320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk suudavad isegi uue treeneri käe all hea stardi teha. Tihe jõuluperiood saadi ka ilma tipp satsideta.

    Kommentaar


      Täpsustus, see on PL esialgne ajakava.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Seekordsed 12:
        Carragher, Gerrard, Johnson - Inglismaa
        Reina, Torres - Hispaania
        Skrtel - Slovakkia
        Mascherano, Maxi R. - Argentiina
        Agger - Taani
        Kuyt, Babel - Holland
        Kyrgiakos - Kreeka
        Võiks ju öelda, et poistel läks päris edukalt. 10 12-st ikkagi said alagrupist edasi. Chelskil ja Barcal pidi MM-il mõlemal 13 esindajat olema. Ei viitsi uurida, kuidas neil on läinud.

        Spekulatsioonid Hodgsoni ümber tugevnevad. Tõenäoliselt on lähipäevil ses osas ühel või teisel moel uudiseid oodata.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Hodgson siis alates neljapäevast väidetavalt 'pooli uus treener
          Eks näha ole
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Jajah, Hodgson olla 'poolile täiuslik.
            Ei maksa unustada, et sama McNulty ennustas eelmisel suvel suure suuga klubile meistritiitlit ning vabandas siis terve hooaja nagu jaksas oma lolluse pärast. Tasub seega ettevaatlikult suhtuda. Eriti aga tasub ametlik teade ära oodata.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Ikkagi inglishmannn, saab siis näha. Tööd on küllaga.

              Kommentaar


                Mulle ta meeldib, sest ta suutis sellise sita teamiga nagu on FUlham, Euroopa league finaali saada. Peale selle ei suutnud me Fulhami sellel hooajal kordagi võita Ma olen aru saanud, et teistele ´pooli fännidele ta väga ei meeldi, äki keegi seletaks lahti, miks see nii on ?
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                  Mulle ta meeldib, sest ta suutis sellise sita teamiga nagu on FUlham, Euroopa league finaali saada. Peale selle ei suutnud me Fulhami sellel hooajal kordagi võita Ma olen aru saanud, et teistele ´pooli fännidele ta väga ei meeldi, äki keegi seletaks lahti, miks see nii on ?
                  Sest Hodgson tahendab seda, et raha pole. Voetakse jah-mees, kes ei vingu kui raha ei anta ja kelle palkamiseks ei pea jubedalt kulutama ning Torres, Reina, Masch ilmselt lahkuvad tema tulekuga. Samuti tahendab see seda, et klubile pole uut ostjat suudetud leida.

                  Benitez seisis nii oelda klubi ja fannide eest omanike vastu Liverpooli toetajate arust. Hodgson on selle taielik vastand.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                    Mulle ta meeldib, sest ta suutis sellise sita teamiga nagu on FUlham, Euroopa league finaali saada.
                    Mis mõttes sitt? Eriti ära tõusnud mõni. Täiesti põhjuseta seejuures.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Benitez seisis nii oelda klubi ja fannide eest omanike vastu Liverpooli toetajate arust. Hodgson on selle taielik vastand.
                      Just. Asjahuviline Nohik juba teab, mida 'pooli toetajad arvavad. Hodgson on jänkide mees ja viib klubi pärast Benitezi juhtimisel saadud liigavõitu põhja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Sest Hodgson tahendab seda, et raha pole. Voetakse jah-mees, kes ei vingu kui raha ei anta ja kelle palkamiseks ei pea jubedalt kulutama ning Torres, Reina, Masch ilmselt lahkuvad tema tulekuga. Samuti tahendab see seda, et klubile pole uut ostjat suudetud leida.

                        Benitez seisis nii oelda klubi ja fannide eest omanike vastu Liverpooli toetajate arust. Hodgson on selle taielik vastand.
                        City fänn räägib siin 'pooli fännide eest, samas see pole esimene kord kui Nohik siin teemas tarka juttu räägib, Reina sõlmis just kuu aega tagasi uue viie aastase lepingu. Minu arust on Hodgson igati õige valik hetkel, loll olnuks sinisilmselt siin oodata mingit Mourinhot või muud imetegijat. Hodgsonist tahaks loota, et ehk suudab väikese eelarvega enam-vähem normaalse tiimi kokku saada ja kuhugi ka jõuda, eriti tore oleks kui suudaks akadeemiast ka mõne mängija meeskonda tuua.

                        Kommentaar


                          Ametlik kinnitus olemas.
                          Roy Hodgson on siis Liverpooli 18. manager. Kolmeaastane leping on sõlmitud. Eks siis ole näha, mis muudatusi meeskonnas ette võetakse. Hodgsonil pole hispaaniakeelsete mängijatega sellist sidet nagu Benitezil, seega tasub lahkujaid eelkõige sealt oodata.
                          Pisut mitteametlikum kinnitus on ka sellest, et Milan Jovanovic siiski on klubiga talvel siduva lepingu sõlminud ning liitub 'pooliga juuli keskel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ehk nüüd saategi tiimi rohkem inglistada ja noorte peale rohkem rõhku panna.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Esimene põhjalikum intervjuu Hodgsoniga midagi erakordset ei sisalda. Paistab, et mees tahab kohe tõsiselt tööle hakata ja kõigi mängijatega kiiremas korras põhjalikult rääkida. Mis pole ka ime, sest Euroopa Liiga kvalifikatsioonimäng on juba juuli lõpus.
                              Väidab, et võimalikud müügitulud on tal lubatud uutesse mängijatesse investeerida.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar




                                bosside boss
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X