320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Ma ei ütle, et staadion on lollus, ma ütlen et lollus on see, et see on üks tingimustest ja tuleb uuel omanikul kohe ka ehitada. Kuidas suurem staadion siis täis tuleks kui praegu pole isegi mitmetel mängudel täismaja? Saan aru kui mingi Rabotnicki vastu on vähe inimesi aga WBA on ju Premmi vastane, kas aint suurte klubide + Evertoni ning City vastu tuleb staadion täis?
    Siis saaks mina ka lõpuks pileti.

    Kommentaar


      Täna läheb raudselt raskeks, aga kui me tahame midagi sellel hooajalt saada, siis me peame need kolm punkti kindlalt võtma.

      Kommentaar


        Kuidagi ebatõenäoline, et sealt võit peaks teile tulema. aga kes teab.

        Kommentaar


          Algselt postitas Converse Vaata postitust
          Kuidagi ebatõenäoline, et sealt võit peaks teile tulema. aga kes teab.
          Torres on terve ^^

          Kõik konkurendid peale Arsenali ja Chelsea koperdasid, meestel peaks moti olema nagu.

          Tahaks näha kahte ründajat ja 2 loomingulist äärt, nii peaks Birminghami vastu vast saama küll.

          Ala
          Torres Ngog
          Babel/Pachecho Gerrard Mereiles Maxi
          Konchesky Agger Skrtel Johnson
          Reina

          EDIT: Vaatan, et mis koosseisud võimalikud on jne. Ja väga meeldiv, et valikuid ikka nii palju on tegelikult eelmine aasta võis 1 päev enne mängu 90% tõenäosusega juba järgmise päeva koosseisu ära öelda...

          Kommentaar


            Loodetavasti on Torres hoos ning tuleb hea ja korralik mäng
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Torres on terve ^^

              Kõik konkurendid peale Arsenali ja Chelsea koperdasid, meestel peaks moti olema nagu.
              Mis liigas Arsenal ja Chelsea teie konkurendid on? English Premier League see küll ei ole. Mängitakse ju hoopis erinevatele kohtadele.

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Mis liigas Arsenal ja Chelsea teie konkurendid on? English Premier League see küll ei ole. Mängitakse ju hoopis erinevatele kohtadele.
                Dohoho, mõni mees ikka eriti õhku täis pärast seda, kui liiga tagumise osa klubisi loputatud on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Dohoho, mõni mees ikka eriti õhku täis pärast seda, kui liiga tagumise osa klubisi loputatud on.
                  Tundub, et mõni on eriti õhku täis läinud ja loodab sellise satsiga tiitli eest võidelda. Tule maa peale palun. Mitte et ma niiväga õhku täis olen, aga iga vähegi mõistusega jalkahuviline võib ju kinnitada, et scouserid ja Chelsea ei võistle vähemalt see aasta kindlasti mitte samade kohtade eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Tundub, et mõni on eriti õhku täis läinud ja loodab sellise satsiga tiitli eest võidelda. Tule maa peale palun. Mitte et ma niiväga õhku täis olen, aga iga vähegi mõistusega jalkahuviline võib ju kinnitada, et scouserid ja Chelsea ei võistle vähemalt see aasta kindlasti mitte samade kohtade eest.
                    Väga julge ütlemine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Väga julge ütlemine.
                      ma olengi realist

                      Kommentaar


                        Reina
                        Johnson - Carragher - Skrtel - Konchesky
                        Poulsen - Lucas
                        Maxi - Gerrard - Jovanovic
                        Torres

                        Sub: Jones, Kyrgiakos, Agger, Meireles, Pacheco, Babel, N'gog


                        e: mis fetiš teil kõigil treeneritel selle Brasiilia keskvälja"maestroga" on?


                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Tundub, et mõni on eriti õhku täis läinud ja loodab sellise satsiga tiitli eest võidelda. Tule maa peale palun. Mitte et ma niiväga õhku täis olen, aga iga vähegi mõistusega jalkahuviline võib ju kinnitada, et scouserid ja Chelsea ei võistle vähemalt see aasta kindlasti mitte samade kohtade eest.
                          Kas mina ütlesin, et me võitleme tiitli eest? Ei, ma ei ütlenud. Chelsea, Arsenal, ManU on kõik top nelja klubid ning ma arvan, et seda $$$ silmas pidaski- 'pool võitleb samuti koha eest nelja parema seas. Tõepoolest- julge väljaütlemine, mitte realistlik. Vaata nüüd hoolega kellega Chelsea siiamaani mänginud on- jo-jo klubi WBA, tõenäoline väljakukkuja Wigan, Stoke, sugugi mitte enda tasemel West Ham.

                          Palun loe mu postitus järgmine kord ikka kaks korda üle enne kui mingi totaka vastuse kirjutad.

                          Kommentaar


                            Pange Gerrard keskpoolikuks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Converse Vaata postitust
                              Kuidagi ebatõenäoline, et sealt võit peaks teile tulema. aga kes teab.
                              mulle meeldib, kui mul õigus on. eriti sellepärast, et ma imen ennustamises.

                              Kommentaar


                                Neid kolme punkti olnuks väga vaja olnud, aga tuleb ühega leppida. Birmingham on alati raske vastane võõrsil olnud, täna olid vaat, et parem meeskond, aga Reina suutis päästa kaotusest enda supetõrjetega. ManU vastu Meireles kohe põhisse ning loodetavasti ei saanud Konchesky liiga hullusti vigastada.

                                Man of the match- Reina.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X