320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Vahe Reina ja Dudeki vahel on ju märgata. Eelmine hooaeg suutsime me oma 60 mängus hoida 18 korda värava puhtana. See hooaeg on see number juba praeguseks 16.

    Viimases 6 mängus värav tühi. CLi grupifaasi 5 mängus löödud vaid 1 värav. Meil on väravavaht, kes lõugab, juhendab kaitsjaid, on kiirelt joonelt väljas kui kõrgelt mängiv kaitseliin on kedagi enda taha lasknud. MIda veel tahta. See et ta vahel liiga palju ringi jookseb on siiski parem, kui alati joonele jäämine. Ta tegi seda ka minu teada Villarealis. Ja selliseid trikke tegi ka Grobellaar, keda Reina mulle paljuski meenutab. See, et ta tsenderdusi ei püüa, pole minu jaoks probleem. Rusikaga klaaritud pall on parem, kui pillatud. Ja üleüldse soovitataksegi tänapäeval palle just rusikatega lüüa, sest viimased on disainitud just ründajate jaoks. Nad on kiired, kerged, loperdavad õhus. Lihtsam ja turvalisem on neile rusikaga anda.

    Ka on parem tema palli mängu panek. Dudek soojendas palli pikalt pihus, magades maha vasturünnaku võimalused. Reina viskab palli kiirelt mängu tagasi. Ta ei jää ootama, mils kõik on oma positsioonid võtnud.

    Ma tean, keda ma hetkel väravasse tahan.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Minu meelest on Reinat ja Dudekit veel veidi vara võrrelda. Dudeki puhul on mul meelde jäänud vist liiga palju ebaõnnestumisi. Tema puhul meenub paratamatult ka MM-finaalturniir 2002, kus mees päris lootusetu tundus. ML finaalis toimunu muudab Jerzy aga Liverpooli legendiks. Samas ei peagi see tagama talle esiväravavahi kohta edaspidi.
      Reina on aga just viimase paari kuuga kindlamaks muutunud. Ometi ei julge teda enne hinnata, kui terve hooaeg Punaste eest mängitud. Üldiselt tema stiil mulle meeldib.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Crouch väravasse...pikkusest tal puudu ei tule

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Muidugi on raske hinnata väravavahti veerandi hooaja pealt. Dudeki esimene hooaeg oli võimas. Ta võitis meile mänge, oli liiga tol hetkel parim väravavaht. Ja siiani on ta väga hea shot-stopper. Tema probleemiks on aga kontsentratsiooni hajumine, tsenderdused ja vahel ikka konkreetsed howlerid. Reina on näidanud, et keskendumisega tal probleeme ei ole. Sest enamustes mängudes, kus ta peamiselt pealtvaataja on olnud, on ta, kui teda vaja, ka kiirelt hakkama saanud. Ainuke mäng, kus talle saab midagi ette heita, on Birminghami oma. Aga ta on noor, ja väravavahid lähevad vanemaks saades aina paremaks. Niiet pikka tulevikku talle.

          Dudek, kui ta lahkub, võiks lahkuda sellisena, nagu ta CLi finaalist meelde jäi - kangelase ja mänguvõitjana. Ta lahkuks 7 medaliga, fännide poolt armastatuna ja igavesti Liverpooli ajalukku kirjutatuna. Kuigi 1 kodumäng tänutäheks võiks talle osaks langeda veel küll.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Sajets
            Dudek, kui ta lahkub, võiks lahkuda sellisena, nagu ta CLi finaalist meelde jäi - kangelase ja mänguvõitjana. Ta lahkuks 7 medaliga, fännide poolt armastatuna ja igavesti Liverpooli ajalukku kirjutatuna.
            Ajaloolise tõe mõttes: ilmselt pead sa 7 medali seas silmas ka neid 2001. aastal võidetuid. Siiski oli nendes mängudes Liverpooli väravas üks teine mees, nimelt Sander Westerveld. Dudek liitus vist augustis 2001. Ja vaene Sander saadeti üpris varsti minema.

            Edit: Pagan, ma ei suuda Sandri nime kuidagi õigesti kirjutada.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Ah, krt muidugi, täiesti debiil olen. Oli muidugi Sander veel Liverpoolis. Ja üleüldse oli mu matemaatika vale. Oleks pidanud olema 8 kui juba Sanderi omad ka talle anda

              Aga 3 medalit tal siis Liverpooli eest võidetud. Kui Jaapanisse kaasa sõidab, võib veel 1 lisanduda.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Dudeki liitumine Pooliga oli sündmus, millest oli jauratud juba ligi aasta. Samuti oli Dudek ka Arsenali huviorbiidis, kuid tolle klubi juhtkond tegi ülimüstilise käigu ostes poolaka asemel hoopis tippvormis Richard Wrighti Ipswichist. Kummaline oli pealinna klubi liigutus ennekõike seetõttu, et härra Wenger soovis just nimelt Dudekit, ning põrmugi mitte Wrighti. Juhtkond sai peatreenerilt selle eest kõvasti pragada ning head see Richard-poisile uues klubis ei ennustanud. Pole vist vaja lisada, et Wrighti jaoks realiseeruski suht negatiivne stsenaarium.

