320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mehed ei suuda isegi kõike lihtsamat söötu mängida. Täiesti masendav võistkond. Mis kuradi vahetused see Benitez veel tegi ? El Zhar ? Nali

    Nüüd tuleb küll ots Beniteze ajale Liverpoolis.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Kindlasti treeneri pakk
      Tuua mingid nolgid mängu nii tähtsal ajal
      Kui mindi 2:0 juhtima oleks pidanud kaitsja asemele tooma, wannabe ründaja välja, ja oleks olemas ma usun
      kaitse ka nii lekkis lõpus et jube....

      Oleks pidanud kreeklasest keskkaitsja tooma kohe 2:0 pealt
      minu pärast kasvõi longaku seal või roomaku, oleks 5 kaitsja peale jäänud..
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Väga imelikud vahetused Beniteze poolt tõesti. Kõik, kes üritasid väravat lüüa, võeti välja.Tavaliselt kui Babel hästi mängib, võetakse ta välja, aga kui ta sitasti mängib ( nagu täna ) , siis jäetakse ta sisse ;S Ja mis kuradi värk nende söötudega on ? Vahepeal lükatakse söötu nagu profid, aga teine hetk on söödud alla igasugust arvestust.

        **** !
        sigpic

        Kommentaar


          teil pink ongi nii lühike et peab mingid El Zahrid ja Pachecod mängu panema?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            teil pink ongi nii lühike et peab mingid El Zahrid ja Pachecod mängu panema?

            Subs: Cavalieri, Kyrgiakos, Pacheco, Degen, El Zhar, Ayala, Ngog


            Kyrgiakos oleks pidanud kohe 2:0 pealt sisse tulema
            Nüüd loodan ometigi et benitezega on kõik
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Noh nuud kindlasti voidab Liverpool Chelseat ja kingib 19da liigatiitli manule. Parema meelega kaotaksite puhapaeval?

              Kommentaar


                Loodan ka tõsiselt, et Rafa aeg Poolis on läbi!!! Masendav lihtsalt kuidas vend ei jaga mida peab tegema 2:0 pealt:S Ma saan aru, et 5:0 ja siis lased mingid noored jogad mängu, aga no las ta olla ja las ta rahus minna!!!

                Tooge see Capello sealt pärapõrgust ära
                YOU`LL NEVER WALK ALONE

                Kommentaar


                  Algselt postitas yimanya Vaata postitust
                  Tooge see Capello sealt pärapõrgust ära
                  Pärapõrgust as in Londonist või?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Jah. Toimub selline lõhenemine, et olen jätkuvalt Liverpooli poolt, aga loodan, et Chelsea võidab. Suurt pakki ei taha, 0-1 sobib.
                    Käi põrgu. Selliseid "fänne" on 'poolile tõesti tarvis.

                    Eilne tegi pagana kurvaks. Teine poolaeg ja lisaaeg ei olnud selle klubi nime vääriline. Vaatasin neid kolme vahetusmeest ja mõtlesin, et see ei saa ju ometi Liverpool olla. Aga ometi on. Loodan, et Benitezi ajastu sai selle häbiga läbi, aga tundub ebatõenäoline.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Fckin disgrace.

                      Kommentaar


                        Täielik masendus...
                        Aga vaadates Liverpooli hooaega pole ka midagi imestada.

                        Kommentaar


                          Justkui kõik töötas, aga siis selline bläkkk (täiesti katmata) kaitsja poolt...

                          Hüvasti peatreener (100% kindel nüüd) ja nägemist sellele hooajale ! Teretulemast kõik uus ja huvitav !

                          Kommentaar


                            No härra peatreeneri lahendus on nagu ikka: toome aga 4-5 uut nägu sisse ja elu läheb edasi. Raha ilmselt jagub siiski vaid elzharide jms jaoks. Johnsoni tegutsemine Atletico väravale eelnenud olukorras oli ka üsna nutune, Arsenali rejectil lasi end niimoodi üle mängida.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                              Hüvasti peatreener (100% kindel nüüd) ja nägemist sellele hooajale ! Teretulemast kõik uus ja huvitav !
                              Anna linki kui 100% kindel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kas mina olen selle hooaja pärast süüdi või? Ainus, mis meil üldse veel jäänud on, on mankidele käru keerata. Ma oleks muidugi rõõmus, kui me Chelseat võidaks, mis on ka väga tõenäoline, sest kaalul ei ole enam midagi, aga kui me neile kaotaks, siis ma ei oleks ka kurb. Viik oleks küll kehv variant.
                                Oma meeskonnale kunagi kaotust ei soovita. Mis vahet seal on, kes selle tiitli võidab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X