320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Ennem kukute valja kui liiga voidate...
    Sama kehtib ka teie kohta .

    Kommentaar


      Algselt postitas Freeze Vaata postitust
      Sama kehtib ka teie kohta .
      Tahad kihla vedada, et City voidab liiga enne Liverpooli voi, et City lopetab Liverpoolist korgemal jargmine aasta?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        Tahad kihla vedada, et City voidab liiga enne Liverpooli voi, et City lopetab Liverpoolist korgemal jargmine aasta?
        Pole City ega ka Liverpooli fänn , niiet ei näe ma sellel mõtet , kena edit .

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          miks Chelseasse?
          Eks mees juba ise korralikus eas, aga trofeekapis valitseb veel tühjus.

          Kommentaar


            Sa nohik kipud liiga agaraks oma kihlavedamistega minema. Ise aga tervitaks Hodgsonit, ise tema algusaegu eriti ei näe, kuid loodan parimat. Aidöö, mina teen mõneks ajaks minekut, maitsen kaitseväe rõõme.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Tahad kihla vedada, et City voidab liiga enne Liverpooli voi, et City lopetab Liverpoolist korgemal jargmine aasta?
              ausalt, no sa tüütad ära oma edevusega.
              See, kui te splashite 100m euri transferitesse, ei tee teid veel jalgpalli mõistes kõvaks klubiks. Teil pole mingisugust ajalugu Liverpooli kõrvale panna, te üritate vaid oma kõrgete palkade ja ülemakstud summadega konkurentsi luua, aga ma loodan, et te failite jälle see aasta ning CL koht jääbki tulemata.

              Kommentaar


                Ajalugu siis võidab tulevikus karikaid neile? nojah, sinu mingis märjas unenäos tõesti on asjad nii vist..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                  Ajalugu siis võidab tulevikus karikaid neile? nojah, sinu mingis märjas unenäos tõesti on asjad nii vist..
                  "Unsucceful troll"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    ausalt, no sa tüütad ära oma edevusega.
                    See, kui te splashite 100m euri transferitesse, ei tee teid veel jalgpalli mõistes kõvaks klubiks. Teil pole mingisugust ajalugu Liverpooli kõrvale panna, te üritate vaid oma kõrgete palkade ja ülemakstud summadega konkurentsi luua, aga ma loodan, et te failite jälle see aasta ning CL koht jääbki tulemata.

                    Liverpooli edul pole ju kunagi rahaga midagi teha olnud. Koik mangivad klubis vaid tanu ajaloole!

                    Kommentaar


                      ainult loll ei leia vabandust.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mina leian, et Liverpoolil on üks tee kuidas edasi minna. Esiteks tuleb tiitel ja ka 4. koht mõneks ajaks unustada ja teha paar hooaega noorte kasvatamiseks ja siis mõne ajapärast tiitli heitlusesse naasta. Praeguses seisus tuleks kõik kallid mängijad rahaks teha ja osta nii palju perspektiivikaid noori kui võimalik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas molbert Vaata postitust
                          Mina leian, et Liverpoolil on üks tee kuidas edasi minna. Esiteks tuleb tiitel ja ka 4. koht mõneks ajaks unustada ja teha paar hooaega noorte kasvatamiseks ja siis mõne ajapärast tiitli heitlusesse naasta. Praeguses seisus tuleks kõik kallid mängijad rahaks teha ja osta nii palju perspektiivikaid noori kui võimalik.
                          Mine poolda Arsenali.

                          Kommentaar


                            http://www.notapennymore.net/
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Dalglish on väidetavalt klubist lahkunud: http://www.koptalk.co.uk/20100704244...is-future.html

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -thierry-
                                Hea mõte ju?!
                                Mis vahet seal on, karikaid ei saja kummalegi kaela.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X