320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Ma loodan väga, et H&G ei saa mitte sentigi sellest ulmelisest 1.6-st miljardist mida nad nõuavad.
    Vana küünikuna tundub mulle, et midagi neile ikkagi eelmisel nädalal köhiti. Arvestades, et HG jaoks oleks lõpp olnud nii või naa näiliselt rahatu (alternatiiv praegusele stsenaariumile oleks olnud võidelda eduka administratsiooni ja klubi allavett laskmiseni), pidi miski siiski initsieerima avalduse klubi müügiblokeeringu tühistamiseks, miljardikompensatsiooni tagasivõtmise ja taandumise. Miinuspunktid ja lõputu kohtuvaidlus poleks aga uute omanike huvides - mistõttu võiks spekuleerida, et ameeriklane leppis ameeriklasega kokku. Nüüd hea käia ja kurbade silmadega intervjuusid anda. Aga kus on kahjunõue?

    Kommentaar


      Masendav. Lihtsalt masendav. Mingit mängu meie poolt ei ole. Ma ei tea mis ärkamisest te lõpus räägite? Hakati jalgu veits kiiremini liigutama, aga see ei olnud mingi ärkamine. I poolaeg vaatasin, et Torres sai esimest korda palli puutuda mingi 17-18 minuti kandis. Pall lihtsalt ei jõua temani. Maxi jooksis kah 20 minsa vist ilma, et oleks kordagi palli puutund.
      Paistab, et Roy ei ole eriline stratikunn. 8 mängu täpselt 1 auku tampida näitab et valitseb ideede puudus. SG teeb iga mäng mingi lolli liigutuse, kus kohtunik lihtsalt halastab ta peale ja ei näita kaarti (või annab ainult kollase). Kapteni poolt ootaks enamat isegi kui seis on selline nagu ta on. Olematu.

      Kommentaar


        Mingis mõttes mulle praegune olukord isegi meeldib. Tavapärast tusast seisu ei ole - fännid nõuavad meistritiitlit, aga samas on kõik suurepäraselt teadlikud, et seda miski nipiga välja ei vea.
        Elab hoopis väike lootus, et asjade pikatoimeline areng päriselt ka uue suuna võtab. Kui nüüd jänkid vähemalt niipalju sõna peavad, et klubile uut võlakoormat turjale ei aseta, saab veidi lootusrikkamalt tulevikku vaadata. Mõnelgi konkurendil seisab finantsiline kolkata tee alles ees.
        Liigatabel on muidugi hirmus, 6 punkti kaheksast mängust. Võib tögada ja parastada. Aga siiski alles kaheksast mängust eks ole.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Rafa annab selgelt mõista, kes tema arvates the root of all evil oli (on):

          "I prefer not to talk about this because I feel really sorry for the fans. I was watching the fans and I was really sad after the defeat the other day (against Everton).

          We have a saying in Spanish, which is: 'White liquid in a bottle has to be milk'. What does this mean? It means that after 86 points and finishing second in the league, what changed?
          The Americans, they chose a new managing director and everything changed. So, what changed?

          The managing director is involved in all the decisions: new lawyer, new chief of press, new manager, nine new players, new medical staff, new fitness coaches - they changed everything.

          At the beginning, they changed the managing director who was talking with some players, and they changed everything that we were doing in the past. So, if you want to ask again what was going on, it's simple: they changed something and, at the end, they changed everything.
          So, white liquid in a bottle: milk. You will know who is to blame."



          Purslow!

          Kommentaar


            Mis summa eest see Rafa endale mängijaid otsiski?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mis summa eest see Rafa endale mängijaid otsiski?
              Viimase aasta jooksul (millest antud juhul jutt) odavalt ja valesti.

              Üle hulga aja pilk ka reservidele. Eile mängiti 3:3 viiki Blackburniga, Ecclestonilt kaks ja Wilsonilt üks värav.
              Martin Hansen, Stephen Darby, Jack Robinson (John Flanagan 60), Steven Irwin, Danny Wilson, Chris Mavinga, David Amoo (Victor Palsson 71), Gerardo Bruna (Dani Pacheco 25), Nathan Eccleston, Suso, Tom Ince.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Viimase aasta jooksul (millest antud juhul jutt) odavalt ja valesti.
                Ei ütleks, et Keani vangerdus odav oleks olnud. Või Aquilani (kes ei ole veel kadunud tegelt). Aga jah üldjoontes küll. Samas Beniteze kogu ostuteema on minu jaoks siiani arusaamatu. Mõni tulihingeline võiks öelda, et Houllier ja Benitez hävitasid akadeemia oma sisseostetud prantslaste ja hispaanlastega. Kuid kui akadeemiast materjali ikka tulemas ei ole siis mida seal hävitada oli?