                Pooli ja Dudeki juurde tagasi tulles tahtsin meenutada veel huvitavat fakti, et põhimõtteliselt samaaegselt poolaka ostuga osteti ka Chris Kirkland Coventryst. Kui ma nüüd ei eksi, siis esitleti neid isegi pressikonverentsil koos. Kokku laoti nende eest välja saladusse jäänud summa, mis hinnanguliselt oli siiski meeletud 10 miljonit naela. Tulemus oli tüüpiline - Dudek oli Pooli eest hea umbes ühe hooaja ning Kirklandi talent ei saanudki õieti avalduda. Westerveld tegi aga Sociedadi eest vähemalt ühe superhooaja, võideldes viimaste voorudeni Primera Divisióni võidu eest. Võimalik, et on siiani hea, aga sellest ma enam ei tea.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas rohelineKonn
                  Dudeki liitumine Pooliga oli sündmus, millest oli jauratud juba ligi aasta. Samuti oli Dudek ka Arsenali huviorbiidis, kuid tolle klubi juhtkond tegi ülimüstilise käigu ostes poolaka asemel hoopis tippvormis Richard Wrighti Ipswichist.
                  see oli tõepoolest see legendaarne lugu kui dudeki profiil oli arsenal.com\'i juba üles pandud ning pressikonverents välja kuulutatud ...

                  http://www.arseblog.com/dudek.html

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Kirklandi ja Dudeki ostmine käis veel sedasi, et kui Houllier sai teada, et Coventryga läheb äri ajamiseks, tahtis ta Dudeki ostule pidurit tõmmata. Aga kõik selgus liiga hilja ja seega ka 2 väravavahti korraga. Dudeki esimene hooaeg võib rahumeeli minna lahtrisse \"Super\". Jama tekkis peale \"seda\" kala ManU vastu.

                    Kirklandiga lendas jah kuidagi kõik vastu taevast. Klaasmees, nagu ta on. Pluss ega statistika, kus eelmisel hooajal pooled noore inglase väravale tehtud löökidest sisse läksid, ka just rõõmu ei külva.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Reservid võitsid eile õhtul Sunderlandi omi 1:0. Proovimisel olev väravavaht Martin olla olnud töötatööline, samas teine hetkel veel \'pooli nimekirja mittekuuluv mängija Paul Anderson oli tubli ja sai kirja ilusa värava. LFC kodulehe sõnul võtnud 17-aastaste keskkaitsepaar Godwin Antwi - Miki Roque ära kõik vastaste rünnakuüritused. Kui neile lisada veel praegu kaitsva innerina mängiv Jack Hobbs, peaks selles vallas \'pooli tulevik kena olema. Rünnakul kahjuks asjad nii libedalt ei lähe: Calliste jälle üksi ees ja jälle väravata.

                      \'pool: Martin, Barragan, Raven, Roque, Antwi, Hobbs, Peltier (Hammill 57), Potter, Calliste (Frayne 75), Mannix, Anderson.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Mcnamara, mitmenda vooru mäng teil täna Sunderlandiga on?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Indrec


                          Mcnamara, mitmenda vooru mäng teil täna Sunderlandiga on?
                          Kui ma tohin?

                          Et algselt oli see mäng planeeritud 17.12, mis minu tagasihoidlike arvutuste kohaselt oleks olnud 17. voor. Kuna aga Liverpool on nagunii paar vooru teistest maas, siis on korrektselt Sulle raske vastata.
                          BACK WHERE WE BELONG

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Kuna mina isklikult sisestan Soccerneti lehele Inglise Liiga tulemusi, siis hetkel jooksis mul lihtsalt juhe kokku, et kuhu vooru ma nüüd selle mängu panen.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas Sajets


                              Kas see mitte see mäng ei ole, mis meil Euroopa Superkarika mängu pärast nihkus vist (Arsenal nihkus vist ka)
                              ehk siis pidamata 2.vooru mäng

                              Algselt postitas Melwood


                              Rahunege maha nüüd. See ei saa olla mitte mingi muu mäng, kui 17.12 seoses meie Jaapanisõiduga ettepoole toodud mäng.
                              Sul on muidugi õigus, kodu- ja võõrsilmäng on erinevad asjad,
                              aga maha rahuneda ma ei kavatsegi
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                ?!

                                Ehk siis mäng Sunderlandiga, aga peetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X