320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kinnitad mu diagnoosi.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Sai siin eile seda teemat arutatud ja üldine konsensus on, et liverLOLi fänne ühendab täielik huumorimeele puudumine. Kui soovite, siis on see lausa diagnoos. Huvitav, kas sellel on ka mingi teaduslik tagapõhi?


      Säh sulle huumorimeelt
      sigpic

      Kommentaar


        funny pilt küll

        aga vahel tuleb enda üle ka naerda osata
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          kui armastust siis armastust .

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Kinnitad mu diagnoosi.
            Väga tore siis, anna andeks, et ma ei näe midagi naljakat tolles liverbirdis. Olen vist tõesti üks tõsine inimene ja ju siis võib seda ka kõikide teiste pooli fännide kohta öelda... Carra pilt oli ju päris hea.

            Tegelt võiks ju nii teha, et ManU fännid lähevad enda teemasse, ja postitavad seal nii palju naervaid liverbirde kui ise tahavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Väga tore siis, anna andeks, et ma ei näe midagi naljakat tolles liverbirdis. Olen vist tõesti üks tõsine inimene ja ju siis võib seda ka kõikide teiste pooli fännide kohta öelda... Carra pilt oli ju päris hea.

              Tegelt võiks ju nii teha, et ManU fännid lähevad enda teemasse, ja postitavad seal nii palju naervaid liverbirde kui ise tahavad.

              Kommentaar


                Kena, pane veel üks kuule.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Kena, pane veel üks kuule.
                  kui sa just soovid .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                    kui sa just soovid .
                    Loll kui leivaauto...

                    Kommentaar


                      Eestimaised Liverpooli fännid on ka scouserite ajumahu üle võtnud, vapustav. reed'i puhul oli juba ammu aru saada, et tegemist pole just kõige teravama kriidiga. Lisaks veel pealekasv nagu Jose ja Barca&Reds. Teemast ainult puudu veel suur juht ja õpetaja mcn, kes õhutaks poisse sama vahvalt edasi panema ja pilgetele mitte tähelepanu pöörama.

                      Kommentaar


                        ära muutu edevaks tarkpea!
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar




                          Aga jah muidu mäng oli OK (video järgi). Aga jääb puudu enesekindlusest söödu andmisel ja pall võiks ees kauem püsida. Berbatov oma meisterlikkusega võttis seekord veel oma Elame , näeme, aga kunagi tuleb õnn ka meie õuele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                            Eestimaised Liverpooli fännid on ka scouserite ajumahu üle võtnud, vapustav. reed'i puhul oli juba ammu aru saada, et tegemist pole just kõige teravama kriidiga. Lisaks veel pealekasv nagu Jose ja Barca&Reds. Teemast ainult puudu veel suur juht ja õpetaja mcn, kes õhutaks poisse sama vahvalt edasi panema ja pilgetele mitte tähelepanu pöörama.
                            Ma ei saa aru, miks sa mind mainid? Ma pole väintnud mitte ühtegi sõna selle liverbirdi kohta ega vincenti jutu või millegi muu peale.

                            Kommentaar


                              kedagi peab ju mainima, muidu paistab ise rumalana .
                              .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                                Teemast ainult puudu veel suur juht ja õpetaja mcn, kes õhutaks poisse sama vahvalt edasi panema ja pilgetele mitte tähelepanu pöörama.
                                Mis ma siin ikka õhutan, kõik on ju niigi selge. See, et mõned foorumlased eesotsas Inglise jalgpalli moderaatoritega peavad ennast siinseks kõrgklassiks, ei üllata küll kedagi. Samuti ei üllata see, et mõned teised foorumlased (vaatamata klubivapile) on nõmedad provokaatorid ja pihkuitsitajad.
                                Rumalus ja üleolevus on mõlemad ühtviisi vastikud omadused.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X