320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ses suhtes, igal hooajal ei saa minna nii hästi, kui eelmine hooaeg.Tiimi suhtumise juures saan teie kõigiga nõus olla, tiim peab suhtuma paremini.

    Kommentaar


      Algselt postitas laas Vaata postitust
      Hooaja alguses püüti ju jätkata eelmise aasta suht ründava stiiliga, aga mingi hetk, kui sellega oldi juba liialt näppu lõigat (sest puudus mees (X. Alonso), kes andnuks esimese hea söödu; ja Gerrardi ja Torrese vigastused võtsid ka peamised rünnakulõpetajad ära), siis mindi üle palju kaitsvamale mängujoonisele, mis on siiski hooaja teise veerandiga võrreldes suhteliselt edukas olnud. Mis ma nüüd tahan öelda, on see, et vajaliku muutuse (tagasinihke vähe sisukama mängu suunas) võiks tuua pigem hooaja kui treeneri vahetus (ma ei ole ise küll mingi eriline Rafa fänn).
      Aa see jutt, et Rafa on briljantne strateeg, kes teab kuidas sitast saia teha. Kui rünnates ei võida, proovime lõhkuva kaitsemänguga ja saame hakkama. Väga võimalik, ta on seda varemgi suutnud. Sellel hooajal ei tule kuidagi välja, vahest tõesti järgmisel tuleb.
      Aga minu küsimus on, kaua me sedaviisi jätkame? Puudub stabiilne mängujoonis, puudub enesekindel lähenemine, puudub koosseis, kellele võib kindel olla, paari mehe vigastus hävitab kõik lootused ja hooaeg on prügikastis. Ja alustame jälle sama surnud ringi.
      Minu jaoks on see tiimi nigela komplekteerimise küsimus. Ja seda ei saa hetkel kellegi teise kui manageri kraesse ajada.
      Olen piisavalt näinud teadmaks, et uus juhtkond ei pruugi asja parandada. Aga kunagi tuleb valus otsus teha ja otsast alustada. On ennegi nõnda talitatud. Edukalt või edutult. Julgust peab leiduma.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Liverpool Are A Mess - Wigan Athletic Chairman Dave Whelan

        Raske on näpuga kellegile näidata, sest paska esineb igal rindel, kuid nagu vanasõna ütleb, siis kala hakkab mädanema peast.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          sõna üles, mcn!
          rafa on kahe cocacola meeskonna kaupa sitta kokku ostnud ja hävinud muude meeste meeskonda sissesulandamises, babel ja aquilani neist kirkamad.
          lihtsalt öeldes on paks enda munad kuskile sammy lee taskusse ära kaotanud, seega on lihtsam talle tala anda ja mõni liidriomadusi mitte-minetanud mees asemele tuua + reservides puhas vuuk teha. ehk siis saaks loserpoolist meeskonnaks nimetamist vääriv ühing.
          a see kõik algab fännide valjuhäälsest protestist, sest kui vana peale igat mängu meeste motiveeritust laidab ja ühe korra 3kuu jooksul mõnda kõvemat meeskonda (viimati siis ManU) võidavad, on kõik justkui korras ja keegi ei teegi midagi.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            mehed on? on. treener on? on. mehed mängivad? mängivad. treener treenib? treenib. <no mis siin siis hädaldada

            Kommentaar


              ema, anna mulle padrun.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas aquilani4 Vaata postitust
                mehed on? on. treener on? on. mehed mängivad? mängivad. treener treenib? treenib. <no mis siin siis hädaldada
                õige

