ja lähevad. Liverpool on alati Liverpool. Miks ei või kritiseerida, kui kõik on lihtsalt valest? ja juba väga kaua.
                    No just. Benitezi viljeldav mängustiil ei kannata kriitikat ja helget tulevikku samuti ei paista. Järelikult on aeg muutusteks küps. Ehk enamgi veel kui GH lõpuaegadel.
                    Meeskond peab usu endasse taastama. Mina enam ei arva, et see praeguse rezhiimi ajal võimalik oleks.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Eks igalühel omad välja vaated.Mina toetan ja jään toetama Rafat!
                      Toetad Rafat CockaColas ja div1 kah? Võidud ei oma tähtust, liiga ei oma tähtsust in Rafa we trust! Sest eile andsime ju 100% ja kõik mis tegime tegime hästi ja paremini poleks suutnudki ja meil ei jää muud üle kui vaadata ja harjutada järgmiseks mänguks. Sest see ei tule kerge, aga ma usun et võidame. Ja kui ei võida siis loe uuesti alustades kolmandast lausest.

                      Kommentaar


                        mina toetan ka rafat, jube kihvtilt on mehed see hooaeg mängima pannud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma usun, et Rafa toetusprotsent on globaalses plaanis tohutult kasvanud.
                          Ei vaidle ültse vastu, loodan et teeb uue 5a lepingu

                          Kommentaar


                            rafa on vähermalt meie riigis(arvatavasti siiski ülemaailmselt) tõusmas üheks populaarseimaks juhendajaks! jõudu ja jaksu järgmisteks aastateks liverpoolis!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Nüüd võib peaaegu pingevabalt võtta, ainus püüeldav eesmärk on linna parima klubi tiitel. Loodetavasti vähemalt seegi täidetakse. Ahjaa - 7. koht ei pääse Euroopa liigassegi. :P

                              Mida hiromandid järgmisest hooajast arvavad? Kas numbrid 9, 8 ja RB kannavad veel punast? Ilma Meistrite liiga rahadeta tuleb oma varad müüki panna ju..
                              Ning seegi saab olema väga raske Evertoni praeguse vormi juures.

                              Ma kahtlen, et treeneri osas midagi muutub, leping on ju veel pikk ning pappi Liverpoolil vähe.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                No just. Benitezi viljeldav mängustiil ei kannata kriitikat ja helget tulevikku samuti ei paista. Järelikult on aeg muutusteks küps. Ehk enamgi veel kui GH lõpuaegadel.
                                Meeskond peab usu endasse taastama. Mina enam ei arva, et see praeguse rezhiimi ajal võimalik oleks.
                                Hooaja alguses püüti ju jätkata eelmise aasta suht ründava stiiliga, aga mingi hetk, kui sellega oldi juba liialt näppu lõigat (sest puudus mees (X. Alonso), kes andnuks esimese hea söödu; ja Gerrardi ja Torrese vigastused võtsid ka peamised rünnakulõpetajad ära), siis mindi üle palju kaitsvamale mängujoonisele, mis on siiski hooaja teise veerandiga võrreldes suhteliselt edukas olnud. Mis ma nüüd tahan öelda, on see, et vajaliku muutuse (tagasinihke vähe sisukama mängu suunas) võiks tuua pigem hooaja kui treeneri vahetus (ma ei ole ise küll mingi eriline Rafa fänn). Ja muidugi mängijad peaksid peeglisse vaatama, sellise suhtumisega ei jõua kuhugi - sellisel tasemel mängiva võistkonna treener peaks mu arust ikkagi pigem taktik olema, mitte lasteaiakasvataja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X