                Ja 6 punni alles 8st mängust. 8 mängu on mingi u 21% hooajast. Ehk 1/5 on läbi. Mida siin enam oodata? Kas peale 10nendat mängu ütlevad Roy ja SG, et jah nüüd on kõik ametlikult pers*s ja me oleme kriisis? Ei usu. Ilma suurte ja radikaalsete muudatusteta (ma ei tea mis see olema peaks pange kasvõi täis reserv mängima) ei näe ma fööniksi tuhast tõusmist. Aga samas ma olen ka -1,5 klaasidega lühinägelik

                Kommentaar


                  Kõige masendavam on see, et Keane ju hakkas mängima, lõi väravaid ja siis kohe peale seda pandi pingile istuma Rafa poolt. Siis jälle ofc kui pold mängida saanud vegeteeris ja väravaid ei tulnud jne.
                  Ja Aquilani on ka väga kõva klassiga mees, ei saa aru, miks ta minema lubati, noh Mereiles on vähemalt hea asendus sellele kohale, aga Taanlane no wtf? Nice mirrions!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Ja 6 punni alles 8st mängust. 8 mängu on mingi u 21% hooajast. Ehk 1/5 on läbi. Mida siin enam oodata? Kas peale 10nendat mängu ütlevad Roy ja SG, et jah nüüd on kõik ametlikult pers*s ja me oleme kriisis? Ei usu. Ilma suurte ja radikaalsete muudatusteta (ma ei tea mis see olema peaks pange kasvõi täis reserv mängima) ei näe ma fööniksi tuhast tõusmist. Aga samas ma olen ka -1,5 klaasidega lühinägelik
                    Aga mida sa ootad? Esinelikut ei tule siit tõesti sel hooajal mingi nipiga, aga peamine eesmärk võiks siiski olla, et klubi oma rahaasjad korda saaks. Sinnapoole ollakse nüüd ehk teel.
                    Ja kui nüüd miski nipiga ikka niipalju punkte koguks, et vähemalt kümnes koht liigas, siis võiks ju sellise alguse järel rahul olla. Vari on kõrge, millest üle peab hüppama.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Ja Aquilani on ka väga kõva klaasist mees
                      Parandasin.

                      Ründajat oli eelmine hooaeg tõesti hädasti vaja, kuid küsitav kas Keane olnuks vastus kõigile teie palvetele. Pärast poolist kojusiirdumist ja Celticus laenulkäimist on kunagisest premmi ülemise otsa ründajast saanud iseenda hale vari. Ons nüüd põhjus selles, et unelmate klubist minemalöömine andis enesekindlusele sügava hingehaava või on tegemist lihtsalt loogilise vanadussurmaga. Rafa sõnul tema meest ju eniveis ei tahtnud ja noh ülimat rämpsu ostis ta ka ikkagi kokku.

                      Royl polegi selle meeskonnaga midagi peale hakata. Kuigi võttes arvesse, et Fulhami päevil kultiveeris ta kaitsva orientatsiooniga mängu, siis vähemalt selles liinis võiks mingeid 0-0 viike ju välja pigistada, kui väravaid keegi lüüa ei suuda. Teagi, kas Torrese impotentsus ja väravatepõud on nüüd tingitud sellest, et premm oma kohatise lõhkumisega on tervise ja mängutuju lõplikult rikkunud?

                      Kommentaar


                        Millegipärast reisib see mõttetuks kuulutatud seltskond Napolisse. Muidugi ilma Gerrardi ja Torreseta. Ja ilma Aggeri ja Glen Johnsonita. Vastik isegi mõelda, mis Itaalias juhtuma hakkab.
                        Reina, Jones, Hansen, Konchesky, Aurelio, Kyrgiakos, Skrtel, Wilson, Carragher, Kelly, Spearing, Poulsen, Shelvey, Maxi, Babel, Jovanovic, Pacheco, Eccleston, Cole, Ngog.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          väga hea, et SG'd ja Torres't pole - kõik loodavad nende peale - aeg on ise tegusid tegema hakata.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Millegipärast reisib see mõttetuks kuulutatud seltskond Napolisse. Muidugi ilma Gerrardi ja Torreseta. Ja ilma Aggeri ja Glen Johnsonita. Vastik isegi mõelda, mis Itaalias juhtuma hakkab.
                            Reina, Jones, Hansen, Konchesky, Aurelio, Kyrgiakos, Skrtel, Wilson, Carragher, Kelly, Spearing, Poulsen, Shelvey, Maxi, Babel, Jovanovic, Pacheco, Eccleston, Cole, Ngog.
                            Nimekirjas pole ka Mereilest.
                            Kolm staari siis koju puhkama jäetud ^^

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Kolm staari siis koju puhkama jäetud ^^
                              Üks staar lennuki kokpitis siiski leidus.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Christian Purslow astus täna oma kohalt tagasi. Väga vastuoluline tegelane, kes tuli klubisse Hicksi/Gilletti mehena Rick Parry asemele, et hiljem jänkidele hoopis selg pöörata. Nüüd paistab ta hoopis NESV kambas olevat ja jätkab nende nõuandjana. Eks näe kes asemele tuuakse.
                                Ja siis veel paistab, et Kuyti kiiret naasmist pole loota. Jalg olla endiselt kehvas seisukorras.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X