                miks live fännid nii pahurad oma meeskonna üle on? Näiteks meie neljandas liigas on ka 11 mängija kokkusaamisega probleeme ja teil on isegi noorte- ja reservitiimid olemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aquilani4 Vaata postitust
                  mehed on? on. treener on? on. mehed mängivad? mängivad. treener treenib? treenib. <no mis siin siis hädaldada
                  Tunnid vist läbi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Minu jaoks on see tiimi nigela komplekteerimise küsimus. Ja seda ei saa hetkel kellegi teise kui manageri kraesse ajada.
                    Olen piisavalt näinud teadmaks, et uus juhtkond ei pruugi asja parandada. Aga kunagi tuleb valus otsus teha ja otsast alustada. On ennegi nõnda talitatud. Edukalt või edutult. Julgust peab leiduma.
                    Suuresti see sama tiim on ju eelnevatel aastatel üsna kenasti mänginud, ok CL võitis üsna teine võistkond, aga eelmine hooaeg küll. Kas siis Rafa pani eelmine hooaeg kehvad mehed üle oma võimete mängima? Pealegi need Keane'id ja Dossenad ja Voroninid osteti kokku ju siis, kui Rafal oli väidetavalt suht vähe sõnaõigust transferite osas. Viimase kahe akna jooksul, peale seda kui Rafa leping selles osas ümber tehti, on muretsetud neli meest (Aquilani, Maxi, Kyrgiakos, Johnson). Ma olen ehk liialt leebe suhtumisega, aga Aquilanit ja Maxit on veidi nagu veel vara lõplikult floppideks nimetada (ma ootaks järgmise hooaja alguspooleni sellega); ja kaks kaitsjat on ilmselgelt õnnestunud ostud olnud. Samal ajal on lahti saadud igast prahist, pluss tüüpidest, kes ei tahtnud lihtsalt enam Poolis mängida.

                    Minu meelest võiks ühe hooaja veel Rafat ja tuumik niivõrd-kuivõrd koos hoida, ja kui järgmine hooaeg kah aia taha läheb, siis restart teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Selles asi ongi, et peale Hyypia, Arbeloa ja Alonso rohkem lahkujaid ei ole, aga sama meeskond ei suuda enam performida. Viga on kõrvade vahel ja boss peaks selle vea likvideerima. Kui tema ka ei suuda, oleks vaja teda ennast likvideerida.
                      Minu algne retooriline küsimus oli McNi väite peale, et peamine häda 'Poolis on meeskonna komplekteerimises... Aga see kõrvade vaheline viga ei ole minu meelest peamiselt Rafa viga ega parandada; kui sellisel tasemel proffidel on probleeme suhtumisega, siis, nojah, ongi võib-olla tõesti meeskonna komplekteerimises probleem ikkagi.

                      Kommentaar


                        Hüüpia läks ära pingilt, et muruplatsil jooksmist see mõjutada ei tohiks. Samas oli Sami kahtlemata arvamusliider ja mängija kellele paljud vaatavad siiani alt ülesse. Tema mõju treeningutel ja riietusruumis ei tohi alahinnata.
                        Alonso läks ära platsilt. Tema ideedest ja tegutsemisest on ilmselgelt puudus. Ta oli just see lüli mis hoidis koos kaitseliini ja ründe. Ideeliselt oleks pidanud selle koha üle võtma Aquilani. Praktiliselt on mees 90% ajast vigastatud. Mida ta oli ka itaalias. Ehku peale osta keyplayerile asendaja???? Kogenud treenerid lihtsalt nii ei tee.

                        Kommentaar


                          Seltsimees Jose, ennusta nüüd
                          Vaadates Losc'i tabeliseisu ei saa kohe kindlasti kerge mäng olema. 4 punkti liidrist maas. Prantslased favoriidid ma pakuks, kuid 'Pool võiks üllatada, nt kahe väravaga.

                          E. Ja mine loll arvasin, et mäng hakkab 21.45. Tra küll.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Väljak oli kohutav, jälle. Mõlemal olid omad väga head võimalused. Lille oma lihtsalt põrkas sisse.
                            Erilist pahameelt see kaotus ei tekita, kuna järgmine nädal mängitakse viis korda paremal "põllul" ning fännide toetusel.
                            Viik ning võit oleksid täpselt samad emotsioonid jätnud.

                            Kommentaar


                              Huumoriklubi.

                              Kommentaar


                                glory glory glory
